Skocz do zawartości

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości


Miejsce III zlotu   

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kaputy

  2. 2. Sandomierz

  3. 3. Częstochowa

  4. 4. Łódź

  5. 5. Toruń



Rekomendowane odpowiedzi

:niewiem: czemu mamy fotek nie robić ????

 

:niewiem: tak sobie pomyślałem bo może ktoś sobie tego nie życzy.. :niewiem:

ja po poście Marcina w temacie I spędu - schowałem aparat wysoko aby dzieciaki nie robiły zdjęć a mnie nie kusiło... :(

A jak napisał Misio kadr zdjęciowy ma swój klimat i chwile uchwycenia. Niekoniecznie w odpowiedniej chwili.. :swiety:

Ale niektórzy mnie już poznali że mam ostry dowcip.. :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - zróbmy sondę! Kto jest przeciwko robieniu zdjęć przez Ufolza? Proszę podnieść rękę i nacisnąć przycisk!

;-)

co Ty Grzesiek :) na Ufolza został wydany wyrok - POLOWANIE FOTOGRAFICZNE :):)

wiec głosowanie uważam za odwołane :)

 

a co do zlotu to już tylko 34 godziny i 2 minuty do ogłoszenia tego zaskakującego wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty Grzesiek :) na Ufolza został wydany wyrok - POLOWANIE FOTOGRAFICZNE :):)

wiec głosowanie uważam za odwołane :)

 

a co do zlotu to już tylko 34 godziny i 2 minuty do ogłoszenia tego zaskakującego wyboru :)

 

jak mi źródła podały taka próba była już w Warce - UPS chyba coś nie poszło.. albo byłem grzeczny jak zawsze...

 

hahaha. powodzenia... przyjmuję wyrok ale i ja będę dalej kontynuował swoje hobby..

 

nigdy nie dorównacie osobie która się potrafi znaleźć w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie.. (UFO)

Co zdjęcia pięknie obrazują..

A Luksiaka jedną fotkę zostawiam na deser jak już nikt nie będzie miał żadnych interesujących kadrów to ja wtedy ukarzę Asa co trzymam w rękawie....wojna na fotki rozpoczęta.. :) proponuje nowy kącik - fajowe zdjęcia z zlotów...

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończone głosowanie chaja.gifchaja.gifchaja.gif

 

 

 

niespodziewanie wygrał Sandomierz 001.gif001.gif001.gif

 

na który to padło 26 głosów + 1 mój yay.gif co daje 27 głosów

 

wynika z tego że

 

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości

odbędzie się w Sandomierzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie dokładnie w Sandomierzu ma być zlot, może jakiś namiar na pole? Co prawda jutro przyczepa miała zostać przygotowana na zimę, ale......propozycja kusząca żeby tylko mąż dostał urlop to może udałoby się nam przyjechać, bo mieliśmy w tym roku w planie zwiedzić Sandomierz. Z planów nic nie wyszło, a teraz byłaby okazja połaczyć przyjemne z pożytecznym. Zaliczylibyśmy też pierwszy nasz zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.