Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa:)


RULAK

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje pytanie po co kupił taką przeciekajacą przyczepe? Powiedział że w holandii kupuje sie w pośpiechu ,jak nie ty to juz czekają w kolejce inni chetni.

 

Osobiście nic bym nie kupił po taiej rozmowie ,pewnie to przyczepa ze złomu za 100ÔéČ

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.przyczepy...rstner4308_1992

 

napisane że sa dwie instalacje 220v/12V? a nie ma nigdzie podłłączenia pod akumulator????

Zapytałem faceta o to ?Wiec odpowiedziałże trzeba ominąć jakiś regulator czy coś takiego ,a dokładniej (na tyle ile potrafie) otworzył szafe w której znajdowały sie przewody(wszystko ładnie podpiete wyglądało na orginalne)byly tam bezpieczniki a dalek jakaś puszka wyją z niej trzy przewody ,zakończone wsówkami i powiedział ze tu by trzeba było podlaczyć akumulator ,???? Przewody maja z10cm dł no nie kumam nic ? Dziwi mnie to że skoro na wszystkich lampkach są dwa włączniki 12/220 ,chyba do tego służą dwa? to nie ma podłączenia orginalnego do akumulatora,???Moze wy coś wiecie na ten temat ,jak to jest z ta instalacja na 12v??W sobote jade tam jeszcze raz ok 10 jeżeli ktoś by dysponował czasem to bede wdzieczny,trasa warszawa, grodzisk mazowiecki,zawiaze i odwioze ,Z góry dzieki pozdrawiam

Trzeba podpiąć do gniazda samochodu i włączyć światła przeciwmgielne. Może nie było akumulatora w oryginale.

Dawniej zasilanie 12V było tylko takie. :niewiem:

 

otworzył szafe w której znajdowały sie przewody(wszystko ładnie podpiete wyglądało na orginalne)byly tam bezpieczniki a dalek jakaś puszka wyją z niej trzy przewody ,zakończone wsówkami i powiedział ze tu by trzeba było podlaczyć

Ja dokładnie tak samo podpinałem u siebie akumulator ( tylko moja budka jest dużo starsza - nie wiem kiedy zaczęły się pojawiać akumulatory - u mnie był tylko pojemnik na baterie do zasilania pompki wody )

Do tej puszki dochodzi instalacja od wtyczki przyczepy, a dalej idzie już na urządzenia. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rulak,

wydaje mi się, że Gościu z tego komisu za bardzo szaleje z cenami. Wg mnie taka przyczepa, w tym roczniku, nie powinna kosztować więcej niż 10000. Zastanów się jeszcze raz czy potrzebujesz taką dużą. Z tego co pamiętam będziecie jeździć w dwójkę, lub 2+1. Zobacz: koło 10000 masz tutaj np takie Knausy.

 

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-knaus-rok-prod-1993-i1857470269.html

albo taka:

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-knaus-rok-prod-1993-i1857470269.html - ta jest w Opolu - jak chcesz w poniedziałek mogę ją obejrzeć. Ze zdjęć widzę tylko uszkodzenie - obicie nad tylnym oknem. Tutaj nie musisz mnie telefonicznie umawiać - przyczepa stoi w komisie samochodowym.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kocer,co do wielkości to czy ciagne 380 czy 430 to nie wiele wiecej spale i nie wiele szybciej dotre na miejsce ,a jak koledzy pisali przyczepka nigdy za duża:):) co do cen to są wyjściowe do negocjacji już utargowałem 1 tyś :) bardzo ci dziekuje za takie zainteresowanie :dzieki::dzieki: .Przesłałes dwa takie same linki ? Nie chce cie fatygować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Gość z komisu się ceni bo wie co ma, a jak nie wie to rozbiera i pokazuje.

 

I to mi się podoba. Inny nie podoba się to inny kupi.

 

Te cepki mają podobny układ. Rzecz gustu i kasy. Tam dalej ale taniej tu pod domem ale drożej.

 

Musimy poczekać na co Wojtek się zdecyduje.

 

Ja knausa bym oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.