Skocz do zawartości

Skawina - pomoc w oglądnięciu przyczepy


krys999

Rekomendowane odpowiedzi

ja myślę, że powinno się ten komis wpisać na liste zakazanych. chciałoby się powiedzieć - a nie mowiłem. szkoda czasu i nerwow na nich, juz to przerabialem i doświadczyłem na sobie

jak ostatnim razem ( to bylo po raz trzeci i ostatni w tym komisie) chcialem obejrzeć jednego hobbika , to miły pan przez telefon zapewniał, że jest cudowna i na pewno jak go zobacze to odjadę z nim. okazało się że w całym wnętrzu miała takie wykwity z pleśni wielkości od 1groszowki do 5 zlotówki dopiero co przetarte jakimś cifem. nawet na suficie..., chyba stała w powodzi. Ludzie, na ten komis w ogole nie spogladajcie. To samo tyczy sie pana Krotoszyńskiego - też w Skawinie i tez ten sam badziew. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

niestety ja mam podobne odczucia, budki w obu komisach są mocno sfatygowane

fakt że tanie, ale nawet tych 6-7tyś przeważnie nie warte :hmm:

 

jak szukałem swojej, to na kilkanaście przyczep żadna nie spełniała naszych oczekiwań :(

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy lata temu szukając przyczepy dla siebie zaglądnąłem do tego komisu dwukrotnie. Kilka przyczep mnie zainteresowało po oglądnieciu zdjęć na wystawianych przez nich aukcjach na allegro. Rzeczywistość była makabryczna, nawet dla takiego wówczas laika jakim byłem.

Zależało mi na takiej formie wypoczynku, ale musiałem przekonać wtedy jeszcze małżonkę. A efekt po wizycie u nich był taki, że sam zastanawiałem się, w co ja chcę się wpakować.

Jak widać, nic a nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gfizyk z uwagą czytam Twoje spostrzeżenia i uwagi dotyczące prezentowanych przyczep formułowane na podstawie analizy zdjęć. To jest wprost nie do uwierzenia , że potrafisz w ten sposób dokonać bardzo trafnych ocen.:przyczepa: To nie tylko doświadczenie i pełen profesjonalizm , to jest DAR- NATCHNIENIE . Nie mogę wyjść z podziwu dla TWOICH UMIEJĘTNOŚCI . Jeżeli w przyszłości będę kupował nową -używaną przyczepę to nie wyobrażam sobie jej zakupu bez Twojej oceny na podstawie jej zdjęć. :winner: Serdecznie pozdrawiam Lucek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem... Grzesiek, a jakbyś tak zechciał odpłatnie lub charytatywnie na rzecz jakiejś fundacji wystawiać

"Certyfikat Jakości i Zgodności of gfizyk" Z takim kwitem z pozytywnym opisem sprzedaż by wzrosła hehe%281%29.gif

 

może wymyślimy jakiś fajny tytuł Grzesiowi :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz dziękuję kolegom za pomoc.

Znowu mina ....

Jak tu znaleźć coś dobrego ??

pozdrawiam

Krys999

 

Kolego, uzbroić się w cierpliwość i szukać... na 100% trafisz coś ciekawego, może ogłoszenie może forum.

Masz czas na zorganizowanie większego budżetu, wtedy pole manewru też będziesz miał większe.

Powodzenia!!

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gfizyk im gorsza ta Twoja wada wzroku, tym dla nas lepiej. Nie zamykaj się w sobie :dzieki:. Ja na 100% będę liczyła jeszcze na Ciebie. Choć muszę przyznać, że w coraz czarniejszych kolorach widzę zakup mojej nowej budki.:krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie zawstydzajcie mnie, bo się w sobie zamknę :swiety:.

Dzięki za słowa uznania. To bardzo miłe.

A tak celem wyjaśnienia - już napisałem wcześniej - mam taką wadę wzroku :-) :palacz:

 

Lepiej się przyznaj jaki duży masz monitor :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gfizyk im gorsza ta Twoja wada wzroku, tym dla nas lepiej. Nie zamykaj się w sobie :dzieki:. Ja na 100% będę liczyła jeszcze na Ciebie. Choć muszę przyznać, że w coraz czarniejszych kolorach widzę zakup mojej nowej budki.:krzykacz:

Elu będzie murzynek i kanapeczki TWOJE to damy rade :lol:

 

damy radę :-)

I ja dziekuje za twoje nauki ,,Jak czytać i sprawdzać budy "' masz u mnie :drink: wotrówki pamiętaj upomnij sie przy najbliższej okazji :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz dziękuję kolegom za pomoc.

Znowu mina ....

Jak tu znaleźć coś dobrego ??

pozdrawiam

Krys999

skup się raczej na poszukiwaniach wśrod właścicieli i to takich od kilku lat. w ten sposob trafić na mine będzie trudniej, zawsze dowiesz sie co nieco o nowym nabytku itp. przy okazji szukaj w komisach ale z mniejszym naciskiem na nie. komisant żeby zarobić z reguły musi sprzedawać podpicowane szroty albo budy po przejściach jeśli mają podobne ceny do ofert właścicieli. sa też komisy ktore nie ściemniają, ale wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.