Skocz do zawartości

Skawina - pomoc w oglądnięciu przyczepy


krys999

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na Krakowskiej FH TRÓJNIAK PAWEŁ TROJNIAK

Jeśli była by możliwość napisz na priw (podam ci które cepki)

Dzięki

gdzie? u krotoszyńskiego czy w komisie na ulicy krakowskiej?

Edytowane przez krys999 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem tego Trójniaka. to ten sam w którym kiedys szukałem budy dla siebie. po 3 razie odpusciłem, a swoje zdanie wyraziłem w ktoryms z postów. odradzam zakupy w tym komisie. same szroty, zgniłki i ogólnie badziewie. szkoda Twojego czasu i nerwow. Podobna sytuacja ma miejsce w Skawinie u sprzedającego o nazwisku Krotoszyński - jeszcze większy szajs. powodzenia w poszukiwaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wygląda spoko ale ja zanim kupiłem swoją to też objechałem komisy koło skawiny jeśli to ten o którym myśle to nie polecam ale może to nie ten komis. Zobaczymy co powie na temat tej przyczepki BartekZab sam jestem ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładny opis mojego podejrzenia (ale ja to wredota jestem) zamieściłem na fotce. Sam w poprzedniej budce miałem podobnie. Wilgoć zniszczyła mi przednią ścianę, szkielet boczny aż do szafy. Też ratowałem się wzmocnieniami. Wtedy ściana boczna zaczyna być "obła" a nie prosta. Albo ktoś zrobił takie zdjęcie, albo aparat przekłamał (chociaż raczej nie w tym miejscu), albo budka ma poważną wadę.

Oczywiście wgniecenie na tylnej ścianie - pomijam.

post-2768-0-64078500-1314734302_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przepraszam, trochę to trwało ale najważniejsze że się udało pooglądać.

 

Na początek krótka uwaga. Zamieszczone poniżej wrażenia z oględzin przyczepy dotyczą jedynie jej stanu technicznego jaki byłem w stanie stwierdzić moim niewprawnym okiem.

Nie oceniam układu wnętrza, funkcjonalności, pozostawiam to ewentualnemu nabywcy.

 

Z zewnątrz:

przód, klapa bagażnika naprawiana, szpachlowana i nieumiejętnie pomalowana, zamek wyłamany, drugi zablokowany nie miałem możliwości zaglądnięcia do bagażnika,

lewa ściana widoczne wybrzuszenie, prawdopodobnie szkielet nie istnieje woda zrobiła swoje, dziwne plamy na ścianie, patenty z odblasków jako podkładki, tylne okno kiedyś otwierane teraz założony "zamiennik" przykręcony na chama blachowkrętami,

 

Wewnątrz:

smród, brud i niechlujstwo, niewysprzątane, lewe przednie okno cieknie, widać na zdjęciach, szafki przednie po otwarciu zaskakują odłażącą podsufitką,

 

Miałem dosyć podziękowałem i odjechałem.

 

Podsumowanie: Dla mnie dyskwalifikacja, budka jedynie na budowę....

Istotną informacją jest to że budki wystawione na sprzedaż są również wypożyczane :(

Ja odradzam, nie kupiłbym za żadne pieniądze....

 

Pozdrawiam

 

Bartek

post-4749-0-73242500-1314974103_thumb.jpg

post-4749-0-46256500-1314974121_thumb.jpg

post-4749-0-66594200-1314974140_thumb.jpg

post-4749-0-09935400-1314974240_thumb.jpg

post-4749-0-87756900-1314974283_thumb.jpg

post-4749-0-66555800-1314974313_thumb.jpg

post-4749-0-48335400-1314974338_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak trochę off topowo

Widzę, że Bartek potwierdza podejrzenia Grześka. Dla mnie to jest niesamowite, jak dużo Gfizyk widzi na fotkach. Grzesiu zdradź tajemnicę...jak to robisz ???

 

:ok:

 

gdyby nie kolejność postów to by można powiedzieć że przeczytał, a potem nabazgrał :-]

 

ale Grześku naprawdę szacunek, zwłaszcza że się chłopu chce :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.