Skocz do zawartości

Spotkanie wrześniowe 16-17-18 Zalew Brodzki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też już dotarłem ( prawie 300km), Dziękuję Organizatorom i Uczestnikom za serdeczne przyjęcie, (mój pierwszy raz na spotkaniu karawaningu). Wróciłem zadowolony i mam nadzieje spotkać sie jeszcze:).kilka moich fotek... pierwsza widok na zalew , ostatnia widok z przecinego brzegu.

post-4799-0-24440500-1316371057_thumb.jpg

post-4799-0-12021800-1316371088_thumb.jpg

post-4799-0-00452700-1316371126_thumb.jpg

post-4799-0-38999200-1316371179_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pierwszy dojechałem do domu ???????

Dziękuję za spotkanie , i miłą atmosferę .

A jak wracałem to za chwilkę napiszę .

Obiecuję że warto będzie to zobaczyć i przeczytać . Teraz muszę się browca napić z tego wszystkiego . A więc droga powrotna na początku przebiegała pięknie do Sandomierza . Jak się żegnałem z Jolą i jej mężem powiedziałem że im Sandomierz przeoram . No niestety to on ( Sandomierz ) zrobił ze mną . Rozpadło się koło pasowe na pompie wspomagania układu kierowniczego , no i d.... . Ale że ja jestem chłopak pomysłowy to założyłem nowy pasek ( FOTO W ZAŁĄCZNIKU ) , niestety tylko na pompę wody i w drogę . Po drodze wymiana akumulatora tego z przyczepy . Był naładowany ( Solar na dachu - DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) . No i dojechałem . Pozdrawiam Was wszystkich i fanów JEEP-a

Ten mój pasek z fotki ma 85 kilometrów . Nówka jeszcze nie bardzo brudny hehe%281%29.gif

 

Polak potrafi :ok: Heniek jesteś mistrzem świata :winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pierwszy dojechałem do domu ???????

Dziękuję za spotkanie , i miłą atmosferę .

A jak wracałem to za chwilkę napiszę .

Obiecuję że warto będzie to zobaczyć i przeczytać . Teraz muszę się browca napić z tego wszystkiego . A więc droga powrotna na początku przebiegała pięknie do Sandomierza . Jak się żegnałem z Jolą i jej mężem powiedziałem że im Sandomierz przeoram . No niestety to on ( Sandomierz ) zrobił ze mną . Rozpadło się koło pasowe na pompie wspomagania układu kierowniczego , no i d.... . Ale że ja jestem chłopak pomysłowy to założyłem nowy pasek ( FOTO W ZAŁĄCZNIKU ) , niestety tylko na pompę wody i w drogę . Po drodze wymiana akumulatora tego z przyczepy . Był naładowany ( Solar na dachu - DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) . No i dojechałem . Pozdrawiam Was wszystkich i fanów JEEP-a

Ten mój pasek z fotki ma 85 kilometrów . Nówka jeszcze nie bardzo brudny hehe%281%29.gif

Po twoich opowieściach to jak wracaliśmy do domu patrzyłem czy nie bedziecie potrzebowac pomocy ale widzę, że jednak dałeś sobie radę :D

 

My tez już w domciu cali i zdrowi dzieki wszystkim za mile spędzony czas

 

 

Pozdrawiam

 

Artur z załogą

Edytowane przez AA73 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziękowania dla organizatora oraz uczestników spotkania :serducha:

Rozpadło się koło pasowe na pompie wspomagania układu kierowniczego , no i d.... . Ale że ja jestem chłopak pomysłowy to założyłem nowy pasek ( FOTO W ZAŁĄCZNIKU ) , niestety tylko na pompę wody i w drogę . Po drodze wymiana akumulatora tego z przyczepy . Był naładowany ( Solar na dachu - DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) . No i dojechałem .

 

Heniu po Twoich wcześniejszych "JEEPowych opowieściach" w tym momencie to już jestem pod totalnym wrażeniem :hehe: :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu po Twoich wcześniejszych "JEEPowych opowieściach" w tym momencie to już jestem pod totalnym wrażeniem :hehe: :ok:

 

Toż ja nie Andersen żeby bajki pisać , tylko użytkownik JEEP-a i zawsze szczerą prawdę mówię laughing2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż ja nie Andersen żeby bajki pisać , tylko użytkownik JEEP-a i zawsze szczerą prawdę mówię laughing2.gif

Henio, dla Ciebie specjalne podziękowanie za terapię śmiechową :hehe:

Do teraz boli mnie brzuch... ze śmiechu :lol: :lol: :lol:

 

Powinieneś mieć nakaz obowiązkowego uczestniczenia we wszystkich spotkaniach :ok::ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.