Skocz do zawartości

Spotkanie wrześniowe 16-17-18 Zalew Brodzki


Rekomendowane odpowiedzi

Dopisuje jeszcze Michała ( Depecha z forum Niewiadówek) 2+1

gdyż nas obserwuje a nie ma odwagi jeszcze założenia konta na naszym forum :niewiem:

 

1 adria

2 jozefo

3 zundap 600 + zaloga

4 zona zundappa 600 + zaloga

5 tarapukuara + zaloga

6 Rysiaczek

7 kajman

8 Yabulon

9 Jack

10 Janusz s

11 darek 126N.

12 Skalniaki

13 Depeche 2+1

Edytowane przez szczepan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miejcie jeszcze ewentualnie na uwadze możliwość przyjazdu mojego kolegi. Nie jest związany z naszym forum, ale ostatnio zapalił się do tej formy wypoczynku. Na razie to z niego jest taki 1/2 karawanignowiec i jeżeli przyjedzie to z namiotem. Myślę, że nawet jeżeli ilość załóg przekroczy liczbę 20 to jakoś się go upchnie gdzieś między przyczepami hehe(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierzemy narty to może małe wyścigi oczywiście dla trochę wiekszych dzieci

mamy też łuk bloczkowy niestety bez tarczy i z tym to nie wiem bo to trochę niebezpieczne jak ktoś chce postrzelać to możemy przywież tylko tarczę trzeba skombinować

post-3053-0-96372300-1314092386_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek z Radomia zajął się naklejkami z Baba Jagą . Dzwonił do gminy czy może także wykorzystać gminny herb na naklejce . Wyrażono zgodę a zarazem zainteresowanie ze względu na promocję gminy .i zalewu. Byłem na kempingu więc podaję namiar GPS na recepcję . N 50 59 59 , E 21 09 56 . Jest to droga 42 ze Starachowic w kierunku Ostrowca Św. Na wprost bramy wjazdowej jest zakręt do Sanktuarium w Kałkowie . Kemping nie posiada słupków napięciowych , ale .nie trzeba będzie rozciągać długich kabli gdyż możemy się zasilić z domków kempingowych . Prądu nie braknie , ale ogólnie kto ma to powinien wykorzystywać instalacje gazową ! Wstąpię tam ponownie aby dograć sprawy z drewnem na ognisko ! Gdyby nie chciała dopisać pogoda / nie krzyczcie na mnie , piszę gdyby / , to przywiozę z domu 2 namioty ogrodowe 3x 3 m . Myślę że dla 20 - 22 załóg będzie to bardzo miłe , przytulne spotkanie . Teren jest spory i pomieściło by się więcej zestawów ale wymagało by to większego rozproszenia ! Yabulonku ! jako główny podczaszy Południowców przyjmiesz także ta funkcje jako Miłośnik Ziemi Świętokrzyskiej ! Ukryłem trochę nalewki abyś miał pełne ręce roboty ! :ok::yay::biwak::gitara::piwo: .:jesc:. . Na spotkaniu zostaną wszystkim wręczone certyfikaty ....ALE JAKIE TO JUŻ NA MIEJSCU !

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulonku ! jako główny podczaszy Południowców przyjmiesz także ta funkcje jako Miłośnik Ziemi Świętokrzyskiej ! Ukryłem trochę nalewki abyś miał pełne ręce roboty ! :ok::yay::biwak::gitara::piwo: .:jesc:

Rysiu dla Ciebie wszystko, poświęcę się i przyjmę tą zaszczytną, aczkolwiek trudną funkcję pub2.gif033102bebe_1_prv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje jeszcze Michała ( Depecha z forum Niewiadówek) 2+1

gdyż nas obserwuje a nie ma odwagi jeszcze założenia konta na naszym forum :niewiem:

 

1 adria

2 jozefo

3 zundap 600 + zaloga

4 zona zundappa 600 + zaloga

5 tarapukuara + zaloga

6 Rysiaczek

7 kajman

8 Yabulon

9 Jack

10 Janusz s

11 darek 126N.

12 Skalniaki

13 Depeche 2+1

 

To my też się dopisujemy

 

14. Artur, Agata, Benio i Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.