Jump to content

Tłuste - biesiadne świętokrzyskie pożegnanie lata

arturo38
 Share

Recommended Posts

ZAPROSZENIE

Jak co roku tradycyjnie zapraszamy wszystkie caravaniarskie załogi , którym bliskie lub po drodze jest południe Polski na zakończenie lata w Gackach.

To sierpniowe spotkanie dla stałych i tych nowych odwiedzających jak również dla tych co pierwszy raz ... odbędzie się w sierpniu

26 - 28 z możliwością przedłużenia wizyty na naszym campingu. 27 sierpień / sobota / - kolejna edycja cholesterol PLUS 2 biesiada z degustacją to okazja do dyskusji i podsumowania wrażeń z wypraw tych bliskich i dalekich, spotkania starych, nowych znajomych ze szlaku wypraw i odpoczynku.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego campingu.

Informacje dotyczące cholesterol PLUS 2 zobaczycie na naszej witrynie w razie pytań prosimy dzwonić bezpośrednio do recepcji 604147334.

camping - cholesterol PLUS 2 www.campinglochness.blog.onet.pl

Ewentualna lista, która powstanie pod tematem będzie tylko informacyjna dla forumowiczów kto się do nas wybiera z karawaning.pl . Zgłoszenia przyjazdu przyjmujemy tylko telefonicznie.

Pozdrawiam i do zobaczenia przy tłuszczyku!

arturo38

Powtórka tłuszczyku! Telefon rezerwacyjny wykonany zatem otwieram listę

1. Grzes07 przyczepa 2 + 1

2. Józefo przyczepa 1

Jaki koszt imprezy?

Track222 cennik na ich stronie koszt w zależności od terminu wjazdu , wyjazdu i składu załogi . Koszt cholesterol PLUS 2 to 5 zł / osoba

Powtórka tłuszczyku! Telefon rezerwacyjny wykonany zatem otwieram listę

2. Józefo przyczepa 1

ZAPROSZENIE

Jak co roku tradycyjnie zapraszamy wszystkie caravaniarskie załogi , którym bliskie lub po drodze jest południe Polski na zakończenie lata w Gackach.

Zgłoszenia przyjazdu przyjmujemy tylko telefonicznie.

Pozdrawiam i do zobaczenia przy tłuszczyku!

arturo38

kolego: 1 "wszystkie caravaningowe załogi"

2 masz bonusy u któregoś z operatorów

2 masz bonusy u któregoś z operatorów

:ok:

a może to numer w stylu 0700 ... 12z/min :>

arturo38

a jak nie zadzwonię to mnie nie wpuścicie ??

rozumiem że cena zlotowa = "cennikowa" ??

Edited by konrad_b (see edit history)

Witam.

Jakiś dziwny ten zlot :niewiem:

Może fakt :oslabiony: i karawaniarzy spraszają a ,,ed,, źle czyta?

Pozdrawiam :banan:

Propozycja ciekawa :ok:

Czasu sporo , jak nic nie wymyślę ciekawszego to będę. :hej:

Byliśmy na imprezie rozpoczynającej sezon i do ceny za pobyt dopłaca się jeszcze 5 zł. Nie bardzo rozumiem złosliwości, które sie tu pojawiają. Zgłasza sie przyjazd telefonicznie, bo tak pewnie jest łatwiej właścicielowi ze względów organizacyjnych. Poza tym podano stronę gdzie można się zapoznać ze szczegółami imprezy. Wyjasniono tam równiez dlaczego przyjazd dobrze jest zgłosić. Poza tym nie bardzo rozumiem dlaczego macie taki problem z wykonaniem jednego telefonu. Pozdrawiam.

Edited by marko75 (see edit history)

Propozycja ciekawa :ok:

Czasu sporo , jak nic nie wymyślę ciekawszego to będę. :hej:

Skoro Marcinie i ty się wybierasz i Rysio też rozpatruje ten pomysł to może i mi się uda zebrać w kupę i przyjechać ( tylko małżonkę musiałbym ściągnąć znad morza bo urlopuje sobie z małym )

może i mi się uda zebrać w kupę i przyjechać

Fajnie będzie się znowu zobaczyć. :gitara:

Byliśmy na imprezie rozpoczynającej sezon i do ceny za pobyt dopłaca się jeszcze 5 zł.

chyba na poprzednie zloty był jakiś rabat i nie liczono nas "z cennika", stąd moje pytanie

ja np nie wiem czy przyjadę bo akurat sobotę mam zajętą ... więc jak przyjadę to na partyzanta

zresztą po to mam budę żeby nie musieć robić jakiś wcześniejszych rezerwacji - wsiadam i jadę zobaczyć się ze znajomymi :ok:

[

ja np nie wiem czy przyjadę bo akurat sobotę mam zajętą ... więc jak przyjadę to na partyzanta

zresztą po to mam budę żeby nie musieć robić jakiś wcześniejszych rezerwacji - wsiadam i jadę zobaczyć się ze znajomymi :ok:

Z tekstu mi Konrad wyciąłeś. :dzieki::yes:

Obok Gacek ciekawa imprezka się szykuje, w tym terminie. Nie trzeba dzwonić a i opłaty są ok. Stół też zastawiony. :bravo:

Pozdrawiam :banan:

Edited by Sławcio (see edit history)

Byliśmy w tamtym roku na zakończeniu lata to i w tym planujemy . Zgłoszenie telefoniczne już jest ,pozostaje tylko wysuszyć swoją "karawanę" po bieszczadzkich ulewach i można na kilka dni w Gackach zagościć . Co tu dużo pisać -do miejsc w których jest miło i fajnie się odpoczywa lubimy zawsze wracać .

Tłuste - biesiadne świętokrzyskie pożegnanie lata Cholesterol PLUS 2 :biwak:

aktualizacja listy:

2. Józefo przyczepa 1

3. leszek 2+1