Skocz do zawartości

Tłuste - biesiadne świętokrzyskie pożegnanie lata


Rekomendowane odpowiedzi

Tłuste - biesiadne świętokrzyskie pożegnanie lata Cholesterol PLUS 2 :biwak:

 

aktualizacja listy:

 

1. Grzes07 przyczepa 2 + 1

 

2. Józefo przyczepa 1

 

3. leszek 2+1

 

4.adrian 2

 

5. marko75 3+ 1 ? /jeżeli mąż dostanie urlop, a tego dowiemy się na ostatnia chwilę :niewiem: /

 

 

mam nadzieję, że jednak dołączymy i :gitara:, :jesc: , :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uczestników tej zacnej imprezy.

 

Jeszcze wczoraj, wraz ze szwagrem Tomkiem oraz naszymi córkami byliśmy w Loch Ness. Bardzo nam się podobało. Kemping jest super, a jeszcze lepsza atrmosfera panująca na nim. Przygotowanie do obchodów Święta Cholesterolu, które miałem możliwość zaobserwować to cos fantastycznego, szczególnie mi się podobały przywitania kolejnych uczestników, wielkie zaangazowanie wszystkich w ustawianiu przyczep, rozmowy, etc, etc. Żałuję, że nie mogliśmy uczestniczyć w tej szacownej imprezie. Mieliśmy zaszczyt mieszkać obok Józefa, pozdrawiam Go tą drogą, aczkolwiek wiem, że nie lubi netu, więc jeśli ktoś to przeczyta - proszę o przekazanie Mu pozdrowień. Pozdrawiam także Krzysztofa (z fretką). no i wszystkich, których poznałem. Wielkie dzięki dla Artura. Życzymy udanej imprezy, a - na marginesie - cholesterol dobrze wypłukuje się bezbarwnym trunkiem o 40% zawartości C2H5OH.

 

Gorące pozdrowienia - Edmund (ed1611), Tomek, Kasia, Ania i Agatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już w Loch Ness od południa . Pozdrowienia dla Józefa przekażę .Tak w ogóle to fajne towarzystwo ,Józef przygrywa na akordeonie, "moher" na gitarze reszta trochę wokalu ,no może bez fretki ;) ta jakoś nie muzykalna . Fajnie spotkać starych znajomych i poznać nowych . Woda w jeziorze tak ciepła że nawet latem takiej nie było , upał ,plaża wszystko czego potrzeba by po wakacjach pozostały miłe wspomnienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Kto Janbasa maa,dla tego Janbas graaa,, Ciepło było na tym spotkaniu ,oj ciepło-dobrze że jest jeziorko z czystą wodą,było się gdzie chłodzić. Edmund-jeśli Ci odpowiada nasze towarzystwo to śledź wątki spotkaniowe,będziemy coś organizować we wrześniu w Życinach nad Chańczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy do domku !!!

 

Dziękujemy wszystkim za serdeczne przyjęcie i miłą zabawę.

 

Cholesterol Plus 2 - Impreza była naprawdę bardzo udana - Jedzonko super , pogoda super , towarzystwo mega super .

 

Szczególne podziękowania dla Właściciela Loch Ness za wspaniałą organizację.

 

Pozdrawiam Maciej S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wchodzę na tę stronkę z wielką przyjemnością i z dobrymi wspomnieniami, także dobrze czuję sie wśród braci z Loch Ness, wszak i ja tam byłem - nieprawdaż?. Obserwuję również Wasze ruchy po Polsce. Wrzesien dla mnie będzie mocno napięty co do realizacji wcześniej zaplanowanych spraw terminowych, i raczej nie będę się mógł ruszyć, ale jeśli spasowalby mi jakiś termin - natychmiast będe w gotowości. Pozdrawiam wszystkich uczestników cholesterolowego święta, a dziś i ja postanowiłem przyjąć trochę cholesterolu - już mam prawie gotową goloneczkę, jeszcze ja tylko zawinę w folię,podleję trochę winka i do piekarnika na 40 minut. Potem tylko musztarda, chrzan, no i oczywiście "czysty" płyn (już chlodzi się) i ......co dalej będę pisał. To tak, abym i ja miał chociaż erzac Waszego świętowania. Pozazdrościłem Wam.

 

Wszelkiego dobra dla wszystkich, których poznałem w Loch Ness i dla całej Braci

 

Pozdrawiam - Edmund (ed1611)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.