Skocz do zawartości

Kącik turystyczny - polecane campingi


Jerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Be-ja, ale jak Ty to liczyśz, bo bylem zainteresowany Cro, ale po przestudiowaniu paru cennikow, nawet na dwugwiazdkowych kempingach dalem spokoj.

Wedlug Ciebie - parcela 10 + dwie osoby 2razy dziesięc to juz mamy 30 E, razy 4,5 to jest

135 zeta, a gdzie reszta ?

Niestety, przy tym kursie, i obysmy nie weszli nim do EREM 2 nigdy, to marzenia o Cro dla wielu odsuwaja sie w niebyt...

Ja wiem, że pieknej pogody nic nie zastapi, ale piszmy o kosztach w warunkach TEGO lata...

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Be-ja, ale jak Ty to liczyśz, bo bylem zainteresowany Cro, ale po przestudiowaniu paru cennikow, nawet na dwugwiazdkowych kempingach dalem spokoj.

Wedlug Ciebie - parcela 10 + dwie osoby 2razy dziesięc to juz mamy 30 E, razy 4,5 to jest

135 zeta, a gdzie reszta ?

Niestety, przy tym kursie, i obysmy nie weszli nim do EREM 2 nigdy, to marzenia o Cro dla wielu odsuwaja sie w niebyt...

Ja wiem, że pieknej pogody nic nie zastapi, ale piszmy o kosztach w warunkach TEGO lata...

 

J.

 

witam

 

przeczytalem temat jako ze wybieramy sie zwiedzac polske , tez jestem przeciw zdzierstwu ale kolega MESERT ma racje jak czytam w cennikach na polskich campingach za co sie placi to watpie czy mnie bedzie stac na takie luxusy , zastanawiam sie czy nie nalezy chodzic po nich tylko w klapkach ,bo jak nie zawiaze butow to chyba za ciagnace sie za mna sznurowki tez bede musial placic.

Nie jestem poczatkujacym turysta wlocze sie juz nascie lat, ale ten wyjazd do polski to bedzie wyzwanie--- juz to widze .

 

co do campingow w cro i porownania kolego JACEK I

 

LEISTUNG / ZEITRAUM

01.04. - 30.06.

01.09. - 15.10.

 

01.07. - 31.08.

Auto + Caravan oder Wohnmobil (incl.)

.Erwachsene

5,00 €

 

7,00 €

.Kinder bis 4 Jahre

-

 

-

.Kinder von 4-12 Jahre

2,50 €

 

4,00 €

.Zusätzliches Zelt

1,50 €

 

3,00 €

cena nizsza jest przed 30.06 a wyzsza do 1.09

dotyczy campingu noralnego bez jakisik zjezdzalni , samolotow i babanow pedzacych po wodzie , ale jest w poblizu ZADARU i pogoda murowana .

 

JACEK I nie porownuj capingow o najwyzszym standarcie w cro do capingow w polsce (cenowo i komfortem)

 

Napisze jeszce jedno , my zwiedzamy kraje na karte ACSI lub czeki kapingowe za maxymalnie 15 euro za noc (camper + 2 osoby + pies+prad +woda i scieki)[mozna tez z samochodem i z przyczepa ta sama cena]i nikt nie mierzy mi markizy lub sznurowek nie zawiazanych przy butach

 

pozdrawiam serdecznie

DAKOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magocik - o jakich czekach kempingowych mówisz? Ja zetknełem się tylko z Soleil czekami Vacansoleil.

 

witam

masz na mysli te czeki nie podales linka wiec szukanie troche zajelo

 

 

http://www.vacansoleil.de/staanplaats.php?land=de

 

a ja mam na mysli te

 

http://at.campingcheque.nl/de/

 

po przeczytaniu jest to w sumie to samo tylko ze te twoje maja mniej kampingow na liscie , a camping czeki maja 560 campingow.

 

w cenie i w ofercie nic sie nie zmienia byc moze sa w jakis sposob powiazane ,u nas sa nieznane.

 

Jest tylko jedna roznica na stronie twoich czekow mozna rezerwowac ,a na naszej nie.

 

w sumie to ten sam bajer tylko w innym kolorze hahahah

 

Mamy jeszcze takie cos

 

http://www.campingcard.at/at/de/home/uc22-l4-n253/

 

pozdrawiam

DAKOTA

 

Ps : MAGOCIK to nazwa zalogi a ja to DAKOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mymlon witaj,co do prądu nie ma problemu.Bilard,który zauważyłeś na zdjęciach znajduje się w piwnicy,jest tam też kuchnia do dyspozycji gości z ciepłą wodą.Jest problem z ubikacją,tego dla gości jeszcze nie zdążyłem zrobić.Teren jest ogrodzony,oświetlony,znajduje się tam wędzarnia,miejsce na ognisko(wszystko w kamieniu),oświetlona wiata oraz dużo lasu świerkowego.Jest totalny spokój,są miejsca,że goście mogą się przez klika dni nie widzieć.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Drogi Jacku L już Ci odpowiadam.

, nie jeżdzę na kampy 4-5 gwiazdkowe z basenami i mocno przeludnione, bo jadę nad morze. Mi wystarczy standard *-** i tak w naszym kraju dość żadki. dla przykładuOmiś Lasićica szczyt sezonu:

os 4,15

dziecko 2,10

parcela 5,15-7,35 w zależności od wielkości(można negocjować)

en 2,10

Zavigośce Igranne**

osoba 5,20

dziecko 2,90

parcela 7,70

energ 4,20

Vrila Trpanij**

osoba 4

dziecko 3

parcela 4-6

energia 2

Jeżeli jedziesz pod namiot w wielu przypadkach nie musisz wykupywać parceli.

To nieliczne z wielu jakie znależć można w dobrej cenie.Nie wspominam o małych kempingach przydomowych gdzie standard jest też wysoki, a ceny jeszcze niższe.

Serdecznie pozdrawiam be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się z Tobą Be-ja zgadzam. Jest dużo campów w cro, gdzie cena nie jest wygórowana. W zeszłym roku byliśmy na camingu za 60 zł za trzy dorosłe osoby. Wcześniej byliśmy w Ziwogoscie Dole - też nie było drogo. Można w cro znaleźć takie tanie campy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myślę że lepiej korzystać z działającego już kilka lat forum Chorwacja Online http://www.cro.pl/forum/. Jest to potężna baza danych na każdy interesujący nas karawaningowców tamat. Podane są trasy dojazdu do każdego regionu uwzględniając trasy płatne jak i warianty nie płatne, opisy kempingów, co warto zobaczyć i zwiedzić w danej miejscowośći i regionie poparte dokumentacją zdjęciową i filmową. Można śmiało stwierdzić że jest to kompendium wiedzy o tym kraju jak i państwach ościennych.

Jeżeli będą pytania w temacie, to na pewno i na naszym forum jast sporo Kolegów którzy udzielą odpowiedzi i służą radą.

Serdecznie pozdrawiam be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Drogi Jacku L już Ci odpowiadam.

, nie jeżdzę na kampy 4-5 gwiazdkowe z basenami i mocno przeludnione, bo jadę nad morze. Mi wystarczy standard *-**

Niejednokrotnie trafiłem w HR na kampingi nie oznaczone żadną * a poza wspomnianymi basenami niczego na nich nie brakowało.A dodatkowo dochodził specyficzny klimat panujący na niewielkich kampingach i ciekawe umiejscownienie kampingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie mnie przekonywać do zalet caravaningu,ale podsumowałem cennik i przy 4 osobach wychodzi mi z przyłączem elektr.i rozłożonym przedsionkiem 125 złotych dziennie.A mam coś takiego w sobie że bardzo nie lubię być strzyżony jak baran

 

dzisiaj rozmoawiałem z włąścicielem kepmingu Baltic, bo jestem powaznie zainteresowany, żeby tam przyjechać bo załatwiłem mojemu synowi sanatarium w kolobrzegu ale bez wyzywienia i noclegu tylko same zabiegi, po krotkiej rozmowie przy dłuzszym pobycie są rabaty, ja rozmawiałem o 15 dniach to 15%, (w sumie to napewno bede dłuzej, bo to 15 dni zabiegowych) pozatym pewne warunki cenowe do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koledzy, nie ma co płakać nad cenami, tylko trzeba szukać :zlo:

Od lat jeżdżę i wiem że można znaleźć przyzwoite kempingi za przyzwoite pieniądze

np w Chłapowie wychodzi ok 45zł (Alexa) (zestaw +2osoby z dwulatkiem)

Niechorze 52zł (Pomona), droga Krynica Morska - 63zł (Gallus), czy Łeba 62zł (Chaber)

Rowy 40zł prywatne pole, 63zł duży kamp

Więc jak ktoś za 2+2 woła ponad 100zł, to :( i należy omijać takie miejsca :ok:

Wszystkie miejsca w/w sprawdzałem osobiście i std sanitarny nie odbiegał

od warunków w Cro (czysto, wc w kafelkach, ciepła woda)

dla porównania w Cro za parcelę i 2osoby, płaciłem ok 25Euro, co dzisiaj daje sporo ponad 100zł

Nie wiem, ale ja wielkich różnic w std nie widzę, w PL są już naprawdę przyzwoite kempingi, którym przynajmniej do tych w Cro nic nie brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.