Skocz do zawartości

Mój patent na łatwe podpinanie przyczepy


Jurek

Rekomendowane odpowiedzi

sadze ze jesli cena bedzie w granicach 1/2 ceny nowego enduro z alledrogo czyli jakies 1300-1500zł to sto sztuk bedzie za malo...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może więc zróbmy odrębny wątek grupona , a moderator może OT stąd wydzieli.

Problem jest taki,że nie wiem kto to produjuje, mam już producenta wózka z hakiem pod zaczep ale typowego movera nie moge znaleść.

Ja wiem,że przy cenie 1500zł schodziły by jak bułki, nestety nikt normalny nie bedzie ich za tyle sprzedawał poniewaz bierze na siebie odpowiedzialnośc gwarancyjną ,koszty i inne sprawy.Marża na poziomie 100% brutto jest czymś zupełnie normalnym i nie ma co mówić ,że "u nas zdzierają" .Inna sprawa to grupowe zamówienie indywidualne, wiecie wtedy,że przy ewentulanej usterce nie ma jak tego reklamować.

 

Może ktoś napisze zapytanie ofertowe na 100szt ?

http://www.enduro-mo...php?subject=124

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientacyjne koszty dla kontenera 20 stopowego (586x233x238 dł/szer/wys) około 32m3.

Wymiary jednostkowego opakowania powiedzą nam ile szt się tam zmieści. DMC około 23000 kg.

Transport producent-port w Chinach :?

Obsługa celna Chiny :50 usd

Załadunek na statek/magazynowanie:?

Fracht morski Chiny-Hamburg :850 usd*

Koszty terminalowe Hamburg :270 eur

Obsługa celna Hamburg :70 eur

Transport Hamburg-Pl/Bydgoszcz :700/1100 eur**

 

*koszt frachtu jest zmienny i uzależniony od maklera oraz wysokości kursu $

**taniej w kombinacji czyli 2 lekkie puszki na 1 aucie do 2 odbiorców (dłuższy czas dostawy)

Statek płynie około 3/4 tygodni. Czas oczekiwania na realizacje zamówienia i załadunek kontenera na statek w Chinach też jest nie krótki.

Płatność za wszystko z góry, dodaj jeszcze cło.

Jak ktoś znajdzie producenta i będzie chętny na import podam namiar na firmę oferującą kompleksową obsługę w Chinach (własny oddział/agent), Niemczech (też inne porty) oraz Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ temat ostatnio zdominowały movery, podrzucam mój patent na łatwe podpinanie przyczepy do auta:

Kupiłem chorągiewkę do dziecinnego rowerka i zacisk stolarski.

post-5494-0-65728100-1317925502_thumb.jpg

W zacisku wymieniłem śrubę na dłuższą

post-5494-0-76282300-1317925624_thumb.jpg

Chorągiewkę rozłożyłem i złożyłem w dwóch częściach i dogiąłem odpowiednio blaszkę

post-5494-0-12426400-1317925755_thumb.jpg

Jedną część zakładam na zaczep, drugą na hak i cofając celuję kulką w chorągiewkę

post-5494-0-02178700-1317925843_thumb.jpg

Koszt całości ca. 15 złotych :]:yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.