Skocz do zawartości

Bardzo prosze Specjalistów o pomoc przy kupnie przyczepy


langi_88

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jeszcze jakies serwisy w Polsce gdzie mozna pooglądac przyczepy do 7tys., sprowadzane??

No mało tego nie jest http://moto.allegro.pl/listing.php/showcat?id=18540&price_from=&price_to=7500&postcode_enabled=0&state=0&city=&prepareTime=0&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=t&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC&a_enum%5B52%5D=all

 

 

Na co radzicie mi zwrócic uwagę przy kupnie przyczepy na takie wypady jak Francja?

 

Na to samo jak przy kupnie na wypady w inne miejsca grinser006.gif. Czyli szczelność, szczelność i jeszcze raz szczelność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jeszcze jakies serwisy w Polsce gdzie mozna pooglądac przyczepy do 7tys., sprowadzane??

Oczywiście czekam jeszcze na jakies inne propozycję przyczep.

Witaj.

 

Oczywiście że znamy, ale my nie prowadzimy handlu detalicznego przyczepami na Forum. :oslabiony:

 

 

Poprzeglądaj Kolego troszkę ofert komisów w internecie, wybierz jakąś przyczepkę, a my postaramy się ją ocenić.

 

Sam musisz wybrać co Ci odpowiada.

 

Na forum są adresy do komisów. Musisz się z którymś skontaktować a oni już przygotują ofertę dla Ciebie . :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na to, na co trzeba zwrócić uwagę jest specjalny wątek, na który Cię zapraszamy.

Naprawdę zupełnie bez sensu jest mnożyć te informacje, pisać je któryś-tam-raz-z-kolei.

Poczytaj, będziesz mądrzejszy. A jak będziesz miał nadal wątpliwości - wtedy pytaj.

Jak znajdziesz budkę w komisie/ogłoszeniu - zapodaj namiar/fotki. Będziemy wspólnie oglądać. Wbrew pozorom, czasami sporo można zobaczyć na samych zdjeciach, zanim się do niej pojedzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. Miałem kiedyś audi 80 b4. tą dwalitry - to generalnie prosty i bardzo trwały silnik, jednak ten silnik jest bardzo słaby pod względem mocy...Czemu nie kupiłeś 2.6 v6 ??? Koszty spalania praktycznie te same (tym bardziej w gazie), tylko parę groszy instalka droższa... Miałem właśnie również z tym silnikiem- posiada ona spory moment obrotowy i moc 150 koni, przez co silnik praktycznie wogóle z cepką by się nie męczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakaś Holenderska strona lub niemiecka typowo z przyczepami (pomijając mobile)? Nie widzę problemów żeby tam po nią jechać.

 

Na prawdę poczytaj a potem pytaj http://www.karawaning.pl/linki/przyczepy-z-holandii.aspx

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. Miałem kiedyś audi 80 b4. tą dwalitry - to generalnie prosty i bardzo trwały silnik, jednak ten silnik jest bardzo słaby pod względem mocy...Czemu nie kupiłeś 2.6 v6 ??? Koszty spalania praktycznie te same (tym bardziej w gazie), tylko parę groszy instalka droższa... Miałem właśnie również z tym silnikiem- posiada ona spory moment obrotowy i moc 150 koni, przez co silnik praktycznie wogóle z cepką by się nie męczył...

Tak jak piszesz...prosty, niezawodny silnik, dlatego mam taka. Jak wygladalo holowanie przyczepy taka Audiczka jak moja? Czy wogole widzisz i jak Twoim zdaniem wygladaloby holowanie przyczepy taka audiczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem wtedy kolego jeszcze przyczepy dlatego Ci nie podpowiem, alle pamiętam że b rakowało mu mocy, dla przykładu kupiłem później 19tdi 90 koni i było już dużo żywsze, natomiast gdy kupiłem 2.6 to była już bajka-pięknie ciągnie już z wolnych obrotów-myślę że do przyczepy bajka.

Myśle że z przyczepą na prostej drodze twój holownik będzie sobie radził, jednak jak zobaczy trochę górki, to będzie mu trochę ciężko...

....dlatego szukałbym na Twoim miejscu raczej lekkiej przyczepki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laikowe pytanie- jak ktoś pisze w aukcji że DMC to 1300kg to nie jest to masa własna? Trzeba się pytac o samą wagę przyczepki w takim przypadku?? Dziękuję

 

DMC to dopuszczalna masa całkowita, ale lepiej pytać bo ludzie to mylą, a i czasem w dowodach można spotkać głupoty - DMC = MW

 

myslę że spokojnie możesz szukać budki do 1000kg DMC, taką mam i jeździ się 1.8 120KM zupełnie nieźle (moment pewnie będzie podobny w audi), a i 97KM 1.6 daje radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.