Skocz do zawartości

Beyerland


Ferson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, Józek60 napisał:

Tofel, ten rysunek zrobił właściciel takiej przyczepki ? Jeśli tak, to co jest w dolnej szafce, zamykanej, tuż przy drzwiach?

Witam,

To rzyczepa mojego taty. Pomierzył i podał wyniki przez telefon. Ja ten "rysunek techniczny" wyprodukowałem.:dzieki:

Tak więc, w pierszej szafce od drzwi nie ma nic ważnego - żadnej instalacji czy czegoś podobnego. Zbiornik na wodę, instalacja wodna i gazowa jest dalej w kierunku WC.

Ale, czy ten rower to ma być przewożony podczas podróżowania i na czas biwakowania wyciągany z przyczepy? Czy odwrotnie - potrzebne jest miejsce na niego na noc? Pytam bo jakoś tego nie ogarniam - rower nie jest aż taki mały. I trochę może przeszkadzać.

Jak będzie trzeba - pytaj śmiało. Zdobędę wszelkie potrzebne informacje. Już wolno się przemieszczać więc mogę do taty zawitać na działkę i przeprowadzić wizję lokalną.;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Józek60 napisał:

Adamie mi chodziło o te drzwi tuz przy umywalce

Super !.. Wszędzie szukałem rzutów tych przyczepek ale nie znalazłem. Sądząc z rysunku jakby otworzyć te drzwiczki do WC długość by sie zwi8ększyła o jakieś 700 cm ( +/-) i to by pasowało. Problem z szerokością :(.. Potrzebuję , po wykręceniu tylnych kółek, 80 cm a drzwi mają 49. Tofel, ten rysunek zrobił właściciel takiej przyczepki ? Jeśli tak, to co jest w dolnej szafce, zamykanej, tuż przy drzwiach?   Chciałbym wsadzić coś takiego jak na fotce. Koła są wykręcane, siedzenie wyciągane, kierownica opuszczana ale wysokość nie jest problemem Długość przy ściągniętych kołach to 140 cm, szerokość 80.

 

handbajk.jpg

80cm to raczej będzie ciężko to włożyć, chyba tylko przez przednie okno bo tak szerokich drzwi cepki nie mają 

O tą szafkę chodzi? U mnie oryginalnie pusta w środku poza półka, obecnie zbiornik na wodę 

Screenshot_20200420_233021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, combo21 napisał:

O tą szafkę chodzi?

Nie, nie. Chodzi o tą co zaznaczyłem na czerwono, jak by kolega zaznaczył strzałką to byśmy od razu wiedzieli.

Screenshot_20200420_233021.thumb.jpg.0093ffd140028fb3342de586dd2f3cf3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tofel napisał:

Witam,

To rzyczepa mojego taty. Pomierzył i podał wyniki przez telefon. Ja ten "rysunek techniczny" wyprodukowałem.:dzieki:

Tak więc, w pierszej szafce od drzwi nie ma nic ważnego - żadnej instalacji czy czegoś podobnego. Zbiornik na wodę, instalacja wodna i gazowa jest dalej w kierunku WC.

Ale, czy ten rower to ma być przewożony podczas podróżowania i na czas biwakowania wyciągany z przyczepy? Czy odwrotnie - potrzebne jest miejsce na niego na noc? Pytam bo jakoś tego nie ogarniam - rower nie jest aż taki mały. I trochę może przeszkadzać.

Jak będzie trzeba - pytaj śmiało. Zdobędę wszelkie potrzebne informacje. Już wolno się przemieszczać więc mogę do taty zawitać na działkę i przeprowadzić wizję lokalną.;)

Pozdrawiam

Tylko na czas podróży. Jestem trochę niepełnosprawny wiec ten rowerek służy mi do wyskoku do sklepu, czy pojeździć gdzieś  po okolicy... Ma dodatkowy napęd elektryczny.  Widzę że jesteś ze Śląska? Tego Górnego czy Dolnego?.. Może była by szansa podjechać z tym rowerkiem i poprostu sprawdzić, przymierzyć  jak to wygląda " na żywo" ?..  Zapakuje rower na przyczepkę i po sprawie...

Pozdrawiam...

Godzinę temu, Adam Rogowski napisał:

Nie, nie. Chodzi o tą co zaznaczyłem na czerwono, jak by kolega zaznaczył strzałką to byśmy od razu wiedzieli.

Screenshot_20200420_233021.thumb.jpg.0093ffd140028fb3342de586dd2f3cf3.jpg

Troszke rysunek był niewyraźny ale chodziło o tę szafkę zaraz przy drzwiach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.06.2020 o 20:42, Kvasir napisał:

Miałem taką samą w LMC i też nie dałem rady, ale udało mi się rozwiązać ten problem - sprzedałem prztczepę
 

Hej Kvasir!

Plan niezły ale chciałbym przyczepą jeszcze trochę pojeździć, do lampki wpierw się dostawszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Kvasir napisał:

Przenieś zapytanie do działu elektryki to będzie większe zainteresowanie i ktoś pomoże

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Chyba tak zrobię, miłego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Brat ma taką samą. Szczerze to w mojej tej samej marki Vitesse 400 jest więcej miejsca pod każdym względem. U niego spanie możliwe tylko w poprzek przyczepy po rozłożeniu kanap i złożeniu stołu - u mnie są dłuższe kanapy (185 cm) i możemy spać wzdłuż przyczepy bez rozkładania łóżka. W szafkach jest dużo mniej miejsca na naczynia itp. W łazience na tyle mało miejsca, że człek 178 cm aby siąść musi zostawić uchylone drzwi. W tej ze zdjęcia przenośny kibelek - szczerze nie wiem czy to na plus czy na minus zaliczyć ja mam stały.

Najważniejsze aby była sucha i szczena i tutaj bezpośrednie oględziny i to z kimś kto ma pojęcie gdzie pooglądać i sprawdzić.

Z naszej jesteśmy bardzo zadowoleni już od prawie 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2020 o 06:48, Józek60 napisał:

Tylko na czas podróży. Jestem trochę niepełnosprawny wiec ten rowerek służy mi do wyskoku do sklepu, czy pojeździć gdzieś  po okolicy... Ma dodatkowy napęd elektryczny.  Widzę że jesteś ze Śląska? Tego Górnego czy Dolnego?.. Może była by szansa podjechać z tym rowerkiem i poprostu sprawdzić, przymierzyć  jak to wygląda " na żywo" ?..  Zapakuje rower na przyczepkę i po sprawie...

Moi rodzice maja chyba taką samą - okolice Tarnowskich Gór. Myslę, że nie mieliby nic przeciwko przymiarce, jeśli masz blizej do TG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym podzielić się drobną modernizacją mojej przyczepy Beyerland 350-2. Przyczepę udało nam się kupić tydzień przed przybyciem korona-urwisa do Polski, 1993r za jedyne 5,5tys i uważam że była w bardzo dobrym stanie. Zamiast rozkładanego stoły pod łóżko przyciąłem deski od starej meblościanki (bardzo twarde i solidne) i spanie w trójkę wydaje się bardziej wygodne. Pomieszczenie na toaletę zmieniliśmy na "garderobę i magazyn podręczny" ?. Chodź nie ukrywam że brakuje mi własnej wc na polu kempingowym, sztuczna trawa pod namiotem nie ma Cię co chwalić chodź uważam że super się sprawdza. Pozdrawia Marcin z Bydgoszczu.?

20200523_153139.jpg

20200618_195241.jpg

20200712_100544.jpg

20200717_203418.jpg

20200612_173017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.