Skocz do zawartości

Beyerland


Ferson

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ed napisał:

Brat ma taką samą. Szczerze to w mojej tej samej marki Vitesse 400 jest więcej miejsca pod każdym względem. U niego spanie możliwe tylko w poprzek przyczepy po rozłożeniu kanap i złożeniu stołu - u mnie są dłuższe kanapy (185 cm) i możemy spać wzdłuż przyczepy bez rozkładania łóżka. W szafkach jest dużo mniej miejsca na naczynia itp. W łazience na tyle mało miejsca, że człek 178 cm aby siąść musi zostawić uchylone drzwi. W tej ze zdjęcia przenośny kibelek - szczerze nie wiem czy to na plus czy na minus zaliczyć ja mam stały.

Najważniejsze aby była sucha i szczena i tutaj bezpośrednie oględziny i to z kimś kto ma pojęcie gdzie pooglądać i sprawdzić.

Z naszej jesteśmy bardzo zadowoleni już od prawie 20 lat.

Rośli nie jesteśmy ja mam 172, żona niska plus dwójka małych dzieci, powinniśmy się zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 7 miesięcy temu...

Hej,

Wita się  grzecznie nowy Forumowicz, acz ze starą i znaną Wam tu przyczepą. Otóż nabyłem opisywaną na str.9 tego wątku przyczepkę należącą niegdyś do kolegi combo21.

Jest to Bayerland '87, 380/2 przywrócony do życia przez combo21 w 2015r. Dostała wtedy m.in. nową ścianę czołową, łazienkę, elektryczne ogrzewanie, klimatyzator, bojler i lodówkę na 230V. Straciła praktycznie instalację gazową, do której będę chciał, przynajmniej częściowo powrócić (ogrzewanie). Najbliższe plany zakładają więc:

- instalację fotowoltaiczną: panel pv 180-230W, akumulator AGM 120 Ah, przetwornicę (tu się waham - bo min to 1,5 kW, a dla klimatyzatora musiałaby mieć pełen sinus - może to być ekonomicznie nieuzasadnione) 

- ogrzewanie niezależne od cywilizacji - albo gazowa Truma, a może Webasto?, oczywiście elektryczny grzejnik zostanie, potrzebne coś gdy nie będzie słupka z prądem...i wrażliwych sąsiadów obok

- drugi zbiornik na wodę, wydajniejsza pompka (istniejąca nie wydala z prysznicem...)

Tak czy siak zacznę od jej zważenia, bo zamontować by się chciało dużo, a widełki masowe nie są za wielkie...MW 580, a DMC 850, a kilka cięższych, niefabrycznych elementów już w niej zidentyfikowałem, np. panele podłogowe, fronty szafek z wiórowej płyty meblowej, klimatyzator, bojler itp... boję się tego ważenia...

Póki co Was czytam, czytam i czytam..... ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam Wszystkich posiadaczy marki Beyerland , od tygodnia stałem się posiadaczem przyczepki beyerland 430 Sprinter. Zakup od dobrego znajomego, który miał ja kilka lat i zmieniał sprzęt na większy.

Przyczepa garazowana, sucha, czysta,poza już kiepsko wygladajacymi uszczelkami okien bocznych...

Wrzucam foto mojego nabytku oraz pytanie do Was gdzie mogę nabyć uszczelki pasujące do tego właśnie modelu? 

Pozdrawiam i będę wdzięczny za każdą radę i polecenie sklepu /pasującej uszczelki 

IMG_20240224_133213.jpg

IMG_20240224_133218.jpg

IMG_20240224_133225.jpg

IMG_20240224_133233.jpg

IMG_20240224_133236.jpg

IMG_20240224_133238.jpg

IMG_20240304_104322.jpg

IMG_20240304_104332.jpg

IMG_20240304_104337.jpg

IMG_20240304_104342.jpg

IMG_20240304_104346.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.