Skocz do zawartości

Boże Ciało po szczecińsku i koszalińsku albo koszalińsku i szczecińsku.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Eeeeeeeeeeeeeeeeej Łobuzy jedne :-)

Ja wiem że Wy macie wypasione cepki ale ja niestety jeszcze muszę się logować na takich co to jeszcze wc mają i prysznica. Dzięki Macieju i Olo że myślicie o Łosiu i jego ferajnie :-)

Pozdrawiam Was serdecznie.

PS.

Dajcie znać jak po zwiadach i jakie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lixus wszystko w porządku. Tak się nakręciliśmy że tchu brakło. Maciek ma rację, jeszcze ponad miesiąc, co zawsze usmażymy. Ale zawsze miło się ponakręcać i potem fajnie jest się zjechać do kupy. Zapraszamy Cię serdecznie, każdy czeka na na te kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo a może testowo w przyszły weekend trzebież (jutro podjadę tam pogadać ) .......... nie chce mi się jechać do krzemienia taki kawał w celu obejrzenia bo i tak jak zwykle na końcowy wyjazd pojadą 2-3 zestawy z okolicy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz o Trzebieży na big weekend? Fajny camping tylko w weekendy jest tam ruch nie do wytrzymania. Całe Police i Szczecin przyjeżdżają na kąpielisko. Kupę małolatów z namiotami. Na pole do sraczyków wchodzą bez żadnej kontroli plażowicze. W końcu to gminny teren a nie prywatny, to i obsługa ma te kwestie gdzieś. Możemy tam stanąć ale chyba każdy będzie rozczarowany tłokiem. Gdyby to był wakacyjny środek tygodnia to byłoby luźniej. Rozsądniejszy byłby Krzemień albo gdzieś w tym kierunku.

A ja Maćku to dopiero będę kempingował w boże ciało. Wcześniej nie możemy, mamy wszystkie weekendy zajęte.

Edytowane przez Olo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzebież powiem jedno po pobycie nad jeziorkiem w Krzemieniu żona wyciągneła mnie do Trzebieży dość że pełno ludu+głupowatej młodzieży to jeszcze woda(brudna kolor brąz) szkoda słów.Na big weekend wszędzie tylko nie tam.

Koledzy proponowali Dominikowo ja tam nie byłem nawet dali mi nr kont.tel. 509385128. Ale krzemień jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, z Trzebieżą to tylko po sezonie. Fajnie było we wrześniu tamtego roku na wyspie Sołtysiej. Byliśmy w sześć załóg i nawet właściciel nie przyłaził. Pełnia szczęścia karawaningowca. A jak jest w Krzemieniu w takie big weekendy, dużo młodzieży przyjeżdża się wyżyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można na wyspę jechać na weekend około Bożego Ciało co nie zmienia faktu że jeżeli będzie pogoda to w najbliższy weekend melduję się w trzebieży bo mam 30km plus plaża dla dzieciaków plus polbruk wzdłuż zalewu pod rowerki i hulajnogi ........... jak dla mnie idealnie -> mam troszkę mniejsze dzieci niż Olo :-)

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak Maciek, teraz jeszcze jest spokój, w czerwcu po zakończeniu roku szkolnego zacznie się tam koszmarek.

Ja lubię wpadać na ten deptaczek właśnie teraz lub po wakacjach. Właśnie tam u kolegi trzymam przyczepkę to widzę co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.