Skocz do zawartości

Boże Ciało po szczecińsku i koszalińsku albo koszalińsku i szczecińsku.


Rekomendowane odpowiedzi

Łosiu, jakiś taki nieogarnięty dzisiaj jestem ( chyba przez ten mróz ), przecie gdybyś miał być z kolegą IronJackiem to byś to napisał :mlot:

 

Sorry za OT :-)

 

 

Patryk na wstępie mojego listu GRATULACJE dla Mamy i dumnego TATY oraz całej rodzinki życzymy Wam wszystkiego najlepszego i pociechy z córci.

Co do Łosia na szczęście nie mieszkamy razem bo nie wiem czy gorzej jest wytrzymać z Łosiem czy jego potworem na czterech łapach Osobiscie postaram sie uczynić wszystko i dotrzeć choć ty masz karmienie na parkingu a moja córcia zawody na narutowicza od rana do wieczora co niezmienia faktu że postaram się odwiedzić Cię na parkingu (media lub auto gryfu) się znajdzie,co do jednego z Łosiem musze sie zgodzić mało się spotykaliśmy w starym roku więc jest dużo do obgadania

Serdecznie Pozdrawiamy z Żonką (Moją):gitara::winner: a to dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeżeli prognoza (temperatur) się nie zmieni to ja oficjalnie wymiękam ............

Jechanie go Gryfina przy -17 nie ma najmniejszego sensu bo do gryfina jedziemy ze względu na dzieci oraz basen ........ a ja nie wezmę adasia przy tej temperaturze bo co on biedaczysko ma robić przez całą sobotę ........ zawsze chłopaki biegali po kempingu a my kulturalnie przyjmowaliśmy przeróżne mieszanki płynów przy grilku. Nie wyobrażam sobie nasiadówki przy grilku :-)

 

Pojadę chyba nad morze .......... bo ładnie wygląda jak plaża jest zamarznięta. (oczywiście bez budy)

 

ps. pogoda to jakieś nieporozumienie bo dziś kupiłem wungla za 300 zł na budowę dla elektryków bo pękają rurki jak układają prąd w domu .

gryfino-Wydruk – Pogodynka.pl - serwis pogodowy.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma co. Przekładamy. Termin po mrozach. Faktycznie minusy przyszły nieco za duże. W Goleniowie teraz śnieg leci.

 

A Międzyzdroje dzisiaj zasypało, jak wyjeżdżałem po 16 to wszędzie było biało.

 

Pozdr

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam ziomali po długim niebycie.

To jest w miarę najświeższy temat lokalny jaki znalazłem. Czy ktoś coś może knuje na majówkę??

Wiem, że to odległy termin i pewnie jeszcze niejedno spotkanko co niektórzy wykręcą, ale ja jestem czasowo na wygnaniu i wiem już teraz, że majówkę mam całą wolną (cały tydzień!!!!). Poza tym zmieniłem swojego Spricika na trochę większą i nowszą gablotkę, to fajnie byłoby się trochę pochwalićbananaevil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma nie wyjść CRO :-) jak ma wyjść :-) dowód Lenie wyrabiamy :-)

 

Gryfino robiliśmy w ostatni weekend ale nas nie wpuścili z uwagi na festiwal Włóczykij i wszystko zajęte, Osir zajęty, szlaban zamknięty. Pogonili nas jak psów hehe :krzykacz:

 

Łowiska np. Jarosławki też jeszcze zamknięte dla przyczep, Wyspa też zamknięta ( prom nie pływa, lód )...

 

Za późno było już, żeby na dziko zaplanować... przyznam, że myślałem o Ugorku ale nie wiedziałem czy Gwidon w Polsce czy w UK. I odezwał się w shoutboxie, że trza było przyjechać :-) - pokryłby się zeszłoroczny termin wyjazdu.

 

Maciek mam dwie nowe miejscówki na dziko w przyszły weekend - ale muszę tam pojechać w tygodniu na rekonesans, obadam czy jest dojazd i miejsce na pupy. Sprawdzę też jezioro Lechickie, przeszło teraz w "ręce" PZW i może coś tam się zmieniło, szczególnie z dojazdem :oslabiony:

 

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryku juz pisalem w shoutboxie,sygnal dalem z UK.Ostatnio bylem na Swieta i Sylwestra w Polsce.W kazdym razie z Ugorka napewno nikt was by nie przepedzil,nawet pod moja nieobecnosc.Zawsze jest jeszcze Renata na miejscu w razie gdyby.Pozdro dla Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zauważyłem tego tematu o rajdzie do CRO. Super sprawa. Wyszło mi, że mam o ok. 20 km mniej od szczeciniaków i jakieś 20 min. mniejpalacz.gif.

Nie za bardzo miałem czas, żeby przejrzeć cały temat rajdu, ale czy ktoś pomyślał może o jeziorze Garda, jest ok. 150 km bliżej i tam też mają pełno kempingów. Jak szczeciniaki się piszą na rajd to ja też chyba dołączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwidon, to można tam do Was planować wypad jak Ciebie nie ma?

 

Nie ukrywam, że wolę/wolimy prywatne ( dzierżawione ) miejscówki z uwagi na wypady z dzieciakami.

 

Nie chciałbym aby w nocy wpadła mi np. straż miejska, leśna, i inna i stwierdziła, że stoję gdzieś nielegalnie - i co najważniejsze: siedzę przy ognisku po spożyciu np 2 czy 3 piwek a jestem ze swoimi chłopakami.

 

I pójdzie w świat: Pijak z "biednymi, nie kochanymi" dzieciakami. I jeszcze dzieciaki mi zabiorą...

 

Oczywiście z przymrużeniem oka to napisałem ale w naszym chorym kraju należy brać poprawkę na wszystko...

 

 

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dzierzawe z Gmina podpisana na sezon turystyczny od 1go czerwca do konca sierpnia,teoretycznie mogliby sie przyczepic (straz miejska), byly takie przypadki nawet na Ugorku,ale tylko w czasie kiedy pole to nie bylo dzierzawione przez nikogo,no i Gmina sie tym terenem opiekowala.No ale gdyby nawet ktos sie czepil-co jest malo prawdopodobne- co to szef strazy miejskiej w Tucznie chodzil ze mna do klasy, rozumiesz o co chodzi.Jesli chcielibyscie jednak przyjechac pod moja obecnosc ,prawdopodobnie caly kwiecien bede w Polsce,wiec zapraszam.Z mila checia spotkalbym sie z Wami,moze jeszcze pare osob daloby sie namowic.Zrobiloby sie impre jak w zeszlym roku,no i pare miejsc jeszcze zostalo do zwiedzenia ,jak np mosty kolejowe,magiczna gorka..Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na kwiecień nie ma co liczyć,bo święta,zaraz my mamy Zlot i,za chwile już na wyjazdy Majowe ,znaczy to jeszcze w kwietniu,to raczej mało będzie chętnych,ale próbujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam

Podpowiecie jakieś fajne miejsce w naszyn regionie blisko Stargardu / Szczecina nad " rybnym" jeziorkiem.

Może jakaś agroturystyka, dzieciaki chciały dowiedzieć się jak się robi mleko.

Potrzebuję prąd i wodę, miejsce na ognisko.

Znacie coś fajnego?

 

Radek

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaciągnąłem i rozstawiłem dzisiaj budkę na kempingu nr 24 w Międzyzdrojach i od środy wieczór będziemy na kempingu.

 

Gdyby ktoś się wybierał do Międzyzdrojów to w piątek, podczas meczu Polska-Grecja możemy zrobić jakieś :piwo: u nas w :biwak: .

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.