Skocz do zawartości

XXXI Caravaningowe Świętojanki


Rekomendowane odpowiedzi

w ubiegłym roku w tej cenie były wszystkie opłaty : udział w zlocie, kemping, prąd, natryski a także jakaś kiełbaska na ognisko, browar, napoje dla dzieci, grochówka (pyszna) oraz szampan z okazji jubileuszu (1 szt na załogę). Każda załoga otrzymała również jubileuszową statuetkę, naklejki, smycze i drzewko do posadzenia od nadleśnictwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Potwierdzam. To jest opłata za wszystko, łącznie (jak jest napisane) ze składką na poczęstunek.

Pozdrawiam.

Nie wiem jak będzie z upominkami dla załóg - w zeszłym roku były to Świętojanki Jubileuszowe - zależy w tym roku od sponsorów.

 

Kurcze Mariusz chciałbym przyjechać na twoją niespodziankę, ale mam podobny problem jak

 

Gemix teraz muszę ponegocjować z żonką życz mi powodzenia :banan:

 

 

 

Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Może zrobisz tak jak GEMIX i gfizyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopisuje mając nadzieje na wolny cały długi weekend

ale czas pokaże....

 

Lista

 

1. NICKT (1 + Goście)

2. GFizyk (2+1+4)

3. GEMIX 2+2

4. b.b tulipan [70%]warunkowo.

5. szczepan (2+1)

Edytowane przez szczepan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wzbudziłem wątpliwość u Komandora Zlotu, gdyż zawsze było rozróżnienie, jeśli chodzi o opłaty za zlot organizowany przez PZM. Dla zrzeszonych była cena trochę niższa.

Dostałem odpowiedź:

Przepraszam, że nie znalazło się to w Zaproszeniu! Dotychczas bardzo mało było załóg niezrzeszonych, dlatego o tym nie wspominaliśmy. W regulaminie Zlotu jest to określone: Załogi nie zrzeszone w PZM mogą startować w konkursie, ale wpisowe dla niezrzeszonych wynosi 150 zł w tym składka 100 zł. Pozdrawiam - Cz.Jamróz

 

Ale w związku z powyższą odpowiedzią zadałem pytanie co z tymi, którzy chcą przyjechać na Zlot, a nie brać udziału w konkursie? Czekam na odpowiedź.

Proszę ewentualnie pytać o opłatę Komandora Zlotu - Czesława Jamroza - przy zgłoszeniu załogi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc negocjacje z żoną przebiegły po mojej myśli i dopisujemy się do listy

 

 

 

Lista

 

1. NICKT (1 + Goście)

2. GFizyk (2+1+4)

3. GEMIX 2+2

4. b.b tulipan [70%]warunkowo.

5. szczepan (2+1)

6. topmirex (2+1) (2+1?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę, na Was...

Wtedy będzie czas dłużej pogadać :) niektórzy mieli do mnie w Bałtowie plik pytań ;) na Świętojankach przy "herbatce" odpowiem na wszystkie :)

Pozdrawiam.

 

PS. Jak będę coś wiedział nt opłat to napiszę. Na pewno jest to cena za wszystko, tylko kwestia czy 120zł czy 150zł / załoga (rozumiana jako 2+3 - do nast. dorosłego dopłata)

 

PS 2. Przygotujcie jakieś prezentacje w pps (max 60 slajdów) - relacje z Waszych podróży. Ten konkurs ja przygotowuję ;) Ja podzielę się wyprawą do Norwegii kamperem oraz wyprawami do Czech i Francji z przyczepą.

Na dużym ekranie + projektor + komp jak będzie pogoda, w czwartek (Boże Ciało) o zachodzie słońca zrobimy "wieczór kinowy" o tematyce: "Moja karawaningowa wyprawa". Zapraszam do udziału :)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

 

Przepraszam, że nie znalazło się to w Zaproszeniu! Dotychczas bardzo mało było załóg niezrzeszonych, dlatego o tym nie wspominaliśmy. W regulaminie Zlotu jest to określone: Załogi nie zrzeszone w PZM mogą startować w konkursie, ale wpisowe dla niezrzeszonych wynosi 150 zł w tym składka 100 zł. Pozdrawiam - Cz.Jamróz

 

 

sie trza zapisać do PZMota i wszystko jasne. :hehe:

Już na flachę zarobiłem trzy dyszki. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie wiem jak to zrobię?? Oboje z Żoną pracujemy.

 

Lista

 

1. NICKT (1 + Goście)

2. GFizyk (2+1+4)

3. GEMIX 2+2

4. b.b tulipan [70%]warunkowo.

5. szczepan (2+1)

6. topmirex (2+1) (2+1?)

 

7. Sławcio (2+2)

 

Pozdrawiam.

 

Całe szczęście że jeszcze mało Luda i mało przepisywania listy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.