Skocz do zawartości

XXXI Caravaningowe Świętojanki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No właśnie Gemix i mi też stawiasz flaszkę za to, że nie mogłeś spać i powiedziałeś coś, co

 

nie powinieneś powiedzieć a Misiek drugą a co za to, że nie chciał powiedzieć :mlot:

 

 

 

 

Ty Mirek to potrafisz się odnależć.

 

Czy go kijem czy pałą flaszkę masz. Mam nadzieję że zrobisz troszkę syropu cytrynowego na bół gardła jak by coś. :swiety:

Edytowane przez Sławcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Mirek to potrafisz się odnależć.

 

Czy go kijem czy pałą flaszkę masz. Mam nadzieję że zrobisz troszkę syropu cytrynowego na bół gardła jak by coś. :swiety:

 

Sławek trzeba mieć, na czym czapkę nosić :lol:

 

A syropu to na pewno zrobię zresztą mam nadzieje, że Gemix oraz Ptysiu też coś zrobią :bzik::look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja już jestem zapisany na tylu listach, że zaczynam się gubić gdzie, kto jedzie.:mlot:

 

A ptysiu może z partyzanta przyjedzie, chociaż w Bałtowie coś mówił, że chyba będą :niewiem:

 

 

I moje przybycie sto pod znakiem zapytani, bo planuję anrewie1 wcisnąć moją, cepkę do naprawy a nie winem czy się wyrobi :sciana:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

wyślijcie zgłoszenie, by wiedzieli wstępnie ile zestawów przyjedzie z karawaning.pl, w przynależności klubowej jak nie należycie do PZM wpiszcie karawaning.pl, jak należycie to wpiszcie jaki Klub + karawaning.pl. Poza tym w karcie zgłoszenia jest też zgłoszenie do udziału w wycieczce do Kurozwęk (ilość miejsc ograniczona, więc pewnie kto pierwszy ten lepszy ;) )

Cena za zlot obejmuje 2 os dorosłe + troje dzieci - wpiszcie te osoby, które na pewno pojadą, a jak będzie jeszcze ktoś dorosły w Waszym zestawie to zrobicie dopłatę na miejscu (zresztą płatność jest przy wjeździe).

Przy nazwisku i imieniu kierowcy podajcie swój nick z karawaning.pl, a ja dam Czesiowi listę z forum, w ten sposób dojdzie kto jest kto :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem prośbę do Komandora Zlotu i Prezesa JAGI o pozostawienie jednej ceny opłaty za Zlot (dla zrzeszonych i niezrzeszonych), tak jak jest to podane w zaproszeniu i na karcie zgłoszenia :) oraz o uwzględnienie miejsca na kempingu dla karawaning.pl :)

Mam nadzieję, że zostanie ona rozpatrzona pozytywnie :)

 

:oslabiony: Głupio mi :oslabiony: . Stawiam flaszkę.

 

Mogę zamienić na czteropak dobrego piwka, albo jak wypijesz ze mną :piwo: to sześciopak ;)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.