Skocz do zawartości

XXXI Caravaningowe Świętojanki


Rekomendowane odpowiedzi

A ja wiem co to za niespodzianka, ale nie powiem :bevil::bevil: . Już się zapisujemy i zaraz wyślę zgłoszenie. Mariusz, ale będzie siurpryza!!!

 

1. NICKT (1 + Goście)

2. GFizyk (2+1+4)

3. GEMIX 2+2

4. b.b tulipan [70%]warunkowo.

5. szczepan (2+1)

6. topmirex (2+1) (2+1?)

7. Sławcio (2+2)

8. Misiek69 (2+1)

 

Pozdrowionka

Edytowane przez misiek69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja wiem co to za niespodzianka, ale nie powiem :bevil::bevil: . Już się zapisujemy i zaraz wyślę zgłoszenie. Mariusz, ale będzie siurpryza!!!

 

1. NICKT (1 + Goście)

2. GFizyk (2+1+4)

3. GEMIX 2+2

4. b.b tulipan [70%]warunkowo.

5. szczepan (2+1)

6. topmirex (2+1) (2+1?)

7. Sławcio (2+2)

8. Misiek69 (2+1)

 

Pozdrowionka

 

Ja też wiem i też nie powiem :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GEMIX przecież Ty nie mogłeś spać przez to co misiek69 powiedział/nie powiedział ;) a co do miejsca to pisałeś kiedyś, że będziesz gdzieś z przyjaciółmi... Myślę, że się odnajdziemy. Ja zapraszam tym razem pod swój dach (markizę ;) ) na pogaduchy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GEMIX przecież Ty nie mogłeś spać przez to co misiek69 powiedział/nie powiedział ;) a co do miejsca to pisałeś kiedyś, że będziesz gdzieś z przyjaciółmi... Myślę, że się odnajdziemy. Ja zapraszam tym razem pod swój dach (markizę ;) ) na pogaduchy...

 

wtedy pisałem odnośnie Knausiaków ,a teraz o przyjaciołach z różnych budek czyli o forumowiczach :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa... OK, będę się widział w sobotę z prezesem JAGI, zobaczę, jak on z Komandorem wymyślili odnośnie do rozlokowania klubów... Myślę, że karawaning.pl będzie miał swoje miejsce jako klub :)

Powoli zbiera się niezła ekipa :)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się tam czuwać całe środowe popołudnie/wieczór i kierować Was... Jak ustalimy ile załóg będzie to postaram się zarezerwować sektor dla karawaning.pl

Chyba karawaning.pl nie był nigdy na Świętojankach w sposób zorganizowany? Czy nie miał się Wami kto zająć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się tam czuwać całe środowe popołudnie/wieczór i kierować Was... Jak ustalimy ile załóg będzie to postaram się zarezerwować sektor dla karawaning.pl

Chyba karawaning.pl nie był nigdy na Świętojankach w sposób zorganizowany? Czy nie miał się Wami kto zająć?

 

chyba nie był, a ja w zeszłym roku nie byłem jeszcze na forum, Ptysiu tak samo.

Ptysiu i KAKA z tego co ustaliliśmy wstępnie, też dojadą :ok:

Edytowane przez GEMIX (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.