Skocz do zawartości

Kemping nad morzem - jakieś sugestie...


Tkaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Wybieram się na majówkę nad polskie morze. Ponieważ jest to mój pierwszy wypad z przyczepką mam gorącą prośbę o polecenie jakiegoś fajnego kempingu. Co mnie interesuje:

 

1. Jak najbliżej morza

2. Bezpieczeństwo, prąd, trawa i czyste sanitariaty

3. Jakaś bardziej turystyczna miejscowość - może nie tak jak Mielno w sierpniu ale żeby można było gdzieś wieczorkiem wyskoczyć

4. Cena nie ma aż takiego znaczenia

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz GĄSKI jest tam kilka kempingów blisko morza ale to mała miejscowość ?

 

Też pomyślałem o Gąskach, ale to dziura, tam w sezonie nic się nie dzieje, a teraz ...

myślę że trzeba celować w większe mieściny typu Łeba, czy nawet Kołobrzeg,

ludzi nie będzie tyle co w sezonie, a zupełnego pustkowia też nie będzie

trzeba by tylko sprawdzić czy kemping będzie już otwarty :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję abyś najpierw zerknął tutaj http://forum.karawan...ytajcie-tematy/ :ok:

 

Zerknąłem i .... nie znalazłem odpowiedzi ;-)

 

Opcji szukaj zawsze używam ale nie zawsze znajdzie się to czego się szuka - stąd moje pytania. Jeżeli się nie ma nic do powiedzenia w danym temacie to się nie odpowiada... Może ktoś był niedawno na takim kempingu co ja szukam a się tym nie chwalił - jak znajdę o tym info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem i .... nie znalazłem odpowiedzi ;-)

 

Opcji szukaj zawsze używam ale nie zawsze znajdzie się to czego się szuka - stąd moje pytania. Jeżeli się nie ma nic do powiedzenia w danym temacie to się nie odpowiada... Może ktoś był niedawno na takim kempingu co ja szukam a się tym nie chwalił - jak znajdę o tym info

 

wiesz, ale na Twoje pytanie ciężko jest odpowiedzieć, bo pytasz bardzo ogólnie

pkt1 dla jednego to 20m, a dla innego 200m będziee ok

pkt2 to dzisiaj już prawie std

pkt3 to jak pkt1. ciężko wyczuć o co Ci chodzi, bo w maju to tłumów nigdzie nie będzie

pkt4 ;)

 

otwierasz zakładkę polska północna i masz do wyboru co Ci pasuje

http://forum.karawaning.pl/topic/3494-dziwnowek-camping-wiking/, blisko morza, ładny kemping, mniejsza miejscowość

http://forum.karawaning.pl/topic/5705-kemping-sianozety-kustronia-morskiego-polecam/ j/w

http://forum.karawaning.pl/topic/5227-ambre-czy-przymorzu/ większa miejscowość

itd itd, dziesiątki tematów, wybrać miejsce i szukać kempingu po opiniach :yes:

 

osobisćie pojechał bym do większej mieściny żeby w razie kiepskiej pogody było co robić - np Kołobrzeg, Sopot :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie ma nic do powiedzenia w danym temacie to się nie odpowiada...

 

Mało grzecznie ale jakoś przeboleję :)

 

Mam jednak coś do powiedzenia: tematów o kempingach nadmorskich jest na forum wiele - wystarczy trochę inwencji własnej :ok: Jest wiele ciekawych opisów wraz z linkami i zdjęciami. Oczywiście odpowiesz, że szukaleś i nic nie znalazłeś. Normalne.

Nie licz jednak na to, że ktoś Tobie "poda na tacy" takiego adres kempingu, jaki Tobie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tkaczu! Myślę, że dobry camping dla Ciebie na majowy weekend to Gdansk Jelitkowo, to jest na granicy Gdansk Sopot

ulica chyba Bitwy pod Płowcam. Camping nad morzem, oddziela go od niego ścieżka rowerowa i plaża, do

sopockiego molo jakieś1km do 1.5, niezłe sanitariaty i to wszysko. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ustronie morskie . Kemping z prądem , sanitariaty lata 80 ale dobrze utrzymane . Do morza jakies 350 m , fajne knajpki i w miarę dobrze rozwinięta turystycznie miejscowosć .l 10 km od Kołobrzegu . Jeżdżę tam od 4 lat a w tym roku pierwszy raz z cepką . Warto :-) . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tkaczu! Myślę, że dobry camping dla Ciebie na majowy weekend to Gdansk Jelitkowo, to jest na granicy Gdansk Sopot

ulica chyba Bitwy pod Płowcam. Camping nad morzem, oddziela go od niego ścieżka rowerowa i plaża, do

sopockiego molo jakieś1km do 1.5, niezłe sanitariaty i to wszysko. Powodzenia!

 

Jeżeli chodzi ci o ten:

Camping Nr 67 Przy Plaży SOPOT

to ja mam o nim zupełnie odmienne zdanie. Byliśmy tam dwa lata temu. Położenie owszem przy samej plaży ale z drugiej strony prawie autostrada i o 4 nad ranem ruch się zaczynał jak na torze f1 :czerwona: sanitariaty ? sprzątaczki nie widziałem, smród prawie na pół campingu :czerwona: dobrze, że mam kibelek w cepce :dzieki: ale znów zrzut nieczystości trzeba szukać ochroniarza, żeby otworzył dekiel studzienki kanalizacyjnej i uważać , żeby samemu do niej nie wpaść :czerwona: w lipcu, czyli w sezonie w okolicy nie było porządnego baru aby coś fajnie i smacznie zjeść wszystko stare, no może jeszcze ta stołówka obok nie była taka zła. Generalnie jedynym plusem jest tylko bliskość do plaży, ale my podjęliśmy już decyzję, że nigdy więcej tam nie zawitamy.

 

Co ja mogę polecić, np:

Klif w Rewalu

Alexa w Chłapowie

Morski w Łebie

Edytowane przez GEMIX (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że nie opłaca się kotów o to czy dany kemping komuś odpowiada,czy nie pod jakimś względem.Każdy z Nas ma swoją opinię i swoje oczekiwania.

Jadąc z przyczepą jesteśmy na tyle mobilni,że możemy w razie złego wyboru szybko się przemieścić na inny bardziej nam odpowiadający.

Pozdrawiam i ,Zyczę wesołych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do "pomarańczowego", onegdaj byliśmy kamperem, a wiadomo - kamperem 2-3 dni i zmiana no i spotkaliśmy się z ODMOWĄoslabiony.gif - min na tydzień...czerwona.gif co wydaje mi się dziwne bo albo to kemping albo wczasy namiotowe... no ale nie chciał pan zarobić to i zarobił kto inny palacz.gif

Pozdrawiam

pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.