Skocz do zawartości

Kemping nad morzem - jakieś sugestie...


Tkaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co do "pomarańczowego", onegdaj byliśmy kamperem, a wiadomo - kamperem 2-3 dni i zmiana no i spotkaliśmy się z ODMOWĄoslabiony.gif - min na tydzień...czerwona.gif co wydaje mi się dziwne bo albo to kemping albo wczasy namiotowe... no ale nie chciał pan zarobić to i zarobił kto inny palacz.gif

Pozdrawiam

pabloo

 

mają tyle ludzi że mogą wybierać

ja tam byłem jeszcze za czasów namiotowych i jak kazali mi auto zostawić na parkingu, a namiot rozbić na drugim końcu pola to :hej: też zarobił ktoś inny ;)

ogólne tam bywa ciężko, nas nie wpuszczono na ALEXA bo był full :(

 

w głębi miejscowości jest kilka mniejszych pół, jak komuś nie zależy na widoku to polecam np aga kemp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moze ktos mi podrzucic jaki namiar na kemping w jakieś miejscowości na zachód od Łeby ?

  1. Miejscowosc raczej większa aby było co robic nie musi byc ciszy i spokoju
  2. Kepmping dobry raczej duzy nie na polu u kogos
  3. Wstepnie szukam Darłowo, Mielno, Rewal ewentualnie jakies miniejsze miejscowosci tylko aby nie były to wioski jak by nie bylo pogody aby bylo zajecia

Zna ktos coś godnego polecenei ?? Bo wschodnie wybrzeze znam juz na pamiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi podrzucic jaki namiar na kemping w jakieś miejscowości na zachód od Łeby ?

  1. Miejscowosc raczej większa aby było co robic nie musi byc ciszy i spokoju
  2. Kepmping dobry raczej duzy nie na polu u kogos
  3. Wstepnie szukam Darłowo, Mielno, Rewal ewentualnie jakies miniejsze miejscowosci tylko aby nie były to wioski jak by nie bylo pogody aby bylo zajecia

Zna ktos coś godnego polecenei ?? Bo wschodnie wybrzeze znam juz na pamiec

 

Kondzio w zeszłym roku byliśmy w Klifie w Rewalu. Kemping bardzo fajny, miejscowość również. Kemping podzielony jakby na dwie części , w jednej masz sektory, a w drugiej bez. Na sektor robiłem wcześniej rezerwację. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondzio w zeszłym roku byliśmy w Klifie w Rewalu. Kemping bardzo fajny, miejscowość również. Kemping podzielony jakby na dwie części , w jednej masz sektory, a w drugiej bez. Na sektor robiłem wcześniej rezerwację. :ok:

 

Tez o nim myslałem a jak deleko od morza ? i jaka plaza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie czysto... to Ambre... ale tam tloczno... ale jesli chodzi o sanitariaty - zlego slowa nie powiem poza przyciskami pod prysznicami :D

 

http://ambre.leba.info/Camping

 

za pobyt nie placic odrazu za calosc... jesli ma sie dar przekonywania to proponuje wykupowc po 3 dni i za kazdym razem nalegac o rabat za przedluzenie...

 

na finale placilem 40zł mniej za dobe jak za pierwsze 3 dni :D

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram jeżdże tam od 4 lat jest super blisko do morza cisza spokuj miejsce godne polecenia .W tym roku już zarezerwowałem od 22.06 do końca lipca

jak chcecie czysto... to Ambre... ale tam tloczno... ale jesli chodzi o sanitariaty - zlego slowa nie powiem poza przyciskami pod prysznicami :D

 

http://ambre.leba.info/Camping

 

za pobyt nie placic odrazu za calosc... jesli ma sie dar przekonywania to proponuje wykupowc po 3 dni i za kazdym razem nalegac o rabat za przedluzenie...

 

na finale placilem 40zł mniej za dobe jak za pierwsze 3 dni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morze Kramarzyny (pomorskie)

 

Na favore.pl znalazłem taką ofertę, gdzie gościu zrobił z przyczep kempingowych domki dla letników

 

http://www.favore.pl/32387_wielka-polana-ekotur-zaprasza-nad-jeziora-kramarzyny-pomorskie.html

 

Dosyć oryginalny pomysł dla kogoś kto chciałby pomieszkać w kempingu, ale nie ma własnego.

 

Z tego co wiem, to można również własną "brykę" postawić, ale to trzeba się wcześniej umówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.