Skocz do zawartości

Pomysł na ciepłą wodę


arsat

Rekomendowane odpowiedzi

Legionella pneumophila może być rozsiewana z systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Inkubacja 2-10 dni. Zapalenie jest trzykrotnie częstsze u mężczyzn ; zaczyna się od wysokiej gorączki i bólów mięśni. Przed wystąpieniem objawów z układu oddechowego chory może mieć mdłości, wymioty i bóle brzucha, a nawet krwawienia z odbytnicy. Nasilenie objawów może być bardzo znaczne, pojawiają się; krwioplucie ,zaburzenia świadomości, niewydolność nerek. Tzw. choroba legionistów (nietypowe zapalenie płuc) to poważny problem -leczenie trwa około4 tygodni lub nawet dłużej. :przyczepa:WNIOSEK - DBAJMY O INSTALACJE KLIMATYZACYJNE I WENTYLACYJNE w AUTACH I PRZYCZEPACH . SYSTEMATYCZNIE JE ODKAŻAJMY I ODGRZYBIAJMY:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Coś mi się zdaje ze to idzie nie w tym kierunku to miało być prosta odpowiedz jak najlepiej rozwiązać żeby mieć ciepłą wodę a tu .... :niewiem:

 

... a tu wyszło że ciepłą wodę najłatwiej i najbezpieczniej to zagotować w czajniku ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wystąpieniem objawów z układu oddechowego chory może mieć mdłości, wymioty i bóle brzucha, a nawet krwawienia z odbytnicy

Właśnie to mnie przekonuje do dbałości o wodę. Jeśli toś świadomie nie stosuje żadnych środków, bo wymienia wodę częst to ok. Nie chodzi o zmuszanie kogokolwiek, ale niewiedza może niestety zaszkodzić - i to bardzo, jak się okazuje.

 

A swoją drogą to uważać trzeba nie tylko na wodę. A propos krwawienia z odbytnicy to mam w pamięci opowieści mojej nauczycielki medycyny o skręcie kiszek i objawie w postaci "chlustających wymiotów kałowych". To jest dopiero jazda gdy sobie wyobrażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam już kiedyś opisałem. W knausie miałem 5l bojler przepływowy,grzałka 1200w za duża :oslabiony:.W obecnej zrobiłem tak. kup pojemnik 40l. 20 zł,grzałka 600w z termostatem 140 zł. Trochę robótki oczywiście pompka zawieszona nad grzał ok 2cm,wiadomo oco chodzi.Czas grzania ok 20 min 30 l wody tep 40c. Jest OK już dwa sezony i niema problemu na camp z bezpiecznikami.Ociepliłem pojemnik .styropianem.

Edytowane przez comsio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.