Skocz do zawartości

Klubowicze


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem Grzesiu Twoje posty i smutno mi jakos takoś :oslabiony: mam nadzieje że troche odpoczniesz i wrócisz :przytul:

 

 

 

nie ma co odpuszczać i wymiekać :-] Były hałasy jak powstawały Knausiaki Brać Sekcja ale wszystko mija Ja z jednym się zgadzam i popieram, z drugim nie i mi się nie podoba ... ale staram się być tolerancyjnym i niech każdy robi to co chce ... czy to dobre czy to "złe" Dla wszystkich powinno być to forum bo mamy wspólną pasje ... karawaning ... Starałem się jak najmniej odzywać w dyskusjach jakie ostatnimi czasy się toczyły ale teraz dopiero widac efekty ... znikaja ludzie inni się nie odzywaja jeszcze inni mają anonimowe profile ... do czego to prowadzi :niewiem: a ja mam w dupie czy ktos jest handlowcem, kowalem, gra deathmetal, jest księdzem, policjantem czy pracuje fizycznie w fabryce, albo tańczy na rurze w klubie go-go już powoli się przegięcie z tymi czepiankami robią ... niech już sezon przyjdzie ... spotkamy się na zlotach spotach czy na dziko i będzie miło i sympatycznie :piwo: mam nadzieje że nie będą się wykruszać ludzie z forum a ci którzy troche odpoczywają teraz powrócą do Nas i pogadamy posprzeczamy sie itd To forum wiele mi pokazało, zmieniło mnie i moje spojrzenie na userów karawaning i wiele innych aspeków Kiedyś chciałem by wszystko było cacy miło fajnie i przyjemnie ale tak się widac nie da i czasem musą nadejść ciemne chmury ... lecz po każdym deszczu w końcu wyjdzie słońce :-]

 

i żeby mi kurcze klubowiczów nie ubywało :nono: __________ :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki KiT! Zgadzam się z Tobą.

Tomii - ani mój, ani KiTa mail nie miał być prowokacją. Nikogo nie uraził. Nakręcać się nie mamy zamiaru. Jak tu wsadzi nos jakiś "oponent" i zacznie robić syf, to (mam nadzieję), że Ty i inni Admni/Modzi - uciszycie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielomiesięcznej nieobecności na forum chciałbym, ze swej zacnej 6 pozycji, wszystkich nowych Knausiaków serdecznie powitać, a wcześniejszych forumowiczów pozdrowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się podziewałeś?

Daj spokój, to nie był dla nas dobry rok. Problemy rodzinno-finansowo-pogodowe spowodowały że w zeszłym roku ledwo dwa razy zapiąłem przyczepę na hak. Nie ma o czym pisać. Mam nadzieję że ten rok nam wynagrodzi to co straciliśmy w zeszłym. Plany mamy rozległe, ale co z tego wyjdzie, zobaczymy.

Nawet już mi tęskno do relacji jakimi wszystkich na forum "katowałem" :chaja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realizuj plany i wrzucaj relacje :) Życzę wspaniałego karawaningowego roku :)

 

Dzięki !!! Jak mnie niemoc twórcza opuści, to może coś zaległego napiszę, bo myślę że warto czymś się z Wami podzielić. Tylko że to raczej na forum ogólnym skrobnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.