Skocz do zawartości

Klubowicze


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

Koszak cieszymy się, że jesteś z nami.

Mam nadzieję, że teraz jak już macie budkę, zaczniecie pojawiać się na spotkaniach karawaningowych u nas lokalnie na południu. Zawsze to nowa załoga i w dodatku z Knausem serduszka.gif

waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszak cieszymy się, że jesteś z nami.

Mam nadzieję, że teraz jak już macie budkę, zaczniecie pojawiać się na spotkaniach karawaningowych u nas lokalnie na południu. Zawsze to nowa załoga i w dodatku z Knausem serduszka.gif

waytogo.gif

 

no wiesz, ciezko mi teraz powiedziec, ale na pewno nie mowie NIE

Edytowane przez koszak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sympatyków marki KNAUS. Ponieważ ja tez stałem sie szczęśliwym posiadaczem Knausa Sudwind 450TF proszę o przyjęcie mnie do Waszego Klubu :thank:

 

 

Witaj w Klubie :) pewnie jak się Jacek pojawi to forum to doda Cię do listy w poście #1

 

Jestem !

 

Dodaję !

 

Witam !

 

Pozycja nr: 52 : http://forum.karawan...post__p__156015

 

Jeśli chciałbyś przyozdobić budkę naszym Knausiakowym logo to daj znać - chyba że zostały na budce.

Prawdopodobnie naklejki są w drodze do Tomiiego - on ma zająć się ich dystrybucją (razem z innymi karawaningowymi gadżetami) :http://forum.karawan...y-karawaningpl/

 

Pozdrawiam

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Pozycja nr: 52 : http://forum.karawan...post__p__156015

yay.gifyay.gifyay.gif

 

 

 

 

Jeśli chciałbyś przyozdobić budkę naszym Knausiakowym logo to daj znać - chyba że zostały na budce.

Prawdopodobnie naklejki są w drodze do Tomiiego - on ma zająć się ich dystrybucją (razem z innymi karawaningowymi gadżetami) :http://forum.karawan...y-karawaningpl/

 

 

 

Oczywiscie, ze bede chcial, dajcie mi znac kiedy bede mogl nabyc takie gadzety

Edytowane przez koszak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Można się dopisać/ Niby eifelland ale przeciez to knausik :skromny: PAWELWILLK eifelland(knaus) deseo 400 lkk

pozdrawiam Paweł

Edytowane przez PAWELWILLK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Można się dopisać/ Niby eifelland ale przeciez to knausik :skromny: PAWELWILLK eifelland(knaus) deseo 400 lkk

pozdrawiam Paweł

 

Hej Paweł!

 

Witamy w naszych skromnych progach :)

 

Liczymy na Twój udział w naszej społeczności :)

 

Pozdrawiam

J.

 

Jeśli jesteś zainteresowany naklejką z logo Knausiaków to kontaktuj się z Tomii w wątku gadżetowym. Kupując naklejkę klubową wspierasz nasze forum (składka na utrzymanie serwera) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowo przybyłych Knausiaków :banan:

 

Napiszę teraz trochę o czymś innym, aby nie tworzyć następnego wątku powitań :hmm:

 

Wróciłem na pierwszą stronę (Lista Knausiaków) i tak sobie pomyślałem, że podanie miejsca "parkowania", to chyba nie jest jakiś problem.

Znakomita większość z nas, posiada przy nazwie swojej budki, również nazwę miejscowości.

Jest jednak kilka osób, które (zapewne przez niedopatrzenie) zapomniały, aby podać taki drobny szczegół.

Wydaje mi się, że skoro wspomniane osoby zgłosiły swą chęć do uczestnictwa w naszym Knausiakowym Klubie, to warto by było zadbać o uzupełnienie tej pozycji :niewiem:

Dlaczego o tym piszę ? Otóż, dobrze jest zerknąć na listę i natychmiast widzieć kogo z kolegów ma się w pobliżu, w jakiej części Polski jest nas najwięcej itd.

Myślałem np., czy nie warto by zrobić w tym sezonie Zlotu Knausiaków na Lubelszczyźnie. Dobre miejsca są :ok:

Następnym razem może być inna część kraju :hmm:

 

... no i sama lista będzie wyglądać na kompletną :skromny:

 

:hej:

 

P.S.

Knausiaki - (myślę o bezdomnych) :lol: , jeśli przeczytacie ten post, to wpiszcie swoje miejsce - please :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jubileuszowym trzysetnym poście chciałbym poprosić o dopisanie do listy klubowiczów Knausa.

 

Tylko nie wiem jak się przyznać ... bo ... oprócz Knausa bardzo mi się podobają też przyczepy Fendt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.