Skocz do zawartości

V Zlotowisko Beskidników – Wiosna, wiosna, wiosna ach to TY


Rekomendowane odpowiedzi

Żebyś się rano nie obudził z przyczepą w stawie,między pstrągami -towarzyszu Moher,wyleczymy Was z tych kapitalistycznych przyzwyczajeń :palacz:

 

Pewnie pewnie. :piaskownica:

Ja jak przyjadę to zostanie tylko posprzątać obywateli. :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Żebyś się rano nie obudził z przyczepą w stawie,między pstrągami -towarzyszu Moher,wyleczymy Was z tych kapitalistycznych przyzwyczajeń :palacz:

 

W stawie to rozumiem ale gdzie te pstrągi jak w czwartek przed naszym przyjazdem wszystkie będą wyłapane,wypatroszone i gotowe do smażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz o mnie nie zapomnij, ma być ładna zielona trawka :ok: zadzwonię do Was w piątek czy 4x4 jest konieczne :-]

 

i chyba trza zabrać przedsionek :hmm: bo upałów nie będzie, a przynajmniej się przewietrzy po zimie :-]

no chyba że słabsza część mojej załogi wymięknie, to sama cepka nam wystarczy

 

aha i jakieś pstrągi dla mnie proszę zostawić w stawie :nono:

ew mogą czekać już na ruszcie na mój przyjazd :jesc: - będe ok 17 w piątek hehe%281%29.gif

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz o mnie nie zapomnij, ma być ładna zielona trawka :ok: zadzwonię do Was w piątek czy 4x4 jest konieczne :-]

 

i chyba trza zabrać przedsionek :hmm: bo upałów nie będzie, a przynajmniej się przewietrzy po zimie :-]

no chyba że słabsza część mojej załogi wymięknie, to sama cepka nam wystarczy

 

aha i jakieś pstrągi dla mnie proszę zostawić w stawie :nono:

ew mogą czekać już na ruszcie na mój przyjazd :jesc: - będe ok 17 w piątek hehe%281%29.gif

 

4x4 lepiej może weż , ewentualnie nas powyciągasz z błota, a jeśli chodzi o pstrągi , to nie wiem , trzeba będzie schować przed takim jednym z Bochni . bo zje.:serducha:

Na zdjęciach coś nie widać za dużo zielonej trawki ,ale zobaczymy na miejscu.:biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach coś nie widać za dużo zielonej trawki ,ale zobaczymy na miejscu.:biwak:

 

No niestety nie ma zielonej trawki.

Dziś kobiecina z baru ma do mnie dzwonić co i jak.

Prąd jest zamontowany i droga dojazdowa utwardzona.

Nie powinno być bardzo błotno , ale trzeba rozważyć ewentualność postawienia przyczep obok altany .

Przynajmniej tam jest teren 100 % pewny. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma problemu ,organizator będzie pod ręką, to się go podłoży pod koło albo pod podporę przyczepy ,naprawdę ludzie kochani - myślenie pozytywne to podstawa. Ważne że wreszcie łożyska w przyczepie rozruszam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że wreszcie łożyska w przyczepie rozruszam :rolleyes:

 

No tak , zgadzam się zupełnie. :ok:

Ja po umyciu skoczyłem na stację paliwową , zatankowałem gazu do przyczepy 40 litrów i dopompowałem koła.

Czas najwyższy otwierać sezon.

Buda myta , ale zacieki zostały .

Najważniejsze , że wszystkie urządzenia działają po zimie , a jest ich sporo.

Najgorsze jest to , że jeszcze dwie dniówki trzeba przepracować , a inni już jutro będą :biwak::piwo::jesc::bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin,myśl pozytywnie, o te 2 dniówki to zdrowszy będziesz.Marco pokazał mi na zdjęciu jaką baterię przygotował i powiem Ci że ciężki kaliber-słabsze jednostki padną jak stonka po opryskach... taaa, ale grunt to myśleć pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Marco pokazał mi na zdjęciu jaką baterię przygotował i powiem Ci że ciężki kaliber-słabsze jednostki padną

 

Kogo ta cholera ma na myśli? :krzykacz:- jakie słabsze jednostki ,:niewiem: ? Beskidnicy to twarda grupa.:biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.