Skocz do zawartości

V Zlotowisko Beskidników – Wiosna, wiosna, wiosna ach to TY


Rekomendowane odpowiedzi

A to naklejka:

 

Naklejka super.

To nawet mało powiedziane , naklejka historyczna bo ukazuje nowy zbiornik wodny , którego jeszcze nie ma.

Oj za parę lat będziemy mieć fajne miejsce na nasze budki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też dzis myłem przczepe , jeszcze pare zabiegów kosmetycznych i budka gotowa do sezonu ,co do zacieków po zimie polecAM płyn DIMER ,dostępny za pare złotych w intercarsie lub warsztatach z nim współpracujących ,jest to srodek do mycia plandek w tirach ,pomaga odrazu wystarczy miotła i płyn w rozcieńczeniu 1:30 ,

moje mycie przyczepy wyglada tak że najpierw dimer potem płukam woda potem drugie mycie szampon samochodowy dobrej firmy z woskiem ,dimer myje do czysta tak że wosk zabezpiecza przed szybkim przywieraniem brudu,

BUDA PO TAKICH ZABIEGACH JAK NOWA .

Edytowane przez marmatjul (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy myją przyczepki , to ja też umyłem , ale też uszczelniłem na nowo , niestety gdy położyłem się pod przyczepkę , odkryłem że w tylnych rogach zgniła płyta :zly:, tzn pod kuchnią i pod łazienką.Nie są to wielkie dziury, ale jednak są . Po sezonie muszę zdemontować kuchnię i łazienkę i zrobić to..

Na zlot wyjeżdżam w czwartek , będę chyba pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz- nie słuchaj Meserta- o tych dziurach w podłodze lub o czymś innym pogadamy przy płynach rozmownych w czwartek na miejscu. Przygotuj wszystko na nasz przyjazd jak będziesz pierwszy, rozpal ognisko, nałap pstrągów itp.

Edytowane przez marco69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia , prąd będziemy mieli i sanitariaty też.

W sobotę byłem osobiście zaglądnąć jak sprawy się mają .

Droga dojazdowa faktycznie jest zrobiona więc bez obaw , każdy da radę wjechać.

Jedyny mankament to pole na którym będziemy stali.

Trochę wygląda jak miedza na jesień , ale aktualnie u mnie pada i myślę , że do czwartku się nieco zazieleni.

Zadaniem pierwszych przybywających załóg jest , aby dokładnie sprawdzić miejsce na którym będziemy stali.

Jeśli faktycznie będzie zbyt łyso , to możemy ustawić przyczepy w innym miejscu.

Obok stawu lub po drugiej stronie.

Miejsca jest na tyle , że na pewno damy sobie radę. :ok:

post-1808-0-10815400-1301947643_thumb.jpg

post-1808-0-32519100-1301947647_thumb.jpg

post-1808-0-32951700-1301947652_thumb.jpg

post-1808-0-56680700-1301947656_thumb.jpg

post-1808-0-88086900-1301947660_thumb.jpg

post-1808-0-61646000-1301947664_thumb.jpg

post-1808-0-34773800-1301947668_thumb.jpg

post-1808-0-29106200-1301947672_thumb.jpg

post-1808-0-21340500-1301947675_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się Konio nie miesza, u wuja słonce pięknie świeci,w nocy popadało a teraz pięknie się zazieleniło.Pierwszy przyjedzie do Mucharza towarzysz Moher, ma łeb na karku to wybierze optymalne miejsce.A jak źle wybierze to się go dojedzie :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Pierwszy przyjedzie do Mucharza towarzysz Moher, ma łeb na karku to wybierze optymalne miejsce.A jak źle wybierze to się go dojedzie :palacz:

 

Dla Meserta miejsce w błocie, dla mnie i dla Marka najlepsze miejsca będą , :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Meserta miejsce w błocie, dla mnie i dla Marka najlepsze miejsca będą , :serducha:

Żebyś się rano nie obudził z przyczepą w stawie,między pstrągami -towarzyszu Moher,wyleczymy Was z tych kapitalistycznych przyzwyczajeń :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.