Skocz do zawartości

V Zlotowisko Beskidników – Wiosna, wiosna, wiosna ach to TY


Rekomendowane odpowiedzi

panowie, po namowie Bochniaka planuję przyjazd ale to jeszcze nic pewnego. Jak się pojawię to oczywiście na mojego trójnoga możecie liczyć a Kondziu już niech zacznie skrobać pyry bo nie wyobrażam sobie rozpoczęcia sezony bez placków ziemniaczanych ala kondziu i Mesert,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

V Zlotowisko Beskidników – "Wiosna, wiosna, wiosna ach to TY" odbędzie się w dniach 08-10 kwietnia 2011 r. na łowisku Szuwar w Mucharzu koło Wadowic http://www.lowisko-szuwar.pl/

 

Serdecznie zapraszam chętnych do zapisywania się:

 

Aktualna lista chętnych:

1. Mesert – 2 osoby

2. Trafko - 2 osoby

3. Janbas56 - 1 osoba

4. Marco69 - 3 osoby

5. konrad_b - 4 osoby

6. seba1 - 2 osoby

7. marmatjul - 5 osób

8. tomo ns - 2 osoby

9. Rafal-K - 2 osoby

10.

11.

12.

 

Zapisanych jest - 9 załóg:

- 16 osób dorosłych

- 7 młodzieży, starszej i młodszej

 

Plan V Zlotowiska Beskidników:

• piątek 08 kwietnia 2011 r. przyjazd załóg, wieczorem wspólna kolacja, nocne polaków rozmowy, biesiadowanie,

• sobota 09 kwietnia 2011 r. przed południem rozruch, wspólne śniadanie, wieczorem wspólna kolacja, nocne polaków rozmowy, biesiadowanie,

• niedziela 10 kwietnia 2011 r. przed południem wspólne śniadanie, wyjazd do domu.

 

 

U w a g a:

- cena 40 zł (od załogi doba), dodatkowy koszt tzw. koszty logistyczne, (koszty są cały czas negocjowane)

- wyżywienie przygotowujemy wspólnie,

- drzewo mamy załatwione,

- czym będzie nas więcej osób to poniesiemy mniejsze koszty.

 

 

- pomysłodawcą i organizatorem spotkania jest trafko, logistyka track222.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, po namowie Bochniaka planuję przyjazd ale to jeszcze nic pewnego. Jak się pojawię to oczywiście na mojego trójnoga możecie liczyć a Kondziu już niech zacznie skrobać pyry bo nie wyobrażam sobie rozpoczęcia sezony bez placków ziemniaczanych ala kondziu i Mesert,

Oczywiście przywozisz ze sobą Witka i Dorotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przywozisz ze sobą Witka i Dorotę

 

Witek musi być , a zresztą obecność na zlocie obowiązkowa, nie pomoże nawet zwolnienie lekarskie, kogo nie będzie, to pałą przez plecy przy najbliższej okazji.:pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie właściciel Łowiska Szuwar.

Rozmawialiśmy trochę czasu.

Postanowienia są takie , że ceny nie da się urwać.

Jednak po dłuższej rozmowie uzgodniłem kwotę 30 zł jak nas będzie ponad 20 osób.

Dodatkowo łowienie mamy gratis , płacimy tylko za zabraną rybkę.

Właściciel Łowiska bardzo poważnie podszedł do naszego spotkania.

Na tą okoliczność zadeklarował się zrobić nową drogę dojazdową i dodatkowo zrobi nam parking na samochody .

Prąd też nam podciągnie , a drzewa mamy w cenie pobytu nie ograniczoną ilość.

Za moim pośrednictwem przesyłam pozdrowienia od właściciela Łowiska pana Zbigniewa Madeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trza dozbierać te kilka głów i :pupa:

Janusz miał ostatnio mocną ekipę i co ? wystraszyli się nas hehe%281%29.gif

Biznonków nie widzę na liście, Witka ... damy radę do 20 osób chyba ;)

 

teraz tylko trzymać kciuki za pogodę :mlot: bo to najważniejsze

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Marcin że sprawa się wyklarowała,myślę że 20-tu chętnych uzbieramy.Dobrze że udało Ci się zbić nieco cenę,bo suma 40 złotych odpowiada cenom campingowym z węzłami sanitarnymi i przyłączami, a tutaj mamy lekką improwizację.Miejsce wydaje się urokliwe,przynajmniej tak wynika ze zdjęć. Rafał podjął się łowienia dla mnie pstrągów,będzie grill dymił.jeszcze półtora tygodnia zostało - czy cytryny już się moczą?:pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.