Skocz do zawartości

IV Zlotowisko Beskidników – „W Trafkowo-Bizonowej krainie”


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję zakupu,będzie czym ognisko rozpalać , takie suche,lakierowane drewno dobrze się pali.

 

I jak tu go nie lać:ok:, tylko przeciągnąć pałą po garbie.Nową gitarę zlotową by spalił , i na czym będziemy grać ?:bukiet:

Edytowane przez janbas56 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem do celów zlotowych nową gitarkę

 

Będzie ją trzeba dotrzeć i oblać aby się nie popsuła.

Beskidnicy to idealna ekipa do testów ekstremalnych wszelkiego rodzaju sprzętu ziemskiego. :bukiet::ok::ok: :) .

Edytowane przez Trafko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj wizytowałem tereny zlotowe Trafkowo Bizonowe :krzykacz:

DSC_3088.JPG

Marcin poznajesz ?

może ja was pociągnę zamiast męczyć kunie ? :winner:

tak patrzę na listę i tylu zacnych ludzi, do tego nowa gitara ... wstyd będzie nie przyjechać :slina:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj wizytowałem tereny zlotowe Trafkowo Bizonowe :krzykacz:

DSC_3088.JPG

Marcin poznajesz ?

może ja was pociągnę zamiast męczyć kunie ? :winner:

tak patrzę na listę i tylu zacnych ludzi, do tego nowa gitara ... wstyd będzie nie przyjechać :slina:

 

Konrad jak mogłeś nie zaglądnąć na kawę.

Pojechalibyśmy na trasę typowo po górskich zboczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad jak mogłeś nie zaglądnąć na kawę.

 

Marcin, myślałem o Tobie, ale było tyle :slina: że zeszło do świtu do zmroku

ale to nie ostatni wyjazd mam nadzieje i ... :piwo:

na razie mogę sobie dać tylko :krzykacz:

 

Pojechalibyśmy na trasę typowo po górskich zboczach.

były i górki

DSC_3033.JPG

:winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechalibyśmy na trasę typowo po górskich zboczach. To ja też chce z Wami :krzykacz:

 

w marcu to chyba braknie czasu, bo kulig te sprawy, ale jest pomysł zrobienia zlotu na Międzybrodziu,

wtedy możemy wyskoczyć np na trasę z AS po Beskidzie Żywieckim, czy gdzieś indziej (Trafko wie gdzie :winner:)

oczywiście z wizytą w browarze ... i oczywiście w odpowiedniej kolejności hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w marcu to chyba braknie czasu, bo kulig te sprawy, ale jest pomysł zrobienia zlotu na Międzybrodziu,

wtedy możemy wyskoczyć np na trasę z AS po Beskidzie Żywieckim, czy gdzieś indziej (Trafko wie gdzie :winner:)

oczywiście z wizytą w browarze ... i oczywiście w odpowiedniej kolejności hehe%281%29.gif

 

Panowie powolutku.

Nie uprzedzajmy faktów.

Jest przed nami kulig , potem Kwiecień , w Maju długi weekend , a potem zobaczymy. :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Marcin trzeba kolegów przystopować, bo zaczynają szaleć. Przed nami kulig i tego się trzymajmy. A mamy bojowe zadanie - nauka tekstu naszego hymnu. Jak Janusz przywiezie nową gitarę to będzie ogromny opciach nie znać tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Marcin trzeba kolegów przystopować, bo zaczynają szaleć. Przed nami kulig i tego się trzymajmy. A mamy bojowe zadanie - nauka tekstu naszego hymnu. Jak Janusz przywiezie nową gitarę to będzie ogromny opciach nie znać tekstu.

 

Obciach to będzie , jak ja się nie nauczę tekstu. Jeśli chodzi o gitarę , to trochę strach ją brać , bo Mesercisko :krzykacz: się odgrażało , że ją do ognia wrzuci.:winner:

Edytowane przez janbas56 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już się zacząłem cieszyć, że można z własnym domkiem :niewiem: Bo na pokoje się nie piszę :no:

 

Ale dlaczego :( Piękne miejsce i na Potrójną blisko :ok:

 

 

 

 

 

 

 

Hmmmmm

 

 

Zamyśliłem się. skąd Ty znasz Potrójną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.