Skocz do zawartości

"Prima Aprilisowy" spot w Czerwonej Wodzie Południowców i przyjaciół.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 506
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mamy kolejną stronę , więc podaję uaktualnioną listę. Szczecin zrezygnował . Szkoda . Do zobaczenia gdzieś na szlaku . :bukiet:

Puste pozycje celowo zostawiam bo to nie koniec zapisów .

Lista chętnych :

1. Finger - 3os. - przyczepa - 3 znaczki , 2 naklejki

2. Świstaki - 3 os. - big kamper

3. Akissjg - 3 os. - przyczepa - 2 naklejki

4. Maligr - 5 os. - przyczepa - 3 znaczki , 3 naklejki

5. BiG Team - 2 os. - kamper - 1 znaczek , 2 naklejki

6. bluesmen - 3 os. - przyczepa - 3 naklejki

7. szczepan - 3 os. - przyczepa - 2 naklejki

8. Wiecho57 - 2 os. - przyczepa - 2 znaczki , 2 naklejki

9. Malaga - 3os. - przyczepa

10.markiz 1977 - 4os. - przyczepa

11.rydz-yk - 4 os. - przyczepa

12.b.b tulipan - 2os. - pokój g. - 2 znaczki , 3 naklejki

13.TURTL - 2 osoby - kamper - 2 znaczki , 2 naklejki

14.andrewa1 - 2 os. - 2 x bus - 4 znaczki , 1 naklejka

15.janus - 2 os. - przyczepa

16.Muller - 4 os. - kamper

17.zbyszek 65 - 2 os.- przyczepa - 2 znaczki , 1 naklejka

18.Filipinka + Dżuma – 2 osoby - przyczepa - 1 znaczek , 2 naklejki

19.adje + grace - 2 osoby - przyczepa - 1 znaczek , 2 naklejki

20.wojtekgg - my i mały = 3 - przyczepa

21. WiA - 2+1 os. - przyczepa - 1 znaczek , 1 naklejka

22.alicjaimarek - 2os. - kamper

23. TOMMAR - 2 os. - kamper - 2 znaczki , 2 naklejki

24.martini44 - 4 os. - kamper

25. ...

26. ...

27.aasp - 3os. - przyczepa

28.AdamH - 2os. - big przyczepa

29.Sucoff - 2os. - przyczepa

30.Andrew_80 - 4os. - przyczepa - 3 znaczki , 4 naklejki

31.WiA (Juniorki ) - 2 osoby - przyczepa

32. Terenowiec - 4 os. - przyczepa - której ciągle szukam.

33.pjmlody_i_tusia - 3 os. - przyczepa - 1 znaczek , 1 naklejka

...Spablo(niuniu)1 - 2 znaczki , 2 naklejki

Czyli 84 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do organizatorów:

mam pytanie dotyczące sprawy technicznej, mianowicie czy da się tak zorganizować teren aby w jednym miejscu usadowić załogi z dziećmi ?? Zależy mi na integracji dzieciaków no i spokoju i miarowej ciszy jak My będziemy walczyć pifo.gifpifo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do organizatorów:

mam pytanie dotyczące sprawy technicznej, mianowicie czy da się tak zorganizować teren aby w jednym miejscu usadowić załogi z dziećmi ?? Zależy mi na integracji dzieciaków no i spokoju i miarowej ciszy jak My będziemy walczyć pifo.gifpifo.gif

Wydaje mi się , że nie będzie takiej potrzeby ponieważ imprezować będziemy pod wiatą (na ok.100 osób)a zaraz obok niej są dwie mniejsze , np. dla dzieci . Przy tym dzieci będą bardzo dobrze widoczne z tej największej . Główna wiata jest w pewnej odległości od pola co daje pewien komfort pod kątem ciszy . Z tego co pamiętam to jest osłonięta ścianami od wiatru . Są też po drodze drzewka . One też dobrze wygłuszają . Zanim się ustawisz możesz zawsze się rozejrzeć gdzie Ci będzie najbardziej pasowało z rozstawieniem .

Samo ustawianie przyczep czy kamperów nigdy nie udaje się do końca ponieważ o różnych porach przecież będziecie przyjeżdżać . Ja nie mogę sugerować komuś gdzie ma stanąć bo to nie będzie zbyt eleganckie . Myślę , że dobrze mnie zrozumiałeś .

Zawsze , przy tej ilości ludzi , możemy coś skorygować na miejscu , coś przestawić , przemieścić w inne miejsce . Z tym problemu raczej nie będzie , tak jak pewnie z integracją naszych pociech . One to zrobią lepiej niż nam się wydaje .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to krakał z tym śniegiem?? :jump: bo na Dolnym Śląsku biało :bukiet:

Może zaczniemy o słońcu krakać:-] to szybciej upragniona wiosna przyjdzie :-]

 

A tak poza tym to jak się na coś czeka z utęsknieniem, to bardzo wolno czas leci :ok:

Edytowane przez pjmlody_i_tusia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze znowu to białe ..... leci z nieba, jak tak dalej będzie to zorganizujemy zawody w budowaniu iglo, a wtedy przyjazd bez budek bo przecież sami sobie wybudujemy hoteliki a w nich będziemysleeping_2.gif tylko kto będzie sleeping_2.gif raczej pod wiatą będą inne atrakcjebananaevil.gifpifo.gifkawa.giffood.gifpub2.gifyay.gif itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze znowu to białe ..... leci z nieba, jak tak dalej będzie to zorganizujemy zawody w budowaniu iglo, a wtedy przyjazd bez budek bo przecież sami sobie wybudujemy hoteliki a w nich będziemysleeping_2.gif tylko kto będzie sleeping_2.gif raczej pod wiatą będą inne atrakcjebananaevil.gifpifo.gifkawa.giffood.gifpub2.gifyay.gif itp itd

 

przewidziałem i zajadę samym busiorkiem. :rolleyes::)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac z Koszalina postanowiłem , że zaglądnę do Czerwonej Wody .

Chciałem sprawdzić m.in. co i jak z tym placem do zabaw dla dzieci .

Poniżej kilka fotek . Gospodarzy nie spotkałem ale śpieszyłem się do domu , więc przy okazji kolejnych odwiedzin padną kolejne pytania .

Martini44. Czy te informacyjne fotki Ci wystarczą?

 

Jak widać plener dalej zaśnieżony . Kto to tak krakał z tym śniegiem ? :rolleyes::)

 

post-1836-0-73541700-1298316915_thumb.jpgRzut oka od strony ulicy. Huśtawka , nieco dalej domek z piaskownicą a w oddali widoczne wiaty .

post-1836-0-68126500-1298317057_thumb.jpgWidok od strony kempingu . Małe boisko do kosza , dalej do siatkówki.

post-1836-0-77468600-1298317179_thumb.jpgA takie ustrojstwo napotkałem pod daszkiem. Może się przyda? Pogadam z gospodarzem co i jak .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finger dziekuję za fotki... myślę że dzieciaki zajmą sie sobą oby tylko pogoda nie zawiodła....

 

Z tego co z grubsza naliczylem, to jest na ok 25 dzieci na ok 84 osoby (liczylem, ze jesli jedzie 2+1 lub 2+2 to jedzie para z dzieckiem lub dwójką).

Czyli niezle przedszkole, ktore zajmie sie sobą, jesli - jak piszesz - pogoda nie zawiedzie... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą grupkę dzieci należy jeszcze rozbić na starsze i młodsze ale to racej zbędna sprawa .

Dzieci w razie niepogody zmieszczą się pod wiatą . Bądź co bądź jest ich kilka . :-]:blagac:

My , najstarsze dzieci , zainstalujemy się w tej największej .

 

Pogodę zamówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.