Skocz do zawartości

"Prima Aprilisowy" spot w Czerwonej Wodzie Południowców i przyjaciół.


Rekomendowane odpowiedzi

Również pozdrawiam . Lista uaktualniona . :ok:

 

Lista chętnych :

1. Finger - 3os. - przyczepa - 3 znaczki , 2 naklejki

2. Świstaki - 3 os. - big kamper - 1 znaczek , 1 naklejka

3. Akissjg - 3 os. - przyczepa - 2 naklejki

4. Maligr - 5 os. - przyczepa - 3 znaczki , 3 naklejki

5. BiG Team - 2 os. - kamper - 1 znaczek , 2 naklejki

6. bluesmen - 3 os. - przyczepa - 1 znaczek , 3 naklejki

7. szczepan - 3 os. - przyczepa - 2 naklejki

8. Wiecho57 - 2 os. - przyczepa - 2 znaczki , 2 naklejki

9. Malaga - 3os. - przyczepa - 2 znaczki , 2 naklejki

10.markiz 1977 - 4os. - przyczepa

11.rydz-yk - 4 os. - przyczepa

12.b.b tulipan - 2os. - pokój g. - 2 znaczki , 3 naklejki

13.TURTL - 2 osoby - kamper - 2 znaczki , 2 naklejki

14.andrewa1 - 2 os. - 2 x bus - 4 znaczki , 1 naklejka

15.janus - 2 os. - przyczepa

16.Muller - 4 os. - kamper

17.zbyszek 65 - 2 os.- przyczepa - 2 znaczki , 1 naklejka

18.Filipinka + Dżuma – 2 osoby - przyczepa - 1 znaczek , 2 naklejki

19.adje + grace - 2 osoby - przyczepa - 1 znaczek , 2 naklejki

20.wojtekgg - my i mały = 3 - przyczepa

21. WiA - 2+1 os. - przyczepa - 1 znaczek , 1 naklejka

22.alicjaimarek - 2os. - kamper - 1 znaczek

23. TOMMAR - 2 os. - kamper - 2 znaczki , 2 naklejki

24.martini44 - 4 os. - kamper

25. Yans - 1os. kamper -1 znaczek, 3 naklejki

26.hhmariusz i hhrenata + Zadziorka (Psica) - kamper, 2 osoby - 2 znaczki, 1 naklejka

27.aasp - 3os. - przyczepa

28.AdamH - 2os. - big przyczepa

29.Sucoff - 2os. - przyczepa

30.Andrew_80 - 4os. - przyczepa - 3 znaczki , 4 naklejki

31.WiA (Juniorki ) - 2 osoby - przyczepa

32. Terenowiec - 4 os. - przyczepa - której ciągle szukam.

33.pjmlody_i_tusia - 3 os. - przyczepa - 1 znaczek , 1 naklejka

34.Tomekk - 1 os. - przyczepa - 2 znaczki, 2 naklejki

...Spablo(niuniu)1 - 2 znaczki , 2 naklejki

 

Czyli 88 osób .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 506
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Świstak potrzebuje holowników, myślę że trzy kamperki na Ducato wystarczą. Kto się zgłasza do pomocy Milce :sciana: :sciana:

 

Zazdroszczę Wam, ja mogę przyjechać dopiero w piątek po pracy :ok: , grochówki już nie będzie i no tej energii nie wszystkim zostanie :piwo:

Edytowane przez hhmariusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świstak potrzebuje holowników, myślę że trzy kamperki na Ducato wystarczą. Kto się zgłasza do pomocy Milce :sciana: :sciana:

 

Zazdroszczę Wam, ja mogę przyjechać dopiero w piątek po pracy :ok: , grochówki już nie będzie i no tej energii nie wszystkim zostanie :piwo:

 

 

jezeli mój holownik się nada to proszę jest do dyspozycji

 

 

Arek ja planowalem kole 12;00 dojechać w czwartek bo w sobote muszę zaliczyć rozpoczęćie sezonu T-4

Edytowane przez andrewa1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ja planowalem kole 12;00 dojechać w czwartek bo w sobote muszę zaliczyć rozpoczęćie sezonu T-4

Możesz na mnie liczyć . Będę na Ciebie czekał . Zadzwonisz do mnie z trasy gdzie się znajdujesz . Będę miał orientację kiedy przyjechać , żeby nie kwitnąć i zarazem ... "usychać" tam sam od 4.00 rano . :klnie:

 

Zazdroszczę Wam, ja mogę przyjechać dopiero w piątek po pracy :ok: , grochówki już nie będzie i no tej energii nie wszystkim zostanie :sciana:

Grochówka jeszcze powinna być bo planowałem ją na później po to , żeby większość już była na miejscu .

Po "instalacji" grochówki utrzymacie ciepłotę ciała i przyczepy :piwo: , więc kłopotów prądowych w pierwszy wieczór nie powinno być wcale , a i "energii" raczej nie zabraknie . :klnie:

 

PS - Co ze Świstakiem ? Faktycznie nie może się kulać ??? :sciana:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W myśl zasady - Każdy robi co chce . Temat przewodni to Prima Aprilis.

:mlot:;):mlot::klnie::klnie::sciana::mlot::piwo:

Oczywiście , w późniejszym terminie , przedstawimy Wam propozycję , z których będziecie mogli skorzystać . Chodzi mi głównie o przybyłych z dalszych rejonów ale teraz nie będziemy wyprzedzać faktów. Jest jeszcze trochę czasu . :no:

Fingerku,czasu juz niewiele.Poznamy te propozycję?

I może jeszcze jakieś inne, co w najblizszj okolicy :ok: i nieco dalszej :sciana: ale nie za dalekiej warto zobaczyć?

Edytowane przez adje (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerku,czasu juz niewiele.Poznamy te propozycję?

I może jeszcze jakieś inne, co w najblizszj okolicy :ok: i nieco dalszej :piwo: ale nie za dalekiej warto zobaczyć?

Adaś . Jak wrócę to postaram się coś napisać . :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Świstaka mogę ciągnąć lub nawet pchać. Pod warunkiem ,że na miejscu będzie ta słynna grochówa! Inaczej ugryżcie się w nos...:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam swoją ofertę pomocy auto taki jak w podpisie

No tak , jako pilot nadaje się jak mało który . :mlot:

 

 

A teraz z innej beczki .

 

W sumie to specjalnie czekałem na rozwój sytuacji pogodowej . Na chwilę obecną trudno przewidzieć jaki będzie finał na dni spotkania . O ile temperatura będzie zadowalająca to 16 dniowa prognoza (deszcze) trochę mnie martwi . Pozostaje mieć nadzieję na poprawę bo niski jest procent sprawdzalności tych 16 dniowych prognoz .

Planowałem dla chętnych krótką wycieczkę rowerową (ok. 30km) .

Pytanie czy będą osoby chętne do zabrania rowerków ???

Jeśli tak to pociągniemy sprawę dalej .

 

Pomijając dzień/wieczór czwartkowy dla grupy ekstremalnej przejdę do piątku ( 1 kwietnia ).

Wiadomo , jest to dzień , w którym zbierać się będą zlotowe ekipy .

Jedni przyjadą we wczesnych godzinach , np. południowych , popołudniowych inni wieczorem , więc w oczekiwaniu na te ekipy przy ognisku na zewnątrz lub w wiacie (pogoda) spędzimy większość czasu .

Zabrać należy , wg uznania , kiełbaski na ognisko oraz inne gadżety do spożywania i plumkania .

Kto żyw niech zabiera gitarę oraz inne instrumenty wspomagające grę przy ognisku oraz zlotowe śpiewniki .

Jak przystało na Prima Aprilis będzie to wieczór przebierańców oraz robienia kawałów , wygłupów . Inwencja własna .

Przeprowadzimy chrzciny przyczepy – pjmłodego i tusi .

Wiem , że będą też jacyś ÔÇŽ solenizanci . :ok:

 

Planowany jest pokaz zdjęć z wyjazdów . Osoby chętne , które chcą pokazać szerszemu gronu swoje podróże oraz ciekawe miejsca proszone są o przygotowanie materiału na „LAPKA” .

Być może uda się załatwić projektor z ekranem .

Zaznaczam , że termin pokazu może być przeniesiony na sobotę . Zależne to jest od pozostałego czasu i ÔÇŽ :sciana: sił .

 

Sobota . :mlot: Hmmmm ÔÇŽ

Czas budzenia ruchomy .

Turtl :sciana: z zaprawą poranną wyskoczy pokazowo o 6.05 . My z pozycji okna w przyczepie pogratulujemy mu kondycji . :piwo:

O godzinie „coś tam , coś tam” będziemy już w komplecie . Jedynie Andrzej (andrewa1) planuje o godz. ??? wyjazd na zlot VW T-4 .

W dalszym ciągu preferowany jest brak sztywnego planu .

Może to być wycieczka rowerami , może to być wycieczka własnymi środkami lokomocji do zamków -

Zamek Kliczków - http://www.kliczkow.com.pl/ - odległość od m. spotkania ok. 35km

Zamek Czocha - http://dolnyslask360.pl/miejsce.php?q=211 – odległość ok.35km

Zapewne coś na miejscu ustalimy w piątek lub sobotę rano . Nie chciałbym z Arturem narzucać czegoś konkretnego . Może być taka sytuacja , że jedni pojadą na Kliczków a reszta do zamku Czocha a jeszcze inni podziwiać będą wszystko z wysokości przedsionka . :klnie:

Po powrocie z wycieczek dalsza integracja przy ciepełku z ogniska .

 

Niedziela to niestety dzień wyjazdowy ale być może znajdą się tacy co będą chcieli zaliczyć jedną z podanych propozycji . Jednego dnia (sobota) np. Kliczków , drugiego (niedziela) Czocha (kolejność dowolna).

 

Drodzy zlotowicze . Specjalnie chciałbym poruszyć temat jedzenia na końcu .

Na początku ustaliliśmy wspólnie , że na piątkowy wieczór u gospodyni zamówiona będzie grochówka (ja rozliczę się z gospodynią) . Celowo wieczorem bo mam nadzieję , że wszyscy już dojadą .

Myślę , że trzeba liczyć 0,5 litra zupki na osobę (starsi/młodsi). Ktoś zje mniej , ktoś więcej . Jak zostanie to będzie na następny dzień .

Zaokrągląjąc ilość osób na spotkaniu do 100 wychodzi jakieś 50 litrów zupy .

Ciągnąc temat dalej . Dalsze konkretne zamówienia posiłków przy tej ilości osób nie mają sensu bo nie dogodzi się wszystkim . Chcę uniknąć chodzenia z kapeluszem po uczestnikach spotkania i widzieć tego typu gesty. :klnie:

Takie rzeczy są do wykonania przy mniejszej ilości osób po wcześniejszym domówieniu .

Liczę na to , że każdy z uczestników przywiezie ze sobą to co lubi najbardziej .

Wspomniałem już o kiełbaskach na ognisko , odpalimy swoje grille (są też na miejscu). O napojach nie wspomnę . :no:

 

Pisałem też o możliwości uzgodnienia z gospodynią w piątkowe popołudnie/wieczór przygotowania czegoś do jedzenia co mogłaby na szybko przygotować do sobotniego ogniska . Możliwe jest zamówienie pieczywa .

To ewentualnie ustalimy już na miejscu z gospodynią .

 

Chciałbym uczulić wszystkich na to aby zabrać ze sobą sporą ilość metrów kabla .

Jest nas sporo i odległości od skrzynek też są znaczne . O tym , że jest ich mało już pisałem wcześniej , więc musimy utworzyć sieć energetyczną .

 

To tyle . Czekam na sugestie .

Zdaję sobie sprawę , że program może nie jest zbyt bogaty ale narzucanie czegoś na takich spotkaniach nie sprawdza się . Trzeba też pamiętać , że z różnych przyczyn nie wypaliła wycieczka do Niemiec . A to był główny , uknuty przeze mnie plan .

 

Pozdrawiam wszystkich . :mlot:

 

Osoby zainteresowane naklejkami i znaczkami (post nr 119 str.8) proszę o określenie się do 20 marca .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia jest już zamontowana ale nie uruchomiona (nie dojechał sterownik). W najbliższy piątek powinienem dostać kurierem przesyłkę i uruchomić auto. Jestem dobrej myśli.:dzieki:

Sterownik wgramy Ci z Windowsa . :)

 

Świstaku . Wreszcie dobre wieści . Mimo tylu pozostałych zestawów bez Twojego byłoby jakoś tak ... :) puściutko .

Czekamy tylko na dobre wieści . :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z małym opóźnieniem ale zawsze to symbol i utopimy Marzannę albo wykąpiemy jakąś Marzenę, w zależności od pory dnia i nasiąknięcia humorem ? :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.