Skocz do zawartości

Troszkę o kobietach i.. nie tylko


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Policjant zatrzymuje blondynkę za przekroczenie prędkości i prosi ją bardzo grzecznie, aby pokazała mu prawo jazdy.

Blondynka obrażona odpowiada:

- Chciałabym, abyście lepiej ze sobą współpracowali. Nie dalej jak wczoraj jeden z Was zabrał moje prawo jazdy, a już dziś oczekujecie, że je wam pokażę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominając 40 lat małżeństwa, żona przegląda szafę i założyła szlafrok, który miała na sobie w noc poślubną. Założyła go ponownie i przyszła do męża.

-Kochany, pamiętasz to?

Mąż oderwał wzrok od gazety i mówi:

-Tak, miałaś to na sobie w naszą noc poślubną.

-Pamiętasz, co wtedy do mnie mówiłeś?

-Pamiętam, pamiętam - mężczyzna nie był w nastroju, ale zaczyna wspominać.

- Mówiłem: ,,Och, kochanie, rozpalam się na twój widok, wezmę twoje piersi i będę ssał z nich życie, aż z rozkoszy mózg ci poskręca".

-Dokładnie tak powiedziałeś, kochany! - kobieta poczuła przypływ namiętności. - A dziś, po 40 latach , mam ten sam szlafrok na sobie! Co chcesz mi dziś powiedzieć?

Mąż:

- Misja zakończona powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż wchodzi do łóżka i szepcze żonie do ucha:

- Nie mam slipek!

- Jutro ci wypiorę...

 

 

 

Młoda mężatka rok po ślubie przychodzi do lekarza. Skarży się, że nie może zajść w ciążę.

- Proszę się rozebrać - mówi lekarz.

- Panie doktorze, Pan jest miły, ale pierwsze dziecko wolałabym mieć jednak z mężem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Kiedy dziewczyna ma 15 lat nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała. A w trzy lata później rozgląda się czy któryś przypadkiem nie ocalał

 

- Sprzedaż kobiet jest dozwolona tylko przed ołtarzem.

-Płytkość rozumu wynagradza mężczyźnie kobieta innymi głębokościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima ,pozny wieczor.Panuje zadymka śnieżna ,przydrozny bar z pakingiem dla truckow.Do baru wchodzi kierowca osiemnastokołowca i przeklina siarczyscie

-pierdolone tico!!!.Zamawia piwo i znów to samo-pierdolone tico! Za chwile znow to samo przeklenstwo.Towarzystwo zgromadzone w barze zaczyna

z ciekawoscia przygladac przybyszowi,a ten dalej swoje-pierdolone tico!!

W koncu ktos nie wytrzymuje i pyta sie o co chodzi,a on po chwili z oporem zaczyna opowieść: -jak widzicie jest zamieć,wpadłem w gigantyczną zaspe i w niej utknąłem.Próbowałem wyjechac,ale nie udalo sie,nic nie dały łańcuchy na kołach-myślałem ze tam zamazne,ale podjeżdża gość w tico i mówi ,że mnie wyciagnie

z tej zaspy.Rozbawił mnie do łez,i powiedziałem mu, że jak wyciagnie moją czterdziestotonową cieżarówke to mu zrobie loda-i jak widzicie, jestem tu-PIERDOLONE TICO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.