Skocz do zawartości

Listach chętnych


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

szary11

 

Proszę o skreślenie nas z listy zlotowiczów :( .

 

Zaplanowany mamy dłuższy pobyt na suwalszczyźnie w okresie wakacyjnym , więc trasę :drive: wyjazdu z :przyczepa: na weekend majowy musimy obrać krótszą .

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie

My również prosimy o wykreślenie naszej załogi z listy uczestników zlotubeksa.gif. Niestety ale sprawy rodzinne zmusiły nas do zmiany planówzly.gif. Do miłego spotkania na X zlocie gdziekolwiek będziebiwak.giftn24camping.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Nam się wszystko ułożyło że musimy zrezygnować ze zlotu beksa.gif zresztą to już drugie spotkanie tej wiosny na które nie damy rady przybyć :oslabiony: Swornegacie też odpadły beksa.gif Miłej zabawy :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Nam się wszystko ułożyło że musimy zrezygnować ze zlotu beksa.gif zresztą to już drugie spotkanie tej wiosny na które nie damy rady przybyć :oslabiony: Swornegacie też odpadły beksa.gif Miłej zabawy :piwo:

 

Kit-ek i Ty też nie będziesz niewiem.gifbeksa.gifbeksa.gifbeksa.gifbeksa.gif jaka szkoda sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. u mnie prosze o wielkie znaki zapytania postawić ponieważ żona mi kręci nosem i nasze przybycie będzie wielkim problemem. Przyznam że kawał drogi do Was jest. (Będe się starał przekonywać z całych sił)

Jeżeli nie nad Danowskich to gdzie inndziej resztę się pozna. narazie prosimy o wykreślenie z listy 100% a dopisanie z wielkim znakiem zapytania.. Jak by Nas nie było to Ptaku odbierze klejki i resztę gadżetów.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że nie będę miał gotowej p-ki.beksa.gifbeksa.gif Szkoda, bardzo chciałem jechać. Pozdrawiam serdecznie Zlotowiczów a zwłaszcza uczestników wspólnych wypraw na północny wschód i południowy wschód. Pierwszego po południu wypiję Wasze ( i swoje ) zdrowie.

Smutnie pozdrawiam

AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.