Skocz do zawartości

Listach chętnych


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

:ok: Pozytywna cecha tylko czasami przeszkadza :jump:

 

Do Szary 11.

 

Nie dlatego żebym się czepiał, ale zmienił nam się tytuł działu "Lista chętnych" Chyba przez nieuwagie. :bukiet:

Edytowane przez waldek60 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie dlateg żebym się czepiał, ale zmienił nam się tytuł działu "Lista chętnych" Chyba przez nieuwagie. :jump:

 

 

 

Waldek grabisz sobie - adminowi wytykać błędy, sam zjadłeś "a" hihihhi

Przygarniał kocioł garnkowi :bukiet:

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. już będę cicho :bukiet:

 

żartowałem :jump: hihi jak zaczynałem na forum to admini mnie opitalali co 3 post. :ok::-] a ja miałem tak dużo pytań że czasami myliłem posty. SPOX. dobra wróćmy do tematu zlotu majowego. Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek grabisz sobie - adminowi wytykać błędy, sam zjadłeś "a" hihihhi

Przygarniał kocioł garnkowi :rolleyes:

 

 

Eee tam :piwo:

 

A ja już myślałem że się nie zdecydujeciehehe%281%29.gif

 

 

W końcu!!! Bo już chciałem listę zamykać :):ok:

 

 

PS. Nakrzyczeć nakrzyczał, a do listy nie dopisał :)

 

Przepraszać i się poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie damy rady przyjechać (praca - 2 muszę być od rana w Poznaniu) . Mamy 650km w jedną stronę i jak na 2 dni pobytu to troszkę za daleko .Proszę o skreślenie mnie z listy . Pozdrawiam i do zobaczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi szkoda ale co mam zrobić beksa.gif Wymyślili sobie 2 maja techniawke w Arenie . Liczyłem ,że bedziemy od piątku do wtorku . Niestety człowiek planuje a.............. Michałku jeszcze sie spotkamy może w lipcu ? Mnie na majówkę pozostanie pewnie Sława mam bliziutko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi szkoda ale co mam zrobić beksa.gif

Piotrze, nie ma co beksa.gif i czym się martwićÔÇŽ w Sławie, chociaż nie zlot, a spotkanie to i tak ciekawsza imprezka się zapowiada :sex:

 

 

Ps. Dobrze, że chociaż na zlocie kolega Kit będzie reprezentował Wielkopolan cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie damy rady przyjechać (praca - 2 muszę być od rana w Poznaniu) . Mamy 650km w jedną stronę i jak na 2 dni pobytu to troszkę za daleko .Proszę o skreślenie mnie z listy . Pozdrawiam i do zobaczenia .

 

Cuż zrobić... tego się nie przeskoczy :swiety:

 

w Sławie, chociaż nie zlot, a spotkanie to i tak ciekawsza imprezka się zapowiada :D

 

 

 

Ktoś tu wciska kij w mrowisko :sex::ok:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Dobrze, że chociaż na zlocie kolega Kit będzie reprezentował Wielkopolan cfaniaczek.gif

 

 

to już nie pierwszy raz :D

 

mam tylko nadzieje że uda mi się pogodzić wyjazd na zlot i zrealizowanie wakacyjnych planów :ok: kwestie finansowe :swiety: ale to będzie wiadomo pod koniec kwietnia :sex:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.