Skocz do zawartości

Listach chętnych


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

vojtas user_popup.png

Trochę na opak zrozumiałeś,ale to nic,jak mawiają nasi wschodni sąsiedzi"amerykanie":bez pół litra nie rozbierosz". ;).Szczerze, to już dziś nie chce mi się tłumaczyć,bo żeby nie światła "STOP",to już bym dzisiaj moczył nogi w "oziorze",a w sumie przed pół godziny dopiero skończyliśmy z kumplem podłączanie na nowo i chowanie kabli pod tapicerką.Oczywiści nie obeszło się bez wymiany czujnika itp.A co rozumiem przez "jakość" w mniejszym a bardziej zgrany towarzystwie "gronie",wytłumaczę już na zlocie,oczywiście jak ktoś będzie bardzo chciał.Pozdrowienia i do zobaczenia.

 

szary11-40% kilka ;) to był mój 1 i jak na razie jedyny zakup,ja biorę grzybki,wędzoną kiełbaskę,kupuję drobiazgi,a reszta zakupów niech robią za karę dojeżdżający z mojej ekipy w piątek,a co ,a ja jadę przetrzeć trasę i się po byczyć wcześniej.

Edytowane przez tygrys (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

vojtas user_popup.png

Trochę na opak zrozumiałeś,ale to nic,jak mawiają nasi wschodni sąsiedzi"amerykanie":bez pół litra nie rozbierosz". ;).Szczerze, to już dziś nie chce mi się tłumaczyć,bo żeby nie światła "STOP",to już bym dzisiaj moczył nogi w "oziorze",a w sumie przed pół godziny dopiero skończyliśmy z kumplem podłączanie na nowo i chowanie kabli pod tapicerką.Oczywiści nie obeszło się bez wymiany czujnika itp.A co rozumiem przez "jakość" w mniejszym a bardziej zgrany towarzystwie "gronie",wytłumaczę już na zlocie,oczywiście jak ktoś będzie bardzo chciał.Pozdrowienia i do zobaczenia.

 

szary11-40% kilka ;) to był mój 1 i jak na razie jedyny zakup,ja biorę grzybki,wędzoną kiełbaskę,kupuję drobiazgi,a reszta zakupów niech robią za karę dojeżdżający z mojej ekipy w piątek,a co ,a ja jadę przetrzeć trasę i się po byczyć wcześniej.

 

Spoko luz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jery, zrobiliście miłą niespodziankę przyjeżdżając niespodziewanie :piwo:

 

Podsumowując przyjechało 27 załóg przyczepowych + 3 załogi bezprzyczepowe (o których wiem). :skromny:

 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jery, zrobiliście miłą niespodziankę przyjeżdżając niespodziewanie :piwo:

 

Podsumowując przyjechało 27 załóg przyczepowych + 3 załogi bezprzyczepowe (o których wiem). :skromny:

 

:ok:

i to się nazywa zloto-nalot :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas niestety nie było, co prawda planowaliśmy przyjazd w niedzielę ale w piątek wieczorem dostałam wiadomość że moja nowa budka czeka na nas więc weekend upłynął na podróży po nową budkę. Mam nadzieję że uda się nam przyjechać na nastepny zlot.

Gosiek i Trybeki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.