Skocz do zawartości

Wybór logo klubowego - KNAUSKLUB KNAUSIAKI


jacekwwa

Wybór logo  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który wzór logo chciałbyś aby został "Logiem Knausiaków"

    • Propozycja 1
      0
    • Propozycja 2
      0
    • Propozycja 3
    • Propozycja 4
    • Propozycja 5
    • Propozycja 6
    • Propozycja 7
    • Propozycja 8
      0
    • Propozycja 9
    • Propozycja 10
      0
    • Propozycja 11


Rekomendowane odpowiedzi

kitek, Ty tu pierdu, pierdu a tymczasem yaazoo chce mieć taką budkę jak Twoja. Szukaj mu czegoś bo się jeszcze odmyśli. Coś wpominał o roczniku ok 95.

 

niech da cynka a coś mu znajde :) jeśli chce Knausa to bardzo dobry wybór :( a "mój model" naprawde jest godny polecenia :) dobre wyposażenie funkcjonalny układ itd itd :( pogadamy podumamy i coś się w tej sprawie da zdziałać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku a ta poprawiona wersje 3 zrobisz? :) bo waham sie miedzy 2 a 3 :)

 

na razie wersja 1 kolorowa z cieniami: http://forum.karawan...post__p__155801

postaram się jeszcze dziś machnąć 2 wersję (3 kolorowa z jednolitą czcionką, 3 kolorowa z różnorodna czcionką i odstępami)

 

 

Chlopaki jak chcecie mieć pod avatarkiem zmieniony opis wystarczy w ustawieniach zmienić pole Tytuł Użytkownika:

post-2937-079787700 1286479012_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluesman, w związku z tym, że odmiany propozycji 3 pojawiły się po rozpoczęciu głosowania, dopisuję Twój głos, ogólnie do 3 wersji. Jeśli zwycięży to zadecydujemy które wykoananie będzie najlepsze. ok ?

Propozycja 1

Propozycja 2 + + + +

Propozycja 3 + + + +(d)

Propozycja 4 (jednokolorowa) +

Propozycja 4 (dwukolorowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysła.

Obojętnie która naklejka będzie wybrana to proponuje aby tą srebną obwódke ta która otacza te dwie piękne jaskółki była odblaskowa.

Ładnie by to wyglądało w nocy .Tylko nie wiem czy jest to technicznie możliwe i nie wiem też o ile taka naklejka będzie droższa od takiej standartowej.

Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Naklejki umieszczane są na papierowych arkuszach zbiorczych o wymiarach 22 x 22 cm. Przy niektórych wzorach, po uzgodnieniu istnieje możliwość indywidualnego pakowania w woreczek strunowy."

 

U nas jedna naklejka ma mieć 20cm lub 10cm, więc nie wiem czy to możliwe, a na dodatek zrobienie mixa, czyli środek normalny, a obwódka odblaskowa. W tych odblaskach chodzi chyba o nadruk na całym odblaskowym tle.

 

NICKT chiba bo jo też ni mom tej opcji. Albo my za młode Knausiaki co by takie podpisy mieć.

 

bo my jesteśmy Miłośnicy :) i to 5cio gwiazdkowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja 1

Propozycja 2 + + +

Propozycja 3 + + + +(d) +(d) +(d)

Propozycja 4 (jednokolorowa) +

Propozycja 4 (dwukolorowa)

W związku z tym że mamy już swój kącik - do rozstrzygnięcia konkursu na logo forum umieściłem w wątku ankietę. Proszę wszystkich którzy już oddali głos o ponowne głosowanie w ankiecie na 1 stronie.

Edytowane przez jacekwwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Brakuje mi jeszcze takiej wersji :

- u góry - KNAUSIAKI

- u dołu - www.karawaning.pl (może być dużymi literami)

 

tak jak propozycja 4, tylko bez nazwy KNAUSKLUB,

 

to, że jest to Klub Knausa to będzie wiadomo po logo i po nazwie Knausiaki.

 

Logo to jedno, ale można pokusić się zamiast flagi Forumowej mieć flagę Knausiaków, gdzie jest też adres Forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.