Skocz do zawartości

Wybór logo klubowego - KNAUSKLUB KNAUSIAKI


jacekwwa

Wybór logo  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który wzór logo chciałbyś aby został "Logiem Knausiaków"

    • Propozycja 1
      0
    • Propozycja 2
      0
    • Propozycja 3
    • Propozycja 4
    • Propozycja 5
    • Propozycja 6
    • Propozycja 7
    • Propozycja 8
      0
    • Propozycja 9
    • Propozycja 10
      0
    • Propozycja 11


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Brakuje mi jeszcze takiej wersji :

- u góry - KNAUSIAKI

- u dołu - www.karawaning.pl (może być dużymi literami)

 

tak jak propozycja 4, tylko bez nazwy KNAUSKLUB,

 

to, że jest to Klub Knausa to będzie wiadomo po logo i po nazwie Knausiaki.

 

Logo to jedno, ale można pokusić się zamiast flagi Forumowej mieć flagę Knausiaków, gdzie jest też adres Forum.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Tomekk, mogę dorzucić taki projekt wieczorkiem, ale pamiętaj, że w tym momencie rozpoznawalność klubowiczów będzie tylko w zamkniętym gronie forumowiczy. Osoby z zewnątrz np. na kempingu nie będą wiedziały o co chodzi, a tak wyraźnie widać, że chodzi o Klub (fanklub w domyśle).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Myślę, że jak ktoś zajmuje się karawaningiem to loga podstawowych marek ma pewnie opanowane. Poza tym troche tajemniczości nie zaszkodzi, no a wtedy wejdą na stronę podaną poniżej, czyli Nasze Forum. Dla przedstawiciele innych krajów słowo Knausklub i tak nic nie powie, a i mniej słów tym lepiej. Logo musi być czytelne. Im więcej napisów, tym gorzej się czyta, a pamiętajmy, że logo ma być czytelne podczas jazdy na drodze, gdzie nie ma czasu przyglądać się.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycja 3,4,5,6,7,8 są mało czytelne za dużo napisów na obrzeżu logo klubowego .

w pozycji 1i 2 KNAUSKLUB lub KNAUSIAKI natomiast na dole www.karawaning.pl tak to będzie czytelne .

Osoby niewiedzące o co chodzi po zobaczeniu logo klubowego na pewno nie zapamiętają całej treści, a chcemy być rozpoznawalni nie tylko na forum karawaningu ale i po za nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Dołoże propozycję 9 i 10 z samymi Knausiakami i adresem www.

Muszę mieć chwilkę czasu żeby to przygotować. Dzieciaki już śpią więc zaraz biorę się do roboty :)

Wydaję mi się, że głos można samemu anulować więc nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby 10.10.2010 zamknąć. Wydaję mi się, że do tego czasu wszyscy zainteresowani oddadzą głos.

 

ja myśle że głosowanie powinno trwać 7 dni Nie każdy co dzien odwiedza forum i 3 dni to troche mało Dajmy szanse i możliwość by każdy zainteresowany mógł oddać głos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jacek, pisałem, że wzorem ma być projekt 4, czyli KNAUSIAKI i WWW.KARAWANING.PL duzymi literami w kolorze niebieskim. W aktualnej propozycji ostatniej i przedostatniej czarne litery nie bardzo fungują z ogólną kolorystyką. Przepraszam, że jestem upierdliwym, ale to będzie na wieki wieków. Załączam przeróbkę.

 

Pozdrawiam

 

Witam !

 

Aha, a ja to bym jeszcze flagę zrobił, co ?

 

Pozdrawiam

post-21-096369200 1286568982_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.