Skocz do zawartości

Spotkanie zachodniopomorskie i przyjaciele


Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie. Powolutku. Ta nowa budka to też dwie osie?

Ja już jestem dawno spakowany, wyrychtowany i pozapinany.

A Mówiłeś Maciek, że startujesz kole 18 - stej. Bo ja się wykulam już o 15 - stej, skręcam na autobahn i już około 15.15 jestem na dołku w Płoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maćka nowa buda jest jednoosiowa... obczaimy, posprawdzamy... :hehe:

 

Jak o 15:15 będziesz na "kurwidołku" to może "dopadnę Cię" gdzieś w okolicach Drawska :bzik:

 

Chyba, że będę miał poślizg... w pakowaniu :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo hallo Łoś się pisze ale start u mnie to coś koło 15:15 z Gryfindoru :bzik: bez zwałki bo mam małolata co się wyrabia w miarę przyzwoicie :jump: Mamy :hehe: cymbałradio HIHIHIHIHI... i można mnie wywoływać po "ŁOSIU" :hmm: a prędkość przelotowa mojego Concorda to coś koło 100 (ale jak skrzydła rozwinę to 130 dam radę - Chociwelka mi nie straszna) więc może Was gdzieć dopadnę :) Na autostradkę wpadnę coś koło 15:45 więc będę miał ze 30 minutek obsówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mówiłeś Maciek, że startujesz kole 18 - stej. Bo ja się wykulam już o 15 - stej, skręcam na autobahn i już około 15.15 jestem na dołku w Płoni.

Mam wolność w tej kwestii (po negocjacjach) tylko ograniczają mnie sprawy zawodowe które postaram się załatwić od 1200 i o 1400 odebrać młodego budę na hak i w drogę

 

[ Dodano: Czw 09 Wrz, 2010 21:37 ]

koło 100 (ale jak skrzydła rozwinę to 130 dam radę - Chociwelka mi nie straszna)

na chociwelce to ja jadę 80km/h bo buda się rozlatuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze szczecina z budą to lepiej jechać przez obwodnicę stargardzką bo droga równa jak stół. Na chociwelkę to lepiej solówką bo wtedy depnąć można.

 

Jak najbardziej macieku ma racje :hehe: ,tylko "10"-Szczecin-Kalisz -Drawsko-i na wyspe, bo droga o wiele wiele lepsza jakościowo i bujnąć się zestawem 100km /h nie stanowi żadnego problemu a i buda nie ucierpi. Dla mnie droga Chociwiel -Drawsko to nieporozumienie aby pchać się tam zestawem, no solo to jeszcze jako tako.Problemem może być teraz korek w Płoni na wylocie ze Szczecina (remont).Mimo ,że nadrabiamy coś około 30km wiecej jadąc na wyspe to moim zdaniem warto tamtędy jechać bo czasowo to napewno nie będzie dłużej.Jest mały odcinek, troszeczke gorszej drogi za Kaliszem ale już jak przejeżdzamy Drawę to w tym miejscu w tym roku jest już położony nowy asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziś dzień wyjazdu :bzik: jest jednak mały problem grypa mnie rozłożyła na łopatki, walczyłem z nią od środy z nadzieją że wygram, a tu ona dziś mnie rozłożyła definitywnie, szkoda że nie będę mógł się z Wami spotkać :hehe: Miłej zabawy :jump:

Najprawdopodobniej tegoroczna Sława była dla nas ostatnim wyjazdem z cycepą :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję powrót do domu.

 

Niestety nie zapakowałem aparatu, zgrałem foto od kolegów jak nie wrzucą fot to wrzucę...

 

Dziękuję za super udane spotkanie, pogoda przepiękna i przemiłe towrzystwo.

 

Właściciel kempingu dał trochę ciała z drewnem i ciepłą wodą... z drewnem poradziliśmy sobie... a głowę trza było wyczochrać pod zimną... :hehe: kolejnego dnia w końcu pojawiła się ciepła.

 

Super spocik. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w domku, przyczep rozpakowana :jump:

Bardzo dziękuję za super spotkanie :hehe: , oby więcej takich :hmm:

My nie doświadczyliśmy braku ciepłej wody, jak przyjechaliśmy to była, ba nawet była dziś rano, tak że mogliśmy wziąć CIEPŁY prysznic, jeszcze raz dziękujemy za super wypad :bzik:

Macieju czekamy na fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, Mandos pomimo choroby dojechał :bzik:

 

Kiszon tak jak napisał, przypłynął :jump:

 

Olo zgarnął przyjaciół, Łosia i Jacka :hehe:

 

Maciej miał wszystko, co potrzeba :hmm:

 

Czekamy na foty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.