Skocz do zawartości

Toaleta kasetowa - napelnianie, uzywanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wolę pooglądać swoje ,niż otwierając oglądać kogoś innego

Ale w ten sposób oglądasz swoje i cudze ...

Temat jest prosty jak rąbadełko. O wiele łatwiej doprowadzić toaletę do porządku otwierając otwór "przed".

Ale każdy ma prawo robić jak chce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem ciekawe tematy poruszamy. A może lepiej :D

 

[OffTop mode on]


  • Ostatnio czytałem wątek na grupie pl.misc.budowanie. Tematyka nawet podobna. Przy tym uśmiałem się całkiem nieźle czytając wypowiedzi niektórych dyskutantów. Jednym słowem można o "tych" sprawach rozmawiać ciekawie i z humorem :D
     
    Link w zasadzi bardziej pasuje do topicu "na wesoło" ale co mi tam :)
LINK

[OffTop mode off]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam juz troche czasu kibelka. na pcozatku bylo ok teraz zaczyna poprostu smierdziec w kiblu. Stosuje do kasety ten zielony plyn z woda. najpierw wlewam plyn do tego troche wody. Na poczatku wlalem tak jak pisalo na opakowaniu okolo 2 litry ale chyba mam za maly zbiornik zeby tyle lac bo raz dwa sie zapelnilo. Teraz leje mniej wody.

 

2 razy juz wywalalem ze zbiornika no i nie powiem zeby sie wszystko ladnie rozpuszczalo %-) Moze cos zle robie? Bo naprawde zaczyna smierdziec kibelek bede musial chyba wstawic jakies zapachy

 

Jakies pomysly co zrobic zeby nie smierdzialo? moze kupic inny plyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wiedzieć jaką pojemność ma Twoja kaseta i dokładnie dozować płyn w/g wskazówek producenta.

Zielone płyny kojarzą mi się z serią Eko - są bardziej ekologiczne ale gorzej rozpuszczają zawartość.

Przegląd rynku:

Aqua Kem Blue ma silne działanie odwaniające, zapobiega gromadzeniu się gazów, wspomaga rozpuszczanie się fekaliów przed ich wylaniem i ułatwia utrzymanie rezerwuaru w czystości.

 

Aqua Kem Green to płyn o przyjemnym cytrusowym zapachu, niekapiący, nieszkodliwy w razie spożycia i niedrażniący skóry ani oczu. Jednocześnie odznacza się on silnym i długotrwałym działaniem odwaniającym i skutecznie rozpuszcza nieczystości.

Aqua Rinse to ważny środek dodatkowy do zbiornika z czystą wodą, w który wyposażona jest przenośna toaleta. Zwiększa skuteczność spłukiwania, ograniczając jednocześnie zużycie wody, znakomicie czyści muszlę.

Aqua Soft to specjalny, miękki papier toaletowy, który łatwo się spłukuje i szybko rozpuszcza, zapobiegając w ten sposób zatykaniu się toalety.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.