Skocz do zawartości

Zbiornik na nieczystości


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To ja mam chyba lepszy (i tańszy pomysł). Sprowokowaliście mnie do myślenia.

Przecież plastykowa podstawa do parasola (ta na wodę) jest idealnym zbiornikiem na nieczystosci.

Co Wy na to?

COś takiego:

 

ogólnie fajny pomysł tylko trzeba by szukać takiego który ma "spust" na dole a nie przy rączce .... bo głupio później nosić za mokrą i brudną rączkę.

 

Ogólnie pomysł fajny ale trzeba by zobaczyć jak ten korek jest wykonany itd :ok:

 

Mimo wszystko pozostanę przy swoim rozwiązaniu :tuptup:

wyjdzie chyba jeszcze taniej nawet gdyby kupić używane beczki na allegro chodzą po ok 5zł za szt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go na szrocie części do przyczep

 

A gdzie jest taki szrot :tuptup:

 

 

Ano w Skwierzynie na drodze nr 3 E65 Między Gorzowem Wlkp a Poznaniem

Wiele ciekawych rzeczy można było kupić za małe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem drugi raz za to co na zdjęciu, w dodatku okazało się później, że popękany i bez zakrętek od kolegi chciał 40 PLN. Więcej podobnych nie widziałem. Ale będę tam po 10.07 jadąc do Miłkowa to zobaczę. Może coś ciekawego jeszcze będzie. Potrzeba mi jeszcze parę rzeczy do wyposażenia mojej przyczepy.

post-145632-imported-e0d65a11-3e4e-4468-83b2-80fc687a13ca_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pod przyczepkę, to nie wypada (brzydko świadczy o właścicielu). Podstaw jakieś wiaderko.

Ja osobiście używam zwykłego 30litrowego baniaka i wywożę wózeczkiem do zlewni. :tuptup:

 

Oj czepliwyjestes. Wcale tak nie trzeba.

Wiadomość z campingu NOR Nysa i z pola namiotowego WOPR nad Jeziorem Nyskim.

Na moje pytanie "co tu się robi z szarymi ściekami" usłyszałem odpowiedź.

Trzeba sobie pod przyczepą wykopać dołek i tak wszyscy wylewają.

TO NIE ŻART.

Tak mi odpowiedziano tydzien temu, na polskim campingu i polu namiotowym !!!

Więc pytanie kolegi uważam za zupełnie logiczne.

Aż strach się bać.

Poza tym wiaderko ...............też capi. Więc raczej ......... zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wiaderko ...............też capi.

Serio?

 

Ja używam wiaderka i jakoś nie zauważyłem :) ..... może zależy co do tego wiaderka leci ....... woda z mydłem.......... pastą do zębów czy....mocz :)

 

kolego ten twój podpis świadczy o tym ,że ty dopiero wdrażasz się w życie :):):ok::):) ale lepiej późno niż wcale :tuptup:

i bluesmen skojarz ,bo chyba nie znamy się osobiście :) a próbujesz ugryźć ,ale ja jestem szczepiony na wściekliznę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARCADARKA, istotnie wdrażam się, ale do mojego wiaderka leci głównie woda z mydłem i nie czuję żadnych nieprzyjemnych zapachów. Nie myśl też że chciałem ugryźć. O nie!

Rozglądam się za zbiornikiem ale niestety nie wszystko na raz dlatego obecnie korzystam z wiaderka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do mojego wiaderka leci głównie woda z mydłem i nie czuję żadnych nieprzyjemnych zapachów.

Poczekaj na wakacje z takimi temperaturami jak teraz lub wyższymi .Zobaczysz albo poczujesz jak "pachnie"woda tylko z mydlinami .

Myślę , że najwygodniejszy jest jedna zbiornik . Kupiony czy zrobiony , nie ma znaczenia .Powodzenia :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.