Skocz do zawartości

Gdzie można nad morzem wejść z psem na plaże


szpiletti

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ale przyznasz że takie harce są niemożliwe w pogodne dni podczas gdy na plaży panuje tłok, koc leży przy kocu - to gdzie ten pies ma wtedy kopać i szaleć?? wiele razy widziałam jak właśnie pies leży i dyszy z gorąca a właściciele się smażą na słońcu. Poza tym - wiele psów odczuwa zwyczajny stres będąc w tłumie obcych osób, różnie się wtedy zachowują właśnie - szczekają nerwowo lub trzęsą się gdzieś pod leżakiem. Oczywiście ile psów tyle charakterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz świętą rację ,ja opisałem ci charakter moich zwierzaków . Osobiście widziałem wiele szczególnie dużych i włochatych bestii okrutnie męczących się na plaży . Powiem ci że yorki uwielbiaja piach zaspy śniegowe , taka ich natura. oczywiście każdy psiak ma te naturę inną . Ale to juz inna bajka . Pozdrawiam Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tu kawałęk fotek jako potwierdzenie moich piesków są naprtawdę szczęśliwe na plaży.

 

cosik namieszałem ale oto popisy moich piesków

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny temat te psy ;) Ale to tak jak z dziecmi - jedni rodzice maja w nosie, ze sypia piachem na koc innego plazowicza, a inni tak kieruja zabawa, ze wszyscy sa szczeliwi.

 

Jak to dobrze, ze sam nie lubie tloku i w zyciu nie wszedl bym na plaze (oczwiscie z psem, przeciez nie zostawie w aucie!) zawalona ludzmi po brzegi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 lata później...

może komuś się przyda, mimo ze to końcówka sezonu :)
http://ulubiency.wp.pl/kat,1010779,title,Plaze-dla-psow,wid,16834060,wiadomosc.html

fragment:

Skoro już wiemy, jak plażować z psem, sprawdźmy, gdzie możemy to robić. Wydzielone odcinki przyjazne dla czworonogów znajdują się w: Świnoujściu, Międzyzdrojach, Pobierowie, Pustkowie, Trzęsaczu, Rewalu, Niechorzu, Pogorzelicy, Kołobrzegu, Darłowie (tylko w określonych godzinach), Rowach, Jastarni, Gdyni, Sopocie (tylko w określonych godzinach) i Gdańsku.

Świnoujście - psia plaża powstała w 2006 r. i jest pierwszą na polskim wybrzeżu. Wejście znajdziemy na końcu ul. Uzdrowiskowej.

Międzyzdroje - plaża położona jest w zachodniej części miasta, między wejściami L i M. Trafimy na nią idąc ul. Gryfa Pomorskiego lub ul. Bohaterów Warszawy.

Pobierowo - wejście nr 43 od ul. Ciechanowskiej i 32 w pobliżu ul. Granicznej. Każdy z odcinków liczy 100 m.

Pustkowo - wejście nr 31 przy ul. Bałtyckiej (100-metrowa plaża).

Trzęsacz - wejście nr 27 przy ul. Klifowej, gdzie można spacerować z psem na odcinku 100 m w kierunku wschodnim oraz wejście nr 28 przy ul. Kamieńskiej (200-metrowy odcinek).

Rewal - wejście nr 19 (ul. Brzozowa) ze strefą spacerów o długości 100 m w kierunku wschodnim oraz wejście nr 20 (ul. Klifowa), kierunek marszu 100 m na wschód; wejście nr 26 przy ul. Szczecińskiej (100 m w kierunku zachodnim).

Niechorze - wejście nr 18 przy ul. Klifowej ze strefą spacerów ze zwierzętami o długości 100 m w kierunku zachodnim.

Pogorzelica - wejście techniczne nr 1 ze strefą spacerów o długości 200 m w kierunku wschodnim; wejście nr 2 przy ul. Morskiej ze strefą spacerów ze zwierzętami o długości 300 m w kierunku wschodnim.

Kołobrzeg - ostatnie wejście przy osiedlu Podczele. Można korzystać z wybrzeża aż do granicy z gminą Ustronie Morskie. Kolejny odcinek przyjazny zwierzętom znajduje się na wysokości osiedla Radzikowo - od ostatniego wejścia do granicy z Grzybowem.

Darłowo - plaże miejskie (zachodnia i wschodnia), tylko w godzinach 20 - 8.

Rowy - ostatnie wejście (w kierunku Dębiny), na lewo od prowadzących na plażę schodów.

Półwysep Helski - wejście nr 55 między Jastarnią a Juratą albo nr 31 przed Kuźnicą (od strony Chałup).

Gdynia - odcinek między zejściami 18 i 19 (Orłowo) oraz Babie Doły wejście GDY 4 znajdujące się na granicy Babich Dołów i Oksywia.

Sopot - na granicy Sopotu i Gdańska (od wejścia nr 43 do 45), tylko w godzinach 18 - 24.

Gdańsk - Brzeźno przy wejściu nr 34, zwierzęta muszą być trzymane na smyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot.

ja swoją sunie zostawiłem w domu na czas wyjazdu do nor. bo bałem się ze będzie z nią kłopot ...

a tam w co 3cim kamperze/przyczepie był pies.

nawet po legolandzie latało ich chyba ze 50 :)

na prawie każdym kempingu był wybieg dla psów ... etc. :)

Edytowane przez cicik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a już myślałam że nie ma po co jechać z psem nad morze :) jednak widzę że można zaplanować fajny wyjazd z czworonogiem :) :) :)

Malinko, ale my posiadacze ukochańców jesteśmy niesprawiedliwie ograniczani.

Walczę mizernie o to, by z psiami można było wszędzie i zawsze, a karać zakazami nie możemy być my wszyscy obligatoryjnie, tylko karani dotkliwie powinni być ci, co po psiakach nie sprzątają.

I teraz taka refleksja:

Kiedyś (dawno) na rekonesansie w Pustkowie zobaczyłem zakaz z psami, więc miejscowość z góry olałem na następny pobyt.

Tą złość wówczas opisałem tu na forum, że lepszy byłby mandat 500zł za nieposprzątanesranie, niż totalny zakaz pasiakom.

.

Zadziałał ten wpis? WIELKIE NIE WIEM ! AAAAAaaaale....

4 dni temu (dosłownie) wybrałem się z Pobierowa na spacer do... Pustkowa.

Bez psia (całe 2,3kilo - bydle waży) na wypadzie byliśmy i oczom nie wierzę co na tabliczkach widzę:

"Za nieposprzątane sranie , 500zl mandat karanie" lub jakoś tak, ale o mandat szło i 5 stów dokładnie.

Oniemiałem! Zaszczyta poczułem i... pojadę tam bo mądrość władz zachęciła :) Zes piesiem i zes przyjemnościom! O !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja - mimo ze tez mam psa - trochę te ograniczenia rozumiem.

jest wiele osób które boi się psów (nie tylko tych groźnych) i mogą sobie nie życzyć aby w miejscu gdzie "odpoczywają" oni i ich pociechy biegały psy.

dlatego takie wydzielone miejsca bardzo mi odpowiadają!

Ja nikogo nie straszę psem (a mam niestety psa z tych postrzeganych jako groźne [malinka chyba też ;-) ] ) a i nikt mi nie będzie zwracał niepotrzebnie uwagę ze chodzę "Z TAKIM" psem wśród ludzi ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w zeszłym roku z moim pieskiem (cane corso) na plaży w Pustkowiu i póki leżał przy mnie spokojnie to sąsiedzi naokoło byli zachwyceni, ale jak jakiś mały piesek przebiegł koło nas, to mój "maluch" wstał i na niego pokrzyczał i wtedy sąsiedzi powiedzieli, że takie bydlę to w klatce trzeba zamykać. Nie dyskutowałem bo po co. Mam jednak zastrzeżenia do właścicieli psów, którzy puszczają psy bez smyczy na plaży, a one biegają rozbawione po kocach, obsikują parawany i sypią piaskiem zakopując swoją kupę. Od zawsze jeżdżę z psem i cieszy mnie, że są plaże dla ludzi z psem, ale nigdy nie pozbędziemy się bezmyślnych właścicieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja blondyna wzbudza raczej miekkosc w kolanach niz pretensje

 

Jeszcze nikt sie nigdy nie przyczepil, ze jest na plazy i raczej lazi sobie i kladzie obok obcych.

 

Z " bydlakami" takimi jak moja czy jeszcze wiekszy ten od WojEwa jest latwiej, bo zawsze mozna przyniesc w torbie i zrobic dyskretne legwisko na kocyku


Niemcy, koło Monachium, małe jezioro. Można ? można.

 

mozna, mozna

 

Normalnie jak nie jest napisane, ze nie mozna to znaczy, ze mozna  :thank:

post-10015-0-15257800-1408953625_thumb.jpg

post-10015-0-92144900-1408954167_thumb.jpg

post-10015-0-85934000-1408954383_thumb.jpg

post-10015-0-67394200-1408954673_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.