Skocz do zawartości

Gdzie można nad morzem wejść z psem na plaże


szpiletti

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam wątek dla psiarzy, a mianowicie gdzie można wejść na plaże z psem, z mojego ostatniego pobytu nad morzem wiem, że można wejść w Rogowie, Grzybowie, Dźwirzynie i Swinoujściu, jeśli znacie inne miejsca wpisujcie być może innym się przyda taka informacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W zeszłym roku ze swoim pupilkiem owczarkiem belgijskim - nerwowym pieskiem byłem w Dębkach chodziliśmy po plaży pływaliśmy w morzu nikt nie zwracał uwagi - psa trzymałem na smyczy i w kagańcu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc trzy tygodnie w Rowach prawie codziennie chodziliśmy z naszym szitkiem na wschodnią czy też zachodnią plażę i nikt się nas nie czepiał , mimo , iż tablice z wyraźnym zakazem były widoczne przy wejściu. Gdyby jednak każdy z posiadaczy pupilków sprzątał po nich to zapewne większość z plażowiczów by zaakceptowała ich pobyt na plaży. Nie potrzeba by też angażować strażników do uganiania się za nimi.

Edytowane przez tomik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....prawie codziennie chodziliśmy z naszym szitkiem ..... , mimo , iż tablice z wyraźnym zakazem były widoczne przy wejściu....

 

No właśnie!!!

po coś te zakazy tam ustawiono.

 

 

Wiem że narażę się teraz wszystkim miłośnikom psów

ale nie uszczęśliwiajcie na siłę innych użytkowników plaży obecnością waszych wspaniałych czworonogów.

Mi osobiście i większości ludzi z którymi rozmawiałem na temat zwierząt na plaży nie sprawia żadnej frajdy kiedy obok za parawanem przebywa jakiś pies. Bo z reguły pies jest puszczony luzem lub na długiej smyczy, obszczekuje wszystko dookoła. Zamiast odpoczywać tylko się denerwuje, pilnuje aby przypadkiem ten kochany pieseczek nie ugryzł mojego dzieciaka.

 

A właściciela nie interesuje że ktoś z tego powodu odczuwa dyskomfort.

 

Nie mówię już tutaj o tym że sama przyjemność kiedy się wdepnie w srakę po psie, kiedy po obsikuje ci parawan, albo wlezie na twój koc i wytrzepie się z wody (wszystkiego doznałem osobiście), lub pan czy pani puszcza swojego pupilka podczas spaceru luzem no bo piesek musi się wybiegać a że wśród innych wzbudza to strach to co. Albo podchodzi taki pies do człeka i go obwąchuje, a tego nie znoszę. Jak zwracam uwagę aby zabrać psa to słyszę " niech pan nie przesadza, nie ugryzie pana, przecież nic się nie stało. A ja po prostu tego nie znoszę, nie boje się psów po prostu nie lubię jak obcy pies podchodzi do mnie obwąchuje

 

Miałem wiele psów, wiele psów wyszkoliłem, teraz też mam psa ale nie znoszę psów na plaży i już!!!

 

Jestem wielkim przeciwnikiem obecności czworonogów na plaży w okresie letnim.

 

I jest to pogląd większości ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.