Skocz do zawartości

Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie


grześ

Rekomendowane odpowiedzi

No i morze nie chcę nas puścić , przejechaliśmy 20 km i się rozsypał samochód , będzie gotowy dopiero na jutro

 

Szymon! Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Grzebaliśmy przy autko naprawdę w miarę rozważnie ;) Dajcie znać jak dotrzecie cało do domu.

 

Może czas na nowy samochód :bevil: a tak poważnie myślę że cos kombinowałeś z wozem żeby zostać u Brzózek jak najdłużej :) mi też takie myśli chodziły po głowie bo jak sam wiesz ciężko sie z tamtąd odjeżdża :/

 

Paweł były takie czasy, że załoga Pod brzozami kładła się w poprzek ulicy targowej. Nie chcieliśmy wypuścić m.in załogi Justyny i Romka, Wujka Stefana, Bodzia...także bywało ciekawie!

 

A u nas i co ciekawe w reszcie kraju :laugh:  przywitaliśmy sierpień  :) 

Króciutka relacja : 

 

http://www.pod-brzozami.pl/aktualnosci/lato-jak-z-bajki-na-kempingu-pod-brzozami.html

 

Pozdrawiam!

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dojechaliśmy , samochód chodzi jak nowy , tylko całą drogę mi wygadywał , że nie zostaliśmy dłużej pod brzozami i specjalnie uszkodził sobie szczotki w alternatorze .To ja mu powiedziałem , że pojedziemy przecież za rok a on do mnie - taaaaaaa rozwalił mi się alternator to teraz bedziesz chciał mnie sprzedać , co ja mu na to - cooooooośty ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po wakacjach.

Będę wspominał miło pobyt w "Brzózkach" urodziny "Stryja" w "Bursztynce" oraz meczyki siatkówki.

Obiecuję że wynik w przyszłym roku się zmieni na korzyść  forumowiczów { zaczynam trening :)} .

Pozdro i do zobaczyska.

Grzesiek (ekipa "dorotak97)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechaliśmy , samochód chodzi jak nowy , tylko całą drogę mi wygadywał , że nie zostaliśmy dłużej pod brzozami i specjalnie uszkodził sobie szczotki w alternatorze .To ja mu powiedziałem , że pojedziemy przecież za rok a on do mnie - taaaaaaa rozwalił mi się alternator to teraz bedziesz chciał mnie sprzedać , co ja mu na to - cooooooośty ....

:) LMC > > > Prostownik mamy na stanie Pod brzozami. Służy on naszym wczasowiczom często i gęsto! Cóż to jakiś znak, sygnał, że samochodziki niechętnie chcą opuścić Ustronie Morskie... Zapewniam, że nie przykładamy do tego rąk ;) Mam nadzieję, że nie oszukałeś autka i za rok znów się spotkamy! Trzymajcie się!

 

Grzesiu & Paweł > > > Trenujcie trenujcie, zabrakło Wam naprawdę niewiele! :ee:  My chwilowo opadliśmy trochę z sił, na szczęście były to tylko mecze sparingowe  :skromny:

 

A tymczasem, potajemnie na naszym kempingu pojawił się m.in maciej68! Znakomicie! Witamy ponownie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej pojedziemy do Ustronia tylko niech w końcu pogoda się zrobi...!!!!!

 

W Ustroniu jest jeszcze jeden kemping chyba Pod Brzozami... nawet maja dla nas znizki tylko trzeba mieć naklejkę a mi niestety nie udało się zamówic bo do wrzesnia urlop i na razie nie ma sensu zamawiać...

Nawet się niezastanawiaj tylko pędź  pod brzózki ! Takiej atmosfery i Ludzi nieznajdziesz nigdzie :yay: a samo miejsce jak i warunki na samym kempingu wporządku :)Uwierz mi na słowo :) Ja na następny rok znowu uderzam do Ustronia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł były takie czasy, że załoga Pod brzozami kładła się w poprzek ulicy targowej. Nie chcieliśmy wypuścić m.in załogi Justyny i Romka, Wujka Stefana, Bodzia...także bywało ciekawie!

Pozdrawiam!

Kuba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do zobaczenia... ;) My będziemy od Czwartku... ;)

Wiecie może czy tam maja WIFI żeby w razie co dzieci miały zajęcie...???

 

aleksa32 > > > Mamy na kemping WIFI. Mamy także place zabaw, darmowe piłkarzyki i rowery dla dzieciaków.

 

Do zobaczenia w czwartek!

 

bodzioklb > > > Nic dodać, nic ująć!  :przytul:    :gitara:

 

Pozdrawiam!

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że spotkanie integracyjno / pożegnalne zakończyło się pełnym sukcesem. Bardzo miło było poznać nowe twarze :yes:  natomiast z wielkim żalem żegnaliśmy się z maciejem68 :oslabiony: Ech kurczę 10 dni zleciało jak z bicza strzelił... Jak zwykle w trakcie zabawy poruszono wszystkie ważne tematy. Pod koniec poruszono chyba też ziemię ;) ale to już było w okolicach 00.01 :skromny: . Dzięki za spotkanko!

 

Dziś nasz kemping odwiedziła ekipa Michała ( kurus1250). Michał wybrał brzózki na debiut z przyczepką. Liczę, że zdamy egzamin! :laugh:

 

Spablo1 > > > Mama nadzieję, że kiedyś i z Waszą załogą uda się spędzić kilka chwil w cieniu brzózek! I pogadać w realu coby tutaj na forum klawiatur nie strzępić :ok: Z Poznania to przecież rzut beretem. No może takim namoczonym i zmiętym w kulkę :-] . W każdym razie serdecznie zapraszamy!

 

Pozdrawiam!

Kuba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne miejsce pierwszy raz tu jesteśmy ogólnie debiut karawaningowy i jest 1 klasa:D jak Ustronie Morskie znam bardzo dobrze to tego miejsca nie znałem polecam

 

pozdrawiam Michał i Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne miejsce pierwszy raz tu jesteśmy ogólnie debiut karawaningowy i jest 1 klasa:D jak Ustronie Morskie znam bardzo dobrze to tego miejsca nie znałem polecam

 

pozdrawiam Michał i Basia 

Przytoczę Ci pewien post , z którym niestety ,  z całym szacunkiem dla Brzózek , muszę się zgodzić , jak również stwierdzić , że mi osobiście nie odpowiada pobyt , gdzie muszę prawie siedzieć na plecach sąsiada . Tak niestety było podczas moich trzykrotnych odwiedzin na tym kempingu .

Każdy jednak ma swoje preferencje spędzania wolnego czasu (urlopu) , więc temat jest bardzo szeroki .  

Piszesz , że to debiut karawaningowy . Może warto się bardziej porozglądać  po kempingach aby mieć jakąś skalę porównawczą .

 

Tu chodzi mi o drugą część postu Powolniaka -

http://forum.karawaning.pl/topic/13986-cenniki-na-polach-campingowych-2013/?p=325975

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger w całej pełni z Twoją opinią się zgadzam. Jest to kemping przyzwoity , z dobrymi sanitariatami lecz trochę ciasny, natomiast boksy to dobry standard.

Ja także lubię więcej luzu i trochę oddechu za plecami. Poza tym jest to kemping położony w mieście i około 300 metrów oddalony od morza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa klimatu na tym polu jest znana , byłem widziałem ,poczułem  . :yay:  :hop1:  :jump:  :gitara:

Sprawa sposobu spędzania urlopu ,trzech ,czterech tygodni to inny rozdział tej bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie(dla nas) bardzo fajne pole- cisza spokój, infrastruktura dla dzieci itp itd. Będąc na wielu polach kempingowych nad naszym morzem(jeździmy z przyczepą od ponad 10-ciu lat- ta przyczepa jest już drugą) mamy pewne porównanie i stwierdzam, że standardem odbiegało jedynie pole Marco Polo w Łebie oczywiście na plus ale za to finansowo było znacznie wyżej. Reasumując każdemu polecam- pole jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nas jest super cisza spokój i mało ludzi więc nie siedzi się sąsiadowi na plecach :) może trzeba w innym terminie niż środek lata przyjechać :) więc wszystko zależy od miesiąca i pogody :)my mamy rewejacyjna słoneczkocieplutko i wogule luksus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.