Skocz do zawartości

Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie


grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam woda ciepła jest non stop i miła atmosfera a własciciele są super przy meldunku gratis dostałem pobyt córki która ma 4latka ,to duży gest z ich strony.Bo jestem z forum to inaczei patrzą ,po za pogodą która jest deszczowa POLECAM WSZYSTKIM TEN CEMPING JEST SUPER tylko zabierajcie rowery jest tu duzo tras bardzo fajnych naprzykład do latarni w kołobrzegu jest 6km jutro jak będzike pogoda to jade i wieczorem napisze jak trasa

 

kto jest z forum do 13.14.15/07 pod brzozami Ustronie Morskie SPOTKAJMY SIĘ 14/07/ godz 22 (sobota)na polun siatkówki na PIWKU pozdrawiam marek 01

1.marek01 przy wjezdzie północnym samochód audi zsz-17nl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

>>> stico80 : zatem do zobaczenia 16 lipca w Ustroniu Morskim

>>> ireq1 : mamy paru podejrzanych o o przemycenie paru kropel deszczu Pod brzozy IThankYou.gif będziemy interweniować ;)

 

>>>acer998 : brzozowa ekipa dziękuję za wspólne wczasy "na sportowo"

 

>>>szczepan : dziś się chyba żegnamy, szkoda będzie nam brakowało Twojej charakterystycznej aktywności na polu waytogo.gif szerokiej drogi !30.gif

 

>>> Justys : czekamy na kolejnych debiutantów

 

>>> marek01 : bardzo dobry pomysł, przyda się solidna integracja forumowa, wpadniemy na chwilkę potowarzyszyć pifo.gif

 

Dziś przywitaliśmy ekipę Kozaczków oraz ze "słonecznego Wrocławia" zawitał do nas forumowicz pagand.

 

Z kronikarskiego obowiązku :) Wczorajszy mecz Karawaning.pl VS Pod brzozami zakończył się pewnym zwycięstwem gości 3 : 0. Brzozy były wyjątkowo rozkojarzone, zwłaszcza w 3 secie w którym prowadziliśmy w pewnym momencie 21 do 11 jednak nie potrafiliśmy postawić kropki nad i. Forumowicze bammber rosolez wraz z soskiem wykazali się dużą siła spokoju i co tu dużo pisać byli po prostu w dobrej formie .Porażka nawet po dobrym meczu boli dlatego rychło nastąpi rewanż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkich juz z domu. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Chcę potwierdzić świetną atmosferę tego miejsca zarówno dzięki załodze "Pod Brzozami" jak i ludzi, którzy tam przyjeżdżają. Mam nadzieję do zobaczenia za rok. :przytul:

 

Ps. Przez ten czas proszę potrenować grę w siatkę. :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich. Melduję się dopiero teraz, bo nadal jestem w trasie, a nie zawsze mam dostęp do neta. :)

Ta siatkarska porażka to dlatego, że beze mnie. :P

Podsumowując pobyt napiszę, że gdybym w przyszłym roku był w promieniu 100km od Ustronia, to na pewno minimum tydzień spędzę Pod Brzozami. Kolejny pobyt bez najmniejszego rozczarowania. Tak trzymaj Kuba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już też zakończyliśmy urlop na tym gościnnym polu . Z małymi przygodami ( zerwany pasek klinowy ) wróciliśmy w nocy do domu . Chcieliśmy podziękować obsłudze kempingu i wszystkim znajomym za fajną atmosferę podczas wypoczynku :pub:. Mam nadzieję że w przyszłym roku też się tam spotkamy . Ściskamy Was gorąco i do zabaczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My także już w domu :bevil:

Dotarliśmy w niedziele ok 19 :skromny:

Podróż spokojna bezwietrzna i prawie bezdeszczowa :thank:

Pogoda w ciągu tych 14 dni była super a współtowarzysze na kampingu wzorowi

i bardzo zdyscyplinowani :piwo:

Właściciel i obsługa Kampingu BEZCENNA :ok::bukiet:

 

Gorąco polecam Kamping Pod Brzozami

wszystkim którzy jeszcze się nie zdecydowali

Nie patrzcie na pogodę dacie rade

 

Złożony został postulat na zamykany dach na całym kampingu jak na "Stadionie Narodowym"

został przyjęty i zaakceptowany , Unio Europejska daj dofinansowanie :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tam byłem i bardzo mi się podobało kemping godny polecenia ,bardzo miła atmosfera Pozdrowienia dla wszystkich przebywających na polu kempingowym oraz nowo poznanych znajomych m. innymi Szczepana ,Pastucha75,Bodzia,Wojtka oraz innych których nie pamiętam oraz szwagierka marek 01 pseudo sztuczka. Do zobaczenia !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Kozaczków...

 

"...a współtowarzysze na kampingu wzorowi i bardzo zdyscyplinowani..." Dobrze że Szczepan zdążył wyjechać... ;)

 

Jako i reszta wyjeżdżających tak i my dotarliśmy do domu - chwała najwyższemu - bez przygód. Deszczyk nam po drodze Paulinkę mył przez 30 minut, pewnie żebym nie musiał się w domu męczyć :)

 

Wielkie dzięki: dla wszystkich współtowarzyszy :pub: dla obsługi za opiekę i dla żon za wyrozumiałość dla :puk: . Może przez tydzień nie będzie :sex: ale nie było też :boks:;)

 

Jeśli ktoś patrząc na fotkę Bodzia zastanawia się co my robimy tak wysoko to już wyjaśniam: z uwagi na to że lodówka za cholerę nie chciała się zepsuć, został naprędce opracowany plan naprawy:

 

1. Anteny TV

2. Klimy

3. Solarów

4. Okna dachowego

5. Bagażnika

 

Krótkie przygotowania:

 

 

 

 

a później...

 

 

... było wesoło ! Uśmiech niektórych osób tak mnie urzekł, że pewnie będzie mi się śnił po nocach :lol:

 

Już wiem, że na następny wyjazd w takim składzie muszę kilka urządzeń domontować na dach ;)

 

Niestety w międzyczasie pojawili się paparazzi oraz "serwis sprzątający" ;)

 

 

 

i trzeba było "naprawy" przełożyć na inny termin... Mam nadzieję że to dokończymy jeszcze tego lata!

 

Tak... dzieje się Pod Brzozami, oj dzieje... jednak z uwagi na spokojniejszych wczasowiczów przewidziano też ciszę nocną ( co prawda od 22.00 do 22.01 ale zawsze ! ;) )

 

Kuba, dziewczyny... do zobaczenia! Wkrótce ! ;)

 

ps. Bodzio !! A tak poważnie to wiesz że to już jest kopanie leżącego !!! Qrcze jak ja Wam dzisiaj zazdroszczę ... Ale cóż, niektórzy mają szefów :sciana:

 

ps2. Gal - oby pasy trzymały ale nie były Ci potrzebne! Potraktuj je jako prezent.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez Kozaczki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ja również byłem wraz z żonką i dzieciakami "Pod brzozami" boks nr1 09-18.07.2012r. i musze potwierdzić to co piszą koledzy że obsługa jak i podejście do wczasowicza bardzo profesjonalne. Mili i sympatyczni ludzie. Co do obiektu to wszystko w najlepszym porządku, sanitariaty regularnie sprzątane ogólnie czysto i przyjemnie. Meczyk w siatke się udał i zakończył słusznym wynikiem ze wskazaniem na forumowiczów :winner: Co do ciszy nocnej to ja niczego niepokojącego nie zauważyłem. Każdy spędzał czas po swojemu ale nikt nikomu nie przeszkadzał-pełna kultura. Co do jedzenia w Ustroniu to wszystkim znawcą i wielbicielą naleśników :jesc: mogę polecić z czystym sumieniem lokal na przeciwko (prawie na przeciwko) namiotu z ciuszkami BUTIK idąć w kierunku wejścia na plaże nr9 (ale mogę się mylić :niewiem: czy to było wejście nr9 czy nr8). W tym że samym lokalu serwują równie pyszny kebab :jesc: . Odradzam natomiast pizzy w miejscowości Sianożęty w "Pizzeri Lazur". Całkowita porażka :zolta::czerwona: Według mnie ta pseudo pizzeria nadaje się do programu Kuchenne Rewolucje. Ogólnie reasumując i biorąc pod uwage że to był nasz debiut z cepką to mamy bardzo miłe wspomnienia związane z wczasami "Pod brzozami" i gorąco wszystkim nie zdecydowanym polecamy.

Pozdrawiam

Michał

 

P.S. Bardzo dziękuję Bodziowi, Darkowi, Szczepanowi, acer998 i wszystkim innym którzy w ekspresowym tempie pomogli mi rozłożyć przedsionek. Jako debiutant pewnie rozkładał bym go do wieczora, a dzięki tak fachowej pomocy stanął w 0,5 godziny :brawo:.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Dziś zaczęła się wczasowa pogoda. Kto planuje urlop w Ustroniu Morskim, będzie miał szczęście korzystać ze słońca do końca lipca. Przynajmniej tak podają w prognozie. Tu jest super! A pod brzozami bardzo przyjazna atmosfera i niesamowicie życzliwi ludzie! Przyjeżdżajcie!!! My jesteśmy tu od wtorku i od dziś mamy już wszystko - słońce, miłe towarzystwo i luzikgitara.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod-brzozami. Szykujcie dla nas plac :gitara: i pogodę , niebawem dojedzie II turnus :hehe: . :hej:

 

 

Kubuś przydałoby się odnotowywać na bieżąco wyniki meczów, aby na koniec sezonu poznać jak wygląda całościowa klasyfikacja.

mogło by to być ciekawe

 

póki co sam jeden mecz przegrałem i jeden wygrałem :)

 

z tą pogoda to mnie nawet nie złość...:P

 

>>>Wotr czekamy z niecierpliwością na turnus numer II

 

>>>rosołek Każdy mecz z forumowiczami będzie skatalogowany i opisany skromny.gif Na razie karawaning prowadzi w oficjalnych meczach (liczymy wygrane sety) 7 do 5. Dziś o godzinie 18 kolejne spotkanie na szczycie. Drużyna Justyny i Romka podobno jest dobrze przygotowana. Potwierdzają to nasi zwiadowcy, którzy podglądali sparingi.policia.gif Forumowiczów obecnych na polu zapraszamy na boisko do siatkówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kronikarskiego obowiązku :) We wtorek 24 lipca odbyły się dwa spotkania Karawaning pl Vs Pod brzozami i były to porywające batalie. Pierwszy pojedynek zakończył się zwycięstwem forumowiczów 3 do 1. Mecz był efektowny i wyrównany. Ekipa Justyny i Romka zagrała bardzo pewnie. Niemal w każdym secie utrzymywała minimalne prowadzenie. Załodze brzóz nie pomogła dobra dyspozycja na siatce. Romek stosował bezlitosne kiwkibow.gif. W drugim meczu (początkowo uważanym za mecz pocieszenia) drużyna brzóz gryzła trawę niemal dosłownie. Ochroniarz Piotr wraz ze skromną osoba kronikarza powycierali każdy kąt boiska. Brzozy prowadziły już 2 do 0 forumowicze złapali jednak drugi oddech i zdołali wyrównać. Mordercza końcówka należała jednak do gospodarzy i z czystym sumieniem możemy sobie doliczyć 3 oczka do punktacji ogólnej. Mecze były naprawdę emocjonujące. Nie brakowało kontrowersyjnych sytuacji, wszystkie spory rozwiązywano jednak w duchu fair playIThankYou.gif. 24 lipiec 2012 Karawaning pl Vs Pod brzozami 3 : 1 Pod brzozami Vs Karawaning 3 :2

Tabela policia.gif : Karawaning pl 12 pkt.

Pod brzozami 9 pkt.

 

W tym tygodniu prawdopodobnie zagramy kolejne spotkanie, do zobaczenia na boisku Pod brzozami tuptup.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boxy nr 1 i 2 na długo zapadną w naszej pamięci. Pole bajka, ludzie bajka, pogoda bajka, a na śniadanie kiełbasa i jajka!!!!!! Powstała tu nam wszystkim bliska, Unia Śląsko-Kaliska!!!!! "Wódki nie pijemy",świetnie sie bawimy i na bank w przyszłości Pod Brzozy wrócimy!!!

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wczoraj wróciliśmy do domu, po rekordowo długiej podróży z przygodami (ok. 300 km z objazdem - 8.5 godz.) :(. Najpierw korek do Koszalina zolta.gif, później korek do Babolic zolta.gif, następnie w Szczecinku na rondzie głupia k........ (sorry, nie da się inaczej) srebrnym Golfem 4 (PCH ....) z lewego pasa (ja jechałem prawym do drugiego zjazdu) prosto przede mną zjechała pierwszym zjazdem i musiałem ostro hamować (hamulce w cepce OK)czerwona.gif. Gdyby nie to że troszkę jeżdżę zawodowo ciężarówką i patrzę na drogę w miarę szeroko była by niezła kolizjasciana.gif. Ale to nie koniec. Następnie przed Obornikami wjechaliśmy w potężną burzę, gdzie musiałem się zatrzymać na poboczu na awaryjnych (jak kilku innych) bo nie było już nic widać, a wiatr był tak duży że zastanawiałem się gdzie nas zaraz porwie z przyczepką. Po wszystkim jazda slalomem pomiędzy gałęziami i powyrywanymi drzewamiicon_eek.gif. I niestety gdzieś powalone drzewo zablokowało całkowicie drogę i musiałem pojechać objazdem (Ryczywół - Ludomy - Oborniki). Od Obornik było już spoko. Na koniec dodam że z przyczepką nie przekraczam 70km/h, więc przepraszam tych co ciągną sharanami i tym podobnymi wanami swoje 350 i się dziwnie na mnie patrząrant.gif, ale ja swojej 510 dieselem 90KM szybciej nie będę ciągnął. I to nie dlatego że nie mogę tylko dlatego że tak chcę :).

 

 

Generalnie nasze dwutygodniowe wakacje w Ustroniu Morskim "Pod Brzozami" bardzo udane. Kemping polecam wszystkim, obsługa bardzo miła, warunki bardzo dobre (toalety ok.gif, prysznice ok.gif, dostęp do ciepłej wody ok.gif). Ogólnie duży plus waytogo.gif, oby tak dalej.

 

Pozdrawiam całą ekipę brzóz i wszystkich wczasowiczów.

 

182290e1efa1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.