Skocz do zawartości

Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie


grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki ja pod brzoza mi spędzam już kolejne wakacje i naprawdę polecam to pole. A jak to bywa u nas nad polskim morzem pogoda jest w kratkę i normalne jest to ze jak świeci słońce to robi się ciasnej... dlatego polecam rezerwacje box - ów. A prawda tez jest taka ze jak ktoś jest na wakacjach to żako kładzie się spać o 23 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

widać kolego Raczyk nie masz malego dziecka i nie,znasz realiów o której takie dzieci chodza spac i jak ciezko jest je uspac jeśli zostanie obudzone halasem w środku nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA INFORMACJA :)

17 lipca Pod Brzozami ruszyło "Brzozowe Kino Letnie". Codziennie, o godz 20:00 w Chiltonie, wszystkie brzozowe dzieciaki oglądają filmy animowane. Jest duży telewizor, porządne nagłośnienie i miejsca siedzące. Co za tym idzie - codziennie, od godz 20:00, brzozowi rodzice mają ok. 1,5 godz dla siebie :)

Serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy Pod Brzózkami od 14 lipca i jutro wyjeżdżamy z łezką w oku. Jest tu naprawdę wspaniale, kemping zmienia się z roku na rok coraz bardziej na +. Wprowadzane są kolejne udogodnienia dla przebywających tu karawaningowców. A to, że zjawi się ktoś, kto zakłóca ciszę nocną to nie jest wina załogi Brzózek, a raczej kultury pojawiających się tu ludzi.... a na to ekipa to nie ma już wpływu  :hmm: . A jak komuś się nie podoba, to niech jedzie sobie do ciepłych krajów do hotelu *****. Nasza przebywająca tu trójka daje Brzózkom  5***** bez zastanowienia. Polecamy i będziemy polecać kemping Pod Brzozami wszystkim komu tylko się da! Jeszcze śpimy tu ostatnią noc, a już myślimy o pobycie TU POD BRZOZAMI w przyszłym roku!  

 

:przytul: dla całej ZAŁOGI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka fotek "Brzózek" oraz Ustronia Morskiego z innej perspektywy (220-250 m.n.p.m.). Piątkowe loty tylko w sąsiedztwie campingu gdyż nie mam OC na model  :nono: . Fotek jest więcej.....

Kto znalazł siebie?

post-14742-0-80537200-1406361945_thumb.jpg

post-14742-0-20876400-1406361973_thumb.jpg

post-14742-0-39865400-1406362026_thumb.jpg

Edytowane przez automaciek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka fotek "Brzózek" oraz Ustronia Morskiego z innej perspektywy (220-250 m.n.p.m.). Piątkowe loty tylko w sąsiedztwie campingu gdyż nie mam OC na model  :nono: . Fotek jest więcej.....

Kto znalazł siebie?

super widoczki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zastanawiam się, czy poruszyć ten temat i wiem, że nie mogę udawać, że nic się nie stało. Jeśli uznacie, że to również "pierdolamencje" - zrozumiem, chociaż uważam, że sprawa jest poważna. Tyle piszecie o koleżeństwie, współpracy, wspólnocie wręcz - niestety jeden z Was zachował się u nas jak ostatnia menda. Wiemy kto, naprawdę.  I informujemy: drogi kolego, na naszym polu nie masz czego szukać. Nie wracaj, nie chcemy Cię już u nas widzieć. Zaklejenie komuś (w akcie kary? zemsty?) zamka od przyczepy klejem super glue to już nawet nie jest złośliwość, to zwykłe ku***stwo. Nie mówiąc o tym, że przepięknie pokazałeś swój poziom umysłowy i kulturę, o której tak głośno mówiłeś.

Nie pozdrawiam. Współczuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka fotek "Brzózek" oraz Ustronia Morskiego z innej perspektywy (220-250 m.n.p.m.). Piątkowe loty tylko w sąsiedztwie campingu gdyż nie mam OC na model :nono: . Fotek jest więcej.....

Kto znalazł siebie?

Brzózki nie sąsiadują z morzem ?

Od wczoraj zastanawiam się, czy poruszyć ten temat i wiem, że nie mogę udawać, że nic się nie stało. Jeśli uznacie, że to również "pierdolamencje" - zrozumiem, chociaż uważam, że sprawa jest poważna. Tyle piszecie o koleżeństwie, współpracy, wspólnocie wręcz - niestety jeden z Was zachował się u nas jak ostatnia menda. Wiemy kto, naprawdę. I informujemy: drogi kolego, na naszym polu nie masz czego szukać. Nie wracaj, nie chcemy Cię już u nas widzieć. Zaklejenie komuś (w akcie kary? zemsty?) zamka od przyczepy klejem super glue to już nawet nie jest złośliwość, to zwykłe ku***stwo. Nie mówiąc o tym, że przepięknie pokazałeś swój poziom umysłowy i kulturę, o której tak głośno mówiłeś.

Nie pozdrawiam. Współczuję.

Dziwne to, wydawało mi się, że ludzie wybierając taki sposób spędzania czasu mają przyjazne usposobienie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie "Brzózki" .

W kilku postach w zeszłym roku oraz obecnym wyrażałem wobec Was kilka krytycznych uwag , które wiem , że choć odbieraliście je z pewnego rodzaju złością to jednak braliście je sobie do serca .

Na łamach forum (zdaje się w zeszłym roku) otrzymałem od załogi "Brzózek" informacje o prowadzonych pracach zmierzających do poprawy pewnych niedogodności będących na kempingu . Chwała Wam za to .

Uważam , że krytyczne uwagi czy też spostrzeżenia mogą wpłynąć pozytywnie na działanie kempingu . Taki też był zamiar i tak też w zeszłym roku te uwagi zostały odebrane . Bardzo pozytywny głos od Was w tej sprawie .

Liczę na to , że również tym razem sugestie , z którymi nie do końca się zgadzacie , w pewnym momencie "przetrawicie" i wynik ich ostatecznie wyjdzie na plus dla Was , załogi "Brzózek" i dla nas , karawaningowców . Gra toczy się do jednej , karawaningowej bramki i służyć ma tylko i wyłącznie poprawie warunków wypoczynku oraz organizacji pracy "Brzozowej" załodze .

 

Czytając post dotyczący klejenia zamka w przyczepie chciałbym wyrazić swoje głębokie ubolewanie nad tym faktem .

Takie rzeczy nie powinny się zdarzać . Szczerze współczuję Waszej "Brzózkowej" załodze bo to właśnie u Was miała miejsce ta kompromitująca  sytuacja . Całkowicie rozumiem Wasze zażenowanie i chcę abyście wiedzieli co myślę .

Ja , autor ( w jednym z postów) słowa pierdolamencje , uważam , że bardzo dobrze , że poruszyliście ten temat i pierdolamencje to nie są . W tym przypadku przyłączam się do krytyki na tą właśnie sytuację .

 

Pozdrawiam .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.