Skocz do zawartości

Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie


grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę aby poniższe linki posłużyły jako wzorzec do tegoż działu i wątku: PODRÓŻE - Polska Północna - Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie .

Wydaje mi się , że właśnie taki charakter ma mieć ten dział .

 

http://forum.karawaning.pl/topic/11874-dolny-%C5%9Bl%C4%85sk-znany-i-mniej-znany-relacja-z-podr%C3%B3%C5%BCy/

http://forum.karawaning.pl/topic/13990-bieszczady-i-szlak-ikon-z-kampingu/

 

Szczegóły i konkrety to raczej tu - http://forum.karawaning.pl/topic/9304-ustronie-morskie-kemping-pod-brzozami/

Krótkie i rzeczowe informacje zawarte na jednej stronie . Tak to moim zdaniem powinno wyglądać . Czyż nie jest bardziej przejrzyście ?

Od informacji bardziej szczegółowych , zapisów to już raczej telefon wystarczy .

 

Pozdrawiam "Brzózki" i może do ... zobaczenia ??? 

jestem jak najbardziej za i serdecznie zapraszam. zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koleżanki i koledzy, gdzie w Ustroniu zjem najlepsza pizzę najlepiej na wynos.

na cienkim cieście - Muszelka, Chrobrego w prawą stronę.

na grubym cieście - taka knajpa koło fryzjera, za Relaxem, Chrobrego w stronę lewą.

podobno całkiem niezła jest też w Czarnej Perle, ale tam nie jadłam, za to Goście chwalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zastanawiam się, czy poruszyć ten temat i wiem, że nie mogę udawać, że nic się nie stało. Jeśli uznacie, że to również "pierdolamencje" - zrozumiem, chociaż uważam, że sprawa jest poważna. Tyle piszecie o koleżeństwie, współpracy, wspólnocie wręcz - niestety jeden z Was zachował się u nas jak ostatnia menda. Wiemy kto, naprawdę.  I informujemy: drogi kolego, na naszym polu nie masz czego szukać. Nie wracaj, nie chcemy Cię już u nas widzieć. Zaklejenie komuś (w akcie kary? zemsty?) zamka od przyczepy klejem super glue to już nawet nie jest złośliwość, to zwykłe ku***stwo. Nie mówiąc o tym, że przepięknie pokazałeś swój poziom umysłowy i kulturę, o której tak głośno mówiłeś.

Nie pozdrawiam. Współczuję. 

Czytam,czytam i nie wierze że to czytam. Powiem tylko jedno,szkoda że ten kolo nie nawalił tego kleju do zamka komuś z nas...  Pozdrawiam Brzozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nigdy nie byłem "Pod Brzozami", ale do Ustronia jeździłem co rok przez ostatnie 12 lat. Od "Brzózek" do najbliższego zejścia na plażę jest jest jakieś 300 m - zejście na plażę po stromych schodach. Jeśli ktoś jedzie z małymi dziećmi i lubi sporty ekstremalne takie jak np. noszenie wózka po schodach to będzie zadowolony.

Najbliższe łagodne zejścia to przy porcie oraz przy amfiteatrze (do obydwu ok. 800 m).

 

Ja osobiście bardzo lubię Ustronie, ale w końcu nadszedł czas na zmiany :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kronikarskiego obowiązku i bez "pierdolamencji" tym razem. Właśnie wróciłem z "Brzózek" po ponad 3 tyg. pobytu, więc mogę się pokusić o kilka "za i przeciw" dla potomnych .

Zacznę od "za"

-faktycznie miła atmosfera - nawet w natłoku gości czuliśmy się jak u siebie.

-pomocni pracownicy

-Marta, na którą można liczyć w każdej sytuacji i którą jeśli nawet obudzić z byle powodu jest ok!

-Teren urozmaicony dla każdego do wyboru.

-strumyk który przestał przeszkadzać.

-wypożyczalnia sprzętu typu rowery i plażowe fanty za free - super sprawa. Rowery te widać w całym Ustroniu.

-kino letnie dla młodych- bomba

-o siatkówce nie wspomnę :]

"przeciw":

- chroniczny brak ciepłej wody przy kpl. gości- do poprawki

-za mało zlewozmywaków z ciepłą wodą (zmywanie zimną jakoś mi nie idzie) - do poprawki

Pozdrawiam załogę i do zobaczenia za rok :yay:

Edytowane przez automaciek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziliśmy "Pod Brzozami" prawie dwa tygodnie. Kemping i załoga super, aczkolwiek potwierdzam to co napisał kol. automaciek - nastepnym razem poproszę więcej ciepłej wody wszędzie i więcej zlewozmywaków. Poza tym super-extra.

Pozdrawiamy załogę i do zobaczenia. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam spędziliśmy tydzień w sierpniu i mogę potwierdzić że jest spokój ,pięć minut luzikiem nad morze ,super mecz siatkówki :skromny: ,kino o dwudziestej dla milusińskich i wiele innych dobrych rzeczy które napisali poprzednicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.