Skocz do zawartości

W tych wyborach głosowałem na... ANKIETA


Tomii

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. W tych wyborach glosowalem na

    • Nie glosowalem
      6
    • Andrzeja Olechowskiego
      0
    • Kornela Morawieckiego
      1
    • Boguslawa Zietka
      0
    • Marka Jurek
      1
    • Andrzeja Leppera
      0
    • Waldemara Pawlaka
      0
    • Janusza Korwin-Mikke
      7
    • Grzegorza Napieralskiego
      16
    • Jaroslawa Kaczynskiego
      8
    • Bronislawa Komorowskiego
      49


Rekomendowane odpowiedzi

Głosując na kandydata na prezydenta, przynajmniej mam satysfakcję. że głosuję na konkretną osobę.

Bo w wyborach parlamentarnych to już tylko na listy... a nie na konkretne osoby... i tak sobie głosuję bardzo poirytowany, że na nic nie mam wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dyskusja ciekawa i spokojna jest na razie co i dobrze, ale tak samo jak Karlik o jednej partii, to mozna powiedziec i o tej drugiej, ze jak nic nie zmieni to tez za 4 lata jej nie bedzie.

 

Niestety najgorsze jest to, ze nikt z nich NIC nie robi i dlatego dla mnie cale te wybory to taka zabawa, takie igrzyska, podkrecane przez media.

 

Fajnie sie gada, mozna sie troche poklocic, pospierac i i tak z tego guzik jest, co ciekawie i prawdziwie ujal Patriks.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowało by żeby były dwa obozy,równowaga sił a nie władza w jednej partii. Ale jak ma sie dostac jakiś buszmen na prezydenta to zeczywiście z dwojga złego kit lepszy. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ci co nie głosowali, to mogli chociaż podejść do urny i oddać głos na Ziętka albo Morawieckiego...

 

Mieliby wyżej wymienieni kandydaci większą satysfakcję ze zmarnowanej kasy :ok:

 

O Korwinie nie piszę, bo wiadomo... on zna swoją wartość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak samo jak Karlik o jednej partii, to mozna powiedziec i o tej drugiej, ze jak nic nie zmieni to tez za 4 lata jej nie bedzie.

 

Pasowało by żeby były dwa obozy,równowaga sił a nie władza w jednej partii.

 

Obaj macie rację , PO to prawica , PIS prawica

 

Rządów PIS-u już popróbowaliśmy , fajnie było ? Już zapomnieliście Ziobro , Leppera , Giertycha ? Jaki nasz polski naród ma krótką pamięć ......

 

Zostaje tylko PO jako partia prawicowa i SLD - lewicowa kontra

 

Szkoda , że zginął Szmajdziński - byłby najlepszym kandydatem na Prezydenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, ze dwie prawicowe partie i NIC to absurd.

 

Ale tez dziwie sie lewicy, ze przy takich problemach spolecznych jakie sa w Polsce nie potrafia podac normalnego lewicowego programu - oni by chcieli sie nazywac lewica a w duchu byc liberalami, bo to modnie i wygodnie.

No to tak sie nie da...

 

Ciekawy jest rozklad glosow za lewica, szczegolnie wsrod mlodego elektoratu - czyzby wreszcie branie kredytow mieszkaniowych na 40 lat i napychanie kasy bankom, developerom, bycie niewolnikiem w korporacjach znalazlo swoj sprzeciw?

 

To ciekawe...

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jest rozklad glosow za lewica, szczegolnie wsrod mlodego elektoratu - czyzby wreszcie branie kredytow mieszkaniowych na 40 lat i napychanie kasy bankom, developerom, bycie niewolnikiem w korporacjach znalazlo swoj sprzeciw?

 

jacek a znasz inną drogę do własnego domu lub mieszkania ?

 

Jak zaoszczędzić te 300000 ? A jeśli dwoje młodych ludzi ma dobrą pracę to jeden robi na życie a drugi na kredyt i spłacą go szybciej niż przez 40 lat .

 

Coś Ty mi jacku tak wyglądasz , jakbyś za komuną tęsknił , a za zachodnią granicę chętnie spoglądał ... jak się mylę to przepraszam , nie gniewaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewica nie podaje programu ponieważ jest w rozdrobnieniu tak jak kiedyś prawica, z której lepiono później AWS.

 

Może teraz, jak Napieralski osiągnął procentowy sukces w wyborach, to teraz będzie się to powoli zmieniać i dojdą do wspólnego języka... kończąc z przepychankami personalnymi...

 

Zresztą w PO też już się doły przepychają...

 

A młodzież głosowała w ten sposób, okazując dezaprobatę dla zawsze jest super PO... bo z moich spostrzeżeń, o kasie, karierach i korporacjach dalej myślą...

 

Szmajdziński był dobrym kandydatem ale chyba nie dałby rady Kaczyńskiemu i Komorowskiemu. No i lewicy raczej by swoją osobą nie scalał. Co ciekawe, wyciszył się sam/wyciszono ciekawego i niegłupiego Kalisza, przeciwnika Napieralskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkalem czas jakis za granica, niestety wrocilem, sam nie wiem po co, to bylo wtedy jak nowa Polska nastala, debil co?

No myslalem, ze bedzie normalnie, no moze nie od razu ale zeby to trwalo tyle czasu... :ok:

Swojemu dziecku raczej tez polecam wyjazd co jest raczej przykre..

Z socjalizmem raczej walczylem i nie stalem tam gdzie stalo ZOMO.

Jednak nie podpisze sie juz pod zdaniem, ze w PRL-u wszystko bylo zle, malo tego z wiekiem jakby ten stan sie u mnie poglebia patrzac na to wszystko...Dopiero to jest dla mnie dramatyczne..

Patrzac na zachod - nie mozna tego porownywac, bo nie bylo takiej sytuacji, ze ktos przychodzi i kupuje caly kraj, czy grupe krajow zachodnich tak jak to bylo z naszymi krajami..

Recepta na kredyt na 40 lat - zarobki porownywalne do reszty Europy.

 

Zatem nie dziw sie, ze TE wybory traktuje jak zabawe.

Nie prowokuj mnie tez Karliku do zbednych wymian zdan, po co?

To nie to forum.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie podpisze sie pod zdaniem, ze w PRL-u wszystko bylo zle

 

Ja też się nie podpiszę , nawet ciekawie było , ale komunizmu z kapitalizmem ni jak nie połączysz ...

 

Recepta na kredyt na 40 lat - zarobki porownywalne do reszty Europy.

 

Tak , ale co my jako państwo produkujemy ? Samochody - nie , statki - nie , podobno Polska na węglu stoi , ale co z tego gdy każdy emeryt z kopalni dostaje co roku deputat węglowy , cenę węgla podbija pośrednik i wychodzi na to , że na składzie tona kosztuje 600 zł. a kopalnia przynosi straty ...

 

Jeszcze tylko nadzieja w tym gazie łupkowym , ale czy to wypali ?

 

Nie prowokuj mnie tez Karliku do zbednych wymian zdan, po co?

 

A ja myślałem , że pogadamy , ale jeśli tak ,jeśli to prowokacja, to dobranoc bo muszę niestety jutro do pracy iść i budzik nastawiony na 05,45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc, o deputatach mam zle zdanie, ale po smietnikach ludzie nie chodzili...

Co do stoczni i innych fabryk to normalne, zabraklo wlasciciela, ktos kupil i zamknal, po co konkurencja ma byc - brak odpowiednich regulacji prawnych, nieodpowiednie wyceny itd..

To normalne w zamieszaniu, ale bedac w Rumunii w zeszlym roku mi zaimponowali - maja Dacie i sie nia naprawde ciesza - a my co? Jednak mozna - mozna.

 

J.

 

Przyszlo mi ostatnio wyliczenie hipotetycznej emerytury, to moze dlatego nie wieje optymizmem... :)

Szczegolnie jak wejdziemy na euro po 4 zeta... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.