Skocz do zawartości

W tych wyborach głosowałem na... ANKIETA


Tomii

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. W tych wyborach glosowalem na

    • Nie glosowalem
      6
    • Andrzeja Olechowskiego
      0
    • Kornela Morawieckiego
      1
    • Boguslawa Zietka
      0
    • Marka Jurek
      1
    • Andrzeja Leppera
      0
    • Waldemara Pawlaka
      0
    • Janusza Korwin-Mikke
      7
    • Grzegorza Napieralskiego
      16
    • Jaroslawa Kaczynskiego
      8
    • Bronislawa Komorowskiego
      49


Rekomendowane odpowiedzi

Ta wydana na wybory i to szybko wydana ze wzgledu na tragiczne okolicznosci najlepsza.

A ta pozniej to juz zalezy kto zostanie krolem, mozna ciekawe scenariusze wymyslec...

 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ta pozniej to juz zalezy kto zostanie krolem

 

Jeden przybył na Wawelu może starczy ..... :ok: ... w tej stawce nie ma "godnych" .... jak zwykle mamy do wyboru mniejsze zło ..... z dwojga złego jak dla mnie wybór jest oczywisty ..... bo jak popatrzeć na zarówno na Prawo jak i Sprawiedliwość oraz metody ich wprowadzania w życie za rządów drobiu to nie jest to ani moje prawo ani żadna sprawiedliwość i nie chcę tego więcej oglądać bo wstyd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie chodzi o ogladanie i wstyd na takim stanowisku, bo wstyd to jest mi jak rozmawiam z kolegami z zagranicy i sie pytam o stawke minimalna, PKB na mieszkanca,

rozwarstwienie dochodow itd...

Tak, ze generalnie nie chodzi chyba o mniejsze zlo, to jest takie raczej zasciankowe wybieranie.

Chodzi o to dlaczego ja kupuje przyczepe za 2 tys euro a moj kolezka z Niemiec za 20 tys euro i on nie musi brac na to kredytu...

 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to zabawa jest na forum

 

Jakoś tej zabawy nie widzę , widzę natomiast ankiete z poparciem na tę chwilę dla Kaczyńskiego na poziomie 5%

 

I nie wiem , czy śmiać się , czy płakać .... pisiory głosują na swojego kandydata i wstydzą się tego

 

To jak się wstydzicie to po jaką cholerę idziecie na wybory ? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja toczy się przy niewłasciwych wyborach- sam prezydent nie zdziała cudu gospodarczego ani jakiegokolwiek innego, bo, spójrzmy prawdzie w oczy, z istotnych przywilejów politycznych ma on tylko prawo weta i inicjatywę ustawodawczą, o powoływaniu osób na różne stanowsika nie mówię, bo to raczej nie zmienia znacząco obrazu polityki kraju. I właściwie pozostaje pytanie- czy chcemy, zeby prezydent i rząd byli z jednego obozu politycznego (wówczas przynajmniej prezydent nie staje na drodze konkretnych ustaw) czy żeby wywodzili się z opozycyjnych partii- wtedy mamy większe zamieszanie, ale też, byc może, kontrolę kraju. Osobiście wolę pierwszą wersję, według mnie prezydent ma za małą władzę, żeby drastycznie zmienić kierunek polityki państwa.

Oczywiscie można powiedzieć, ze moje zdanie to duża generalizacja, ale takie są polskie realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawde nie wiem na kogo glosowal Karol moja kartka, ale na pewno ZADNEGO wyborcy innej niz moja partii ( nawet jakbym mial takowa ) nie nazywalbym lekcewazaco albo obrazliwie.

 

Zastanow sie - jezeli glosy rozkladaja sie w realu po polowie to chyba jest cos na rzeczy...

A u nas moze sie bali, ze bedziesz ich przezywal... :ok:

 

J.

Znaczy sie to bylo ad vocem do Karlika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to zabawa jest na forum - taka sama jak te wybory w realu - poznales jakies programy?

 

... parę poznałem TVP1, 2 TVN,HBO....... a jeśli chodzi o programy "naprawy i wszelakiej poprawy" naszego kochanego kraju to analizowanie ich i powoływanie się na nie w przedwyborczych "występach" to zwykły populizm działający na zasadzie "jeszcze nikt wam tyle nie dał ile my wam naobiecujemy ... " już mieliśmy w Polsce Japonię i Irlandię .... mieliśmy też Kubę..... A ja chciałbym żeby to Polska była i tyle a traktowanie wyborów jak "zabawy" może i jest sposobem na życie tylko nie ma co potem narzekać czemu nas stać na to a Niemca na tamto .... :ok: inna mentalność inne rządzenie i inne społeczeństwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ja tez juz wiele programow widzialem, ale oczekiwalbym, ze jezeli jakas partia, dla przykladu partia majaca wladze, z wlasnego grona wybiera prezydenta, to robiac wszystko aby ten kandydat wygral powie tak:

 

Ludzie - jak wygra nasz kandydat, to juz nie ma zadnej wymowki - w ciagu 3 miesiecy zmieniamy to, tamto, owamto, itd. - jednym slowem pokazujemy caly szereg ustaw ktore

CZEKAJA na podpis naszego kandydata.

 

Bylo tak ?

 

Nie bylo, albo nie zauwazylem...

Dlatego dla mnie to zabawa..

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek dokąd na scenie politycznej będzie istniał PIS , dotąd Polska będzie podzielona .

 

Widziałeś mapę poparcia ? Ściana wschodnia za Kaczyńskim , ściana zachodnia za Komorowskim

 

Jeśli Kaczyński wygra te wybory , to też będzie mi na rękę , gdyż wtedy szybciej PIS zniknie ze sceny politycznej , tylko te kilka lat musimy się pomęczyć z wetami i przepychankami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.