Skocz do zawartości

Zakup Niewiadówki


Andriu

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki mozna zobaczyć tutaj, http://www.forum-fanklub-niewiadowek.yoyo.pl/viewtopic.php?f=8&t=234&st=0&sk=t&sd=a&start=15 ,jeszcze w takim stanie w jakim została kupiona. Jest trochę roboty ale nie będę już w tym roku wymieniał tapicerki, tylko ją podkleję i wyczyszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i mnie czort podkusił i mam drugą przyczepę:"Niewiadów N-126 B rok produkcji 1980, data pierwszej rejestracji 07.07.1986. Bezwypadkowa,bezprzeglądowa, ubezpieczona do 31.12.2008r.(PZU). Instalacja 12V/220V, kuchnia, zlew,szafa, 2 łóżka(2+1). Okna uchylne, przednie lekko pęknięte ale uszczelnione. Przedsionek + wiata z daszkiem bez ścian. Gratis drugie koło zapasowe."

Okna boczne całe.Okno czołowe jak facet pisał pęknięte-poklejone,natomiast tylne równiez popękane od góry,ale wydaje mi się,że jest szczelne.Szyberdach otwiera suię bez problemu.Cała skorupa łącznie z drzwiami i szyberdachem nie popękana.

Tylko niech ktoś mi powie po co ja ją kupiłem.tak czytałem o tych Niewidówkach ,że coś mi strzeliło do głowy i wylicytowałem,ale co z nią teraz robić jak już przywiozłem nie mam najmniejszego pojęcia.Dobrze sie holuje nawet przy 130 szła równo nie było problemów.W sumie nie odczuwałem ,że mam coś na haku.Jak by komuś była bardziej potrzebna jeszcze przed zlotem śmiało na priw dogadamy sie po ludzku.Bo po co mi dwie przyczepy,a wylicytowałem to kupiłem,głupio było sie wycofać.Oddam ze wszystkim jak kupiłem,no może koła sobie wszystkie zabiorę :ok:

350724307zt8.jpg

 

3507243074fs2.jpg

 

3507243075pt6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tygrys zaszalałeś :ok: I z którą na zlot wyruszysz? :ok: :ok:

 

od biedy to i może by sie udało obie zabrac :ok::ok:

 

Jeszcze do końca nie jestem pewien wyjazdu(Syn wraca dopiero 30 wieczorem z Białowieży)i chyba już w niedzielę musi wyjeżdżać o 14 z powrotem,także do końca nie wiem jak to będzie dla tego nie wpisywałem sie na listę "obecności".Jednak Avento,Niewiadówkę trzeba trochę dopieścić i jak nie znajdzie się chętny to tak jak ktoś pisał będzie na krótkie wyjazdy ,a Avenciak jednak inna przestrzeń inna wygoda na dłuższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :przyczepa: tez planuje zakup przyczepki i mam pytanie-czy starcza tam miejsca dla wzrostu 185cm?Zwłaszcza chodzi mi o spanie.

Zwykle jezdziłem pod namiot 2+1 i wszelkie niewygody sa mi znane ale spanko wygodne to podstawa :hop1:

Mam na oku N-126N 91r, za 3 tys -na co zwrócic szczegulna uwage jak bede ja ogladał?

 

 

 

 

 

 

 

 

zwykle jezdzilismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety będziesz miał problem gdyż Ja mając 1.78 cm. musiałem spać z lekko podkurczonymi nogami i dlatego nową niewiadówkę zamieniłem na starą zachodnią gdzie spanie ma około 2.00 cm. długości i nareszcie mogę spać wygodnie, a dodatkowy problem to wysokość gdyż tylko przy podniesionym dachu mogłem stać wyprostowany ( duży wywietrznik ). Wróć na pierwszą stronę tego tematu i w ostatniej pozycji opisałem o polskich przyczepach, których miałem trzy dopóki nie pokazały się w Polsce zachodnie i natychmiast wymieniłem. :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te łożko o którym piszesz łączy się z tym w poprzek, jest jedno osobowe razem tworzą długość 2.6 m. ale spanie stwarza problem gdyż nogami można się potracać jak śpią 2 osoby na dużym i 1 na malym, kształt tego spania jest w ksztalcie litery L patrzac w kierunku jazdy z gory. :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadła :hop1:.Zakupiona N-126N 89r. I rej.93 od pierwszego własciciela w niezłym stanie z przedsionkiem za jedyne 2.6tys PLN !!!!.

W jednym miejscu tapicerka do podklejenia i opony do wymiany.Wyrko ma 195cm. :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.