Skocz do zawartości

Zakup Niewiadówki


Andriu

Rekomendowane odpowiedzi

Okazało się ze jest bez hamulca najazdowego, więc odpuściłam.

 

Za to zastanawiam się nad tymi dwoma

 

126N z Kalisza

i

126E z woj. kujawsko-pomorskiego

Nie wiem jak ona wygląda w srodku, ale jest napisane, że tapicerka odklejona ze ścian.

 

Ale na zdjęciach tej z Kalisza tez tapicerka nie wygląda za dobrze :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

droga kolezanko proponuję sie jednak rozglądac za N126n ( potocznie enką) jest wieksza , wygodniejsza i najlepiej z końca lat 90-tych...lepsze wykończenie wnatrza...juz o najeżdzie nie wspomne... :niewiem:

 

jak cos znajde dam cynk... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wybieraliśmy pomiędzy e i n aż w komisie stały jedna obok drugiej i wtedy zapadła decyzja n .Bo lepiej wyglądała zewnątrz , a w środku dużo więcej miejsca . Jest super . Podstawa to hamulec najazdowy i namiot , który robi dodatkowe 1,5 przyczepy . W przyczepie to głównie śpimy , a całe życie odbywa się w namiocie . :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wybieraliśmy pomiędzy e i n aż w komisie stały jedna obok drugiej i wtedy zapadła decyzja n .Bo lepiej wyglądała zewnątrz , a w środku dużo więcej miejsca . Jest super . Podstawa to hamulec najazdowy i namiot , który robi dodatkowe 1,5 przyczepy . W przyczepie to głównie śpimy , a całe życie odbywa się w namiocie . :niewiem:

 

no i tu kolega ma racje w 100% :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu http://moto.allegro.pl/item325994817_przyczepa_niewiadow_n126n_polecam_.html aukcja w której sprzedający pisze że ma zawieszenie wzmocnione resorami piórowymi, pytanie do znawców, czy można dodać resory i co to daje, czy to fabryczne rozwiazanie? To już druga N z resorami piórowymi jaką spotykam. zawsze sądziłem ze N były tylko na wahaczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANDRIU jeżeli oprócz resorów są także drążki skrętne (fabryczne) to moim zdaniem trochę zadużo na raz.Same drążki są sztywne i przyczepa skacze na dziurach a dodanie resorów spowoduje że zawieszenie będzie za sztywne i wstrząsy będą przechodzić na budę,będzie pękała :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz, zaraz, wyprowadźcie mnie z błędu, tzn. że oryginalnie N-ka nie była na wahaczach, tylko na sztywno? :]:niewiem:

 

Ps. ja nie uczestniczę w tej aukcji, nie widziałem tej budki na "zywo" zastanowił mnie tylko opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były na wachaczach ale to zasada drążka skrętnego ale one są tak twarde że jak wpadniesz w większą dziurę i dość szybko jedziesz to ona wrecz fruwa za twoim samochodem i jak jeszcze ktoś dołączył resory to tym bardziej usztywnił chyba że tylko jest na resorach ale to już inna spraw ,wtedy jest miękka i łagodnie wybiera dziury pod warunkiem że są również zamontowane amortyzatory i jest SUPER. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do wszystkich . Jeśli ją zobaczycie zróbcie zdjęcia podwozia , szczegulnie tym resorom . :niewiem:

Tu masz http://www.fanklub-niewiadowek.yoyo.pl/technika/zrob_to_sam.html po zawieszenie to przeróbka własna N 126n (nie moja ,moje fotki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.