Skocz do zawartości

Zakup Niewiadówki


Andriu

Rekomendowane odpowiedzi

za niewiele więcej 3,5-4tys można znaleźć wersję holenderską z porządną lodówką(230,12,gaz), w zeszłym roku była jedna ze stabilizatorem(tą najtańszą wersja ale zawsze).Trzeba pamiętać że komisy mają często swoje strony i nie szaleją tak z cenami jak na allegro.

 

W zeszłym roku o tej porze był o wiele wiekszy wybór tych przyczepek, holenderską wersję sam bym bardzo chetnie kupił, ale za 3,5 - 4tys jeszcze takiej nie widziałem, jest jedna z '96r za 4900 + rejestracja http://moto.gratka.pl/tresc/przyczepa-naczepa-kempingowe-1-osiowe-n-126n-7421559.html?w=d58fd6a714d838e2&s=1 , fajna ale 2 osobowa, takiej nie potrzebuję, jest nas 3 osoby a do tego kibla i tak się nie zmieszczę, w zeszłym roku oglądałem taką samą tylko trochę starsza w TaniKemping w Mielnie za 4,5tys. zresztą rocznik to dla mnie sprawa drugorzędna, ma być sucha , mieć namiot w dobrym stanie i nie przekroczyć kwoty 4tysi, a nad wnętrzem można samemu popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kolego nie wiem jak u ciebie jest z firmami sprzedającymi przyczepy w moim rejonie wszedłem na stronę WWW. GRATKA i w dziale komisy jest firma sprzedająca przyczepy. Dokładnego adresu nie pamiętam jedynie nazwę miejscowości i tam ludzie wiedzą gdzie, jest to :WILAMÓW koło SZADKU jadąc od Oleśnicy ( tej w okolicy Wrocławia ) w Zduńskiej Woli trzeba skręcić na Szadek a w Szadku na Lutomiersk po około 3 km. na zakrecie trzeba skręcić w prawo i po dojechaniu do miejscowości pytaj, mam nadzieję że to Cię zadowoli jeżeli tak to daj znać postem. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, ale dopiero co sprzedałem właśnie starszą zachodnia. z Niewiadówką nie miałem jeszcze do czynienia ale myślę ze na moje potrzeby wystarczy, i tak ma słuzyc tylko do spania, do posiłków i biesiadowania jest przedsionek no i skoro jest tak popularna w holandii to najwidoczniej nie jest taka zła. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
holenderską wersję sam bym bardzo chetnie kupił, ale za 3,5 - 4tys jeszcze takiej nie widziałem

http://www.allegro.pl/item310076599_predom_niewiadow_n126.html

jak pisałem ma lodówkę i stabilizator, przedsaionek i za 4 tys na kup teraz moze za 3,5 by się udało.Jeszcze jakiś bagażnik rowerowy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, fajna, niestety gościu na razie nie chce nic opuścić z ceny. W sobotę jadę oglądać ten sam rocznik tylko krajową i trochę tańszą, tez z lodówką ale chyba polarowska..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie próbował oszczędzać na lodówce, mam polara i do zamrażalnika tylko luxus na wcisk wchodzi i to jak nie ma szronu, po prostu zamrazalnik maleńki i ogólnie lipniejsza jest. A stabilizatorka to też głupi nie wymyślił. Jak byś przypakiem chciał osobiście oględziny robić, targować mogę służyć pomocą bo mam do świebodzic 8 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli do niedzieli nie zostanie sprzedana to możemy się umówić, jeśli potrafisz sie dobrze targować to chętnie skorZystał bym z pomocy :lol: , chyba że ta co w sobotę mam oglądać będzie do sprzedania za dobrą cene. Nie jestem niestety dobrym handlowcem a i w tygodniu cholerka nie mam jak sie wyrwać, tylko weekendy. A może oblukał byś ją w jakiejś wol;nej chwili :-] , bo faktycznie z Wałbrzycha masz rzut beretem, ona stoi na Strzegomskiej 30 na terenie jakiejś firmy :bukiet: . Najbardziej to mnie tam interesuje przedsionek bo jest napewno lepszy jakościow niż nasze "szmatki", jesli chodzi o lodówkę to w poprzedniej przyczepie miałem electroluxa z '90 któregoś roku i tez zbierał się szron a zanim zaczeła chłodzić mijały wieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wyciągam temat.

 

Przejrzałam trochę ogłoszeń i mało tego w Warszawie i okolicach.

Może widzieliscie gdzieś w komisach 126N i 126E - znam te modele, ale chciałam pokazać mojemu Połówkowi, żeby zobaczył na własne oczy, o czym mu tak ciągle opowiadam :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągam temat.

 

Przejrzałam trochę ogłoszeń i mało tego w Warszawie i okolicach.

Może widzieliscie gdzieś w komisach 126N i 126E - znam te modele, ale chciałam pokazać mojemu Połówkowi, żeby zobaczył na własne oczy, o czym mu tak ciągle opowiadam :)

 

Szukaj w OFERCIE :bukiet: . Generalnie w każdej gazecie powinny być dwa, trzy ogłoszenia z Niewiadkami w Warszawie i okolicy. Przyczepy są w kategorii Turystyka, Sprzęt Trekingowy. Gazety nie warto kupować dla tych 2 czy 3 ogłoszeń tylko najlepiej będąc gdzieś zajrzeć do saloniku prasowego i spisać se ten jeden czy dwa numery telefonów. Poza tym nie zawsze trafia się jakiekolwiek ogłoszenie z Niewiadką.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, Serek - przeszukuję regularnie, ale chyba już się zaczęło przedsezonowe podwyzszanie cen

 

spokojnie jeszcze troche czasu masz.... :)

 

podaj wszystkie oczekiwania wzgedem przyczepy ( rozumiem ze w gre wchodzi tylko model N wieksza...) i jak tylko cos namierze daje cynk ... B):bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fle-r ceny Niewiadówek mocno skoczyły jakieś 3-4 lata temu :). Moje prywatne zdanie na ten temat jest takie iż firmy ochroniarskie których spory rozkwit był właśnie w tamtych latach skupywały wszystkie niewiadki jak leci i robiły z nich "mobilne cieciówki" dla ochroniarzy na różnych budowach (np. autostrady, wiadukty, mosty itp). Zrobiło się tego mało na rynku i ceny poszły w górę :bukiet: i takim oto sposobem mam przyczepę jaką mam a nie N126e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.