Skocz do zawartości

CT-Karawaning - Propozycja organizacji wspólnego ZLOTU


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przepraszam bardzo . Czy zdanie Tomkka jest zdaniem które musimy autorytarnie przyjąć jako nasze? Przecież tu nie chodziło o tworzenie nowego cyklicznego zlotu , tylko spontanicznego jednorazowego spotkania nas , nas ludzi lubiących tą formę spędzania czasu. Dlaczego Tomkku nie ? Przecież to nie zaszkodzi niezależności , wolności ..... Zawsze były listy i zapisy czy to w Sandomierzu , Warce , Sławie I i II .itd. Czy naprawdę coś się złego stanie ,że się spotkamy wszyscy razem jeden raz na jakiś czas. Czy to jakoś nas ograniczy ? :ok: Może inni koledzy też się wypowiedzą na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jasno się wyraziłeś. Naszemu forum żadna dodatkowa promocja równiez nie jest potrzebna zlot miały firmować oba fora a nie Wasze ale przede wszystkim nie taka idea przyświecała temu pomysłowi...idea to ludzie ... poznanie nowych osób podobnie zakręcone jak my ... miłe wspólne spędzenie czasu, zabawa i wymiana doświadczeń. Koledzy bez obrazy i nic na siłę :ok: ... nie to nie ... świat będzie się kręcił dalej tym samym rytmem. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia gdzieś na szlakach ....

roger, nie do końca dobrze zrozumiałeś tomkka. Nie chodziło mu o to że k.pl promowało by ct czy na odwrót. Bardziej chodziło o to że nam rozgłos i duże imprezy firmowane naszym logiem nie kręcą i to nie jest celem administracji forum. Celem administracji jest tworzenie miejsca w sieci w którym ludzie o podobnych zainteresowaniach mogą wymieniać doświadczenia czy zdobywać pewne informacje. Jako dodatek do forum ustaliliśmy że organizujemy chociaż bardziej wypadało by tu użyć słowa skrzykujemy ludzi na dwa spotkania w ciągu roku. Dlaczego dwa spotkania - właśnie po to żeby podkreślić że organizowanie zlotów nie jest naszym nadrzędnym celem, z drugiej strony miło jest spotkać, poznać czy zaprzyjaźnić się z osobami z którymi prowadzimy dyskusje na forum.

Inne spotkania, wyjazdy wychodzą od samych forumowiczów i nam (administracji) nic do tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyskusji zrobił się bardzo nieprzyjemny kocioł...

 

Przedstawiacie Wszyscy swoje racje, nie słuchając i negując bez zrozumienia zdania dyskutantów...

 

Żal trochę..., ja się specjalnie nie wtrącam w wątki, ale jak je czytam to się odechciewa nieco wspólnych imprez, spotkań... ( z pewnymi osobami zawsze :ok: )

 

ps.

 

Poza spotami, zlotami, na które mnie ciągnie, generalnie jeżdżę sam i chyba to dobry wybór...

 

I proszę mnie tu zaraz nie jechać... powinniście chyba wyczyścić i zacząć wątek od początku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w taki sposób wypowiada się osoba będąca moderatorem ....to nie wiem jak Wy ale ja odbieram to jako autorytatywną wypowiedź i zdanie przedstawiciela Administracji tego forum i to chyba oczywiste ..... więc nie ma o co bić piany ...

My jako forumowicze CT jesteśmy zawsze otwarci na propozycje i chętnie widzimy kolegów z tego forum zarówno na forum jak i na zlotach .... Piszę My mimo iż "jestem" i na jednym forum i drugim jak jeszcze paru kolegów tutaj a tym co pisze wyrażam opinie zarówno swoją jak i moich kolegów i koleżanek z CT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

A czy ja komuś każe przyjąc moje zdanie jako jedyne prawdziwe. Napisałem to co czuje. Czy wolno mi ? Tak samo wolno komuś innemu napisac swoje zdanie. No chyba, że faktycznie ma by wszystko pod linijkę, ale chyba nie, co ? Czy ktoś napisał, że osobom chcącym się spotkac w takiej formie nie wolno zorganizowac tekiego spotkania ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jeżeli w taki sposób wypowiada się osoba będąca moderatorem ....to nie wiem jak Wy ale ja odbieram to jako autorytatywną wypowiedź i zdanie przedstawiciela Administracji tego forum i to chyba oczywiste ..... więc nie ma o co bić piany ...

My jako forumowicze CT jesteśmy zawsze otwarci na propozycje i chętnie widzimy kolegów z tego forum zarówno na forum jak i na zlotach .... Piszę My mimo iż "jestem" i na jednym forum i drugim jak jeszcze paru kolegów tutaj a tym co pisze wyrażam opinie zarówno swoją jak i moich kolegów i koleżanek z CT.

 

Czemu ciągle czytam o tych podziałach. Jakie to ma znaczenie ? Czemu tak to podkreślasz ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w taki sposób wypowiada się osoba będąca moderatorem ....to nie wiem jak Wy ale ja odbieram to jako autorytatywną wypowiedź i zdanie przedstawiciela Administracji tego forum i to chyba oczywiste ..... więc nie ma o co bić piany ...

My jako forumowicze CT jesteśmy zawsze otwarci na propozycje i chętnie widzimy kolegów z tego forum zarówno na forum jak i na zlotach .... Piszę My mimo iż "jestem" i na jednym forum i drugim jak jeszcze paru kolegów tutaj a tym co pisze wyrażam opinie zarówno swoją jak i moich kolegów i koleżanek z CT.

ROGER ,PRZESTAŃ MIESZAĆ :ok:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie ... świat będzie się kręcił dalej tym samym rytmem. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia gdzieś na szlakach .... ;) ;) :ok:

 

Tomkku napisiałem to żeby uświadomić koledze rogerowi , że nie koniec na tym naszej dyskusji i chęci spotkania. Masz swoje zdanie i je szanuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ciągle czytam o tych podziałach. Jakie to ma znaczenie ? Czemu tak to podkreślasz ?

 

Temu że sam to robisz ja jestem tylko użytkownikiem Ty moderatorem ... czyje posty dzielą bardziej ... ? Ja założyłem temat by łączyć kolego a nie dzielić więc nie w tą stronę idziesz co trzeba ... :ok:

 

Witam !

 

Może odpowiem wprost. Jestem przeciwny aby Karawaning.pl firmował tego typu imprezy. Uważam, że powinny byc dalej 2 zloty Forum, które odbywały się jako spontan.

 

Na temat dlaczego wolisz/cie aby to był spontan też mam swoje zdanie .... ale nie chcę go publicznie wyrażać bo jedyne czemu mogłaby ta opinia służyć to niepotrzebna dyskusja co się powinno a czego nie ... ;)

 

Tomkku napisiałem to żeby uświadomić koledze rogerowi , że nie koniec na tym naszej dyskusji i chęci spotkania. Masz swoje zdanie i je szanuję.

 

Ja jestem 100po uświadomiony ;) ... i myślę, że wiem gdzie leży problem

Mam prośbę dyskutujcie, ustalajcie a jak ustalicie coś spójnego dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie wszyscy wiedza jak było na tych spontanicznych zlotach ;) ja miałem okazje być na kilku (zarówno zorganiozowanych jak i nie) i najlepiej wspominam właśnie ten na spontanie ;) wszystko najsprawniej sie odbywało a i pozwiedzałem przy okazji, poznałem kawałek kraju i wspaniałych ludzi Bez organizacji lub z minimalnym jej wkładem też można się wspaniale bawić i spędzić czas :ok: nie musi być od razu wszystko ustalone co do godz Może dobrym wyjściem będzie kompromis - tzn organizacja ale w ograniczonym minimalnym stopniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie już sobie na wstrzymanie z komentarzami - czy dobrze, czy źle. Przyglądając się tej dyskusji z boku można odnieść wrażenie, że to co zaproponuje administracja forum to dobre, a reszta jest be i szuka się na siłę argumentów żeby to udowodnić.

Jeśli jest wola wśród forumowiczy (i to zarówno z CT jak i karawaning.pl), żeby w takim zlocie wziąć udział/pomóc w jego organizacji to co w tym złego?

Każdy ma ochotę na inną formę spędzania wolnego czasu.

Ja osobiście nie dojrzałem do jeszcze żadnego rodzaju zlotu, natomiast takie duże łączone spotkanie wydaję mi się być ciekawe chociażby ze względów logistycznych i będę kibicował organizatorom (tak jak kibicowałem organizatorowi spotkania w Sławie).

Życząc miłego weekendu pozdrawiam serdecznie

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) zastanawiam się nad czymś innym... czy idąc z takim rozmachem w organizowaniu i promowaniu na wszelkie sposoby karawaning.pl i CT ( mam tu na myśli prasa, telewizja, władze miast, bez graniczne atrakcje itd.) tworząc wspólne lub nawet oddzielne zloty nie dojdziemy do sytuacji, kiedy liczba chętnych na takie zloty osiągnie „magiczną cyfrę”, którą nie będzie w stanie obsłużyć żadne pole campingowe. Jak zwyczajem jest już tego forum powstanie lista :ok:;) i co zrobi „organizator” ? zamknie listę i powie „fajnie byłoby żebyś dołączył do nas, ale nie ma już miejsc” czy też może zrobi losowanie? Nie mam nic przeciwko wspólnym czy też osobnym zlotom, ale może warto się zastanowić gdzie są granice…i w którym kierunku mamy iść…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zlot sie zakonczyl, to moge sie odezwac, pytanie jest moje takie, jak zrobic, zeby mozna bylo spokojnie pojechac na wakacje albo na dlugi weekend i nikt nie przychodzil do mojej przyczepy i mnie nie pytal z jakiego jestem forum i czy znam osobiscie wszystkich karawaningowcow w Polsce.

Kurna no jak?

Juz wszystkie nalepki zdrapalem...

Nalepilem nawet taka, ze nie mam przegladu gazowego i jestem niebezpieczny, moze bede mial spokoj...

 

Tez kiedys jezdzilem na takie zloty ale i tak grono znajomych to byly 3-4, 5, 6, nooo, 10 zalog,

bylo dosyc fajnie ale jak mam naraz zobaczyc 200 przyczep i do tego jeszcze ze 100 kamperow no to sie pytam po kiego grzyba?

Zapiszcie sie do P-cos tam, na CT tez jest P-cos tam-inaczej i hajda, zrobcie mega zlot na 1000 zalog, z TV, komandorami, medalami, megafonami, kacikami zabaw dla dzieci,

moze nawet przyjedzie Wojewoda, moze nawet Premier sam?

Jednym slowem bedzie cudnie a za pol roku sie dowiemy, ze ubezpieczenie przyczepy i campera wroslo o 300 %, zolte tablice trzeba nosic na czole, przeglady rozmaite sa obowiazkowe pod kara smierci, kempingi beda musialy spelniac norme Euro 1251, wiec zdrozeja o 100% itd...

 

Wie ktos moze jak sie zaklada normalne forum internetowe, gdzie mozna przeczytac gdzie kto byl, jak wyglada kemping, kto co poleca a czego nie?

 

Bo ja bym chetnie takie forum zalozyl.

Aha, i beda tam organizowane ANTYZLOTY - ZERO organizacji, pelen spontan, ZERO Policji, Strazy Miejskiej, mozna bedzie wpasc do stawu, beda tance i NIKT nikogo rano nie obudzi.

Zapisow tez nie bedzie, beda zaproszenia...

Miejsce zlotu bedzie tajne do ostatniego dnia..

Raczej nie bedzie tez zdjec z antyzlotu...

Slawni raczej tez nie bedziemy chcieli byc...

O frekwencje sie raczej nie boje.

 

A to bylo kiedys takie sympatyczne forum, mozna bylo po prostu sobie pogadac w internecie...

 

J.

 

Fajni ludzie tu kiedys pisali, mieli swoje zdanie, potrafili ciekawie cos opowiedziec, doradzic, mozna bylo pogadac na wszystkie tematy, teraz niestety przedszkole i generalnie zenada.

I to taki ma byc przyklad dla innych, nowych adeptow tej formy wypoczynku?

Zlot na 1000 osob? :ok:;)

 

Ale gdzie Ci fajni co tu byli?, gdzie oni sa?, co/kto ich stad wyploszylo?

 

Dobrze, ze niektorzy zdazyli zostac przyjaciolmi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.